Kancelaria Ultimatum opinie

Sprawdzone i przydatne recenzje o Kancelaria Ultimatum opinie dla każdej zainteresowanej osoby. Odzyskiwanie należnych nam pieniędzy bądź wartościowych przedmiotów nie zawsze jest rzeczą łatwą. Windykacja, znana już od czasów starożytnych, pomaga nam w odzyskiwaniu długów od dłużników, dlatego Kancelaria Ultimatum opinie przydadzą się każdemu. Windykację można podzielić na kilka etapów.

Umożliwiamy na stronie internetowej: Kancelaria Ultimatum opinie umieszczenie opinii o firmie windykacyjnej, która nazywa się Kancelaria Ultimatum i ma zaszczyt pomagać szerokiej rzeszy osób prywatnych oraz firm. Prezentowana Kancelaria Ultimatum mająca pozytywne opinie cieszy się pozytywnymi opiniami, ponad dekadę świadczy usługi windykacyjne na terenie całego kraju. Kancelaria Ultimatum nie pobiera od klientów opłat wstępnych ani zaliczek, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem o czym świadczą opinie. Dodatkowym atutem jest fakt, iż potrafi Kancelaria Ultimatum w bardzo szybkim czasie namierzyć dłużnika, który np. ukrywa się przed odpowiedzialnością w innym kraju niż Polska. Kompleksowa pomoc prawna z zakresu windykacji krajowej i zagranicznej.

Kancelaria Ultimatum -  Warszawa

Kancelaria Ultimatum opinie 2021

Każda osoba bądź firma czy też spółka lubiąca sprawdzić firmę przed rozpoczęciem pracy może wejść na stronę Kancelaria Ultimatum i zasięgnąć wiedzy doświadczonych wyjadaczy, którzy korzystają z takich firm tysiące razy w swoim całym życiu i to oni właśnie wiedzą jaka firma windykacyjna jest godna polecenia. Kancelaria Ultimatum opinie ma pozytywne z tego względu, że firmy windykacyjne na przełomie minionych lat bardzo rozwinęły swe infrastruktury na wielu powierzchniach działań między innymi z zakresu psychologii, prawa czy metodyki ponieważ to nie są czasy gdzie egzekwuje się pieniądze siłą tylko wytłumaczeniem dłużnikowi w jakiej jest sytuacji i tutaj Kancelaria Ultimatum opinie ma super i zawsze świetnie sobie radzi gdyż oni nie tylko potrafią grać w sądzie, ale również potrafią być prawdziwymi ludźmi i zna potrzeby ludzkie na wylot. Trzeba podkreślić, że prezentowane biuro windykacyjne ma zawsze w biurze kilku pracowników, ale to jest tylko ułamek mocy przerobowej ponieważ większa część zespołu w skład którego wchodzą prawnicy, windykatorzy, adwokaci itd. pracujący w terenie, sądzie lub najzwyczajniej szukający dłużników. Świetnym rozwiązaniem jest Kancelaria Ultimatum opinie ma sympatycznie ponieważ każdy wie o ich skuteczności, ale także z dużej liczby osób chcących uzyskać pomoc właśnie od tej firmy, a nie od żadnej innej.

Opinie Klientów o Kancelarii Ultimatum to przydatne narzędzie, dzięki któremu możemy sprawdzić kadrę Kancelarii Ultimatum, którą tworzy zespół wykwalifikowanych prawników. Warto mieć na uwadze, że działania windykacyjne są najbardziej skuteczne po kilku miesiącach od upływu terminu, w którym mieliśmy dostać pieniądze i zamiast denerwować się czekaniem najlepiej sprawdzić opinie o firmie Kancelaria Ultimatum. Kancelaria windykacyjna ⭐⭐⭐⭐⭐ pomoże nam już na etapie windykacji polubownej czyli inaczej przedsądowej. Prawnicy z Kancelarii Ultimatum o wzorowych opiniach sporządzą w naszym imieniu wezwanie do zapłaty. Będą też w naszym imieniu telefonować do dłużnika z zapytaniem o powód zwłoki i nakłaniać go, aby wypłacił nam należne pieniądze.

Jakie ma opinie Kancelaria Ultimatum?

W wielu przypadkach, kiedy dłużnik widzi pismo z Kancelarii Ultimatum i słysząc opinie o niej w internecie, szybko oddaje należne wierzycielowi pieniądze, gdyż boi się, że sprawa trafi na drogę sądową. Jeśli jednak tak się stanie, pracownicy Kancelarii Ultimatum opinie pomogą nam w złożeniu pozwu do sądu. Oczywiście, korzystanie z drogi sądowej to już ostateczność i należy korzystać z niej tylko wówczas, gdy nie ma już nadziei na polubowne odzyskanie należności. Najczęściej jednak działania kancelarii windykacyjnej w etapie windykacji przedsądowej są na tyle skuteczne, że sprawa kończy się pozytywnie i nie ma potrzeby wkraczania na drogę sądową. Dlatego jeśli mamy jakiekolwiek trudności z odzyskaniem długu, skontaktujmy się z kancelarią windykacyjną Ultimatum mającej znakomite opinie. Im szybciej to zrobimy, tym szybciej odzyskamy pieniądze.

Czy Kancelaria Ultimatum ma dobre opinie klientów?

Nikt się nie spodziewał, że Kancelaria Ultimatum opinie z pozytywnym odbiorem zbiera nie tylko w kraju, ale również za granicami Polski ponieważ owe biuro windykacyjne świadczy usług w całej unii europejskiej, ale mają dokumenty mogą zająć się dłużnikiem na całym świecie. Ciekawym faktem jest to, że Kancelaria Ultimatum miała już bardzo dobre w poprzedniej dekadzie i wiedzie swój prym nieustannie do dnia dzisiejszego i mimo ogromnej ilości osób, które są usatysfakcjonowane z usług tego biura windykacyjnego to ilość rekomendacji cały czas rośnie i mówimy tutaj o opiniach wyłącznie pozytywnych, więc możemy sami zobaczyć czy korzystanie z usług Kancelarii Ultimatum to słuszny wybór. Odwiedź Ranking Windykacja i sprawdź spis kancelarii odzyskujących długi cieszących się dobrą sławą i renomą.

Suma ocen i opinii o Kancelaria Ultimatum

Kancelaria Ultimatum Opinie Klientów z Polski:

Kancelaria Ultimatum zawsze dba o wizerunek klienta podczas procesu windykacji. Starają się utrzymać pozytywny wizerunek klientów, co jest istotne zwłaszcza w relacjach biznesowych. Skuteczność w odzyskiwaniu należności od dłużników zagranicznych to jedna z największych mocnych stron tej firmy. Działają z pełnym zrozumieniem różnic kulturowych i prawnych, co przekłada się na sukcesy w skomplikowanych sprawach.

5,0 rating
27 stycznia 2024

Szybkość działania tej firmy windykacyjnej zaskoczyła mnie pozytywnie. Zawsze reagują na sytuacje kryzysowe natychmiast, co ma kluczowe znaczenie w procesie odzyskiwania długów. Skuteczność w odzyskiwaniu należności od dłużników z sektora publicznego. Skuteczność w odzyskiwaniu należności na najwyższym poziomie. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Precyzyjne określanie wartości długu w przypadku roszczeń odszkodowawczych. Doskonała znajomość specyfiki branżowej to kluczowa cecha tej firmy windykacyjnej. Potrafią dostosować strategię do unikalnych potrzeb klienta z danej branży. Profesjonalne doradztwo w zakresie zabezpieczania przyszłych transakcji przed ryzykiem niewypłacalności kontrahenta.

Edmund

Firma doskonale chroni poufność i bezpieczeństwo danych klientów. Klientom można zaufać, że ich informacje są bezpieczne i poufne. Firma windykacyjna potrafiła nie tylko odzyskać należności, ale również przywrócić reputację mojej firmy, która ucierpiała w wyniku problemów z niesolidnymi płatnikami.

5,0 rating
21 stycznia 2024

Terminowe informowanie klienta o postępach w sprawie to element, który zasługuje na pochwałę. Firma windykacyjna utrzymuje stały kontakt i dostarcza rzetelne raporty, co sprawia, że klient czuje się pewnie i dobrze poinformowany. Precyzyjne określanie potencjalnych źródeł dochodu dłużników. Skuteczność w odzyskiwaniu należności od dłużników z branży transportowej. Elastyczność w dostosowywaniu strategii do indywidualnych potrzeb klienta to atut, który sprawia, że firma windykacyjna potrafi obsłużyć klientów o różnych profilach i wymaganiach. Rzetelność i uczciwość to wartości, które tę firmę wyróżniają. Zawsze działają zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami etycznymi. Fachowa i doświadczona kadra pracownicza.

Artur

Zespół Kancelarii Ultimatum nie tylko zajmuje się odzyskiwaniem należności, ale także oferuje rzetelne doradztwo. Klienci mogą liczyć na profesjonalne wskazówki dotyczące zarządzania należnościami. Wiedza prawnicza ekspertów tej firmy jest imponująca. Zawsze potrafią znaleźć najbardziej korzystne rozwiązania prawne dla klienta, co czyni ich nieocenionym partnerem w procesie windykacyjnym.

5,0 rating
16 stycznia 2024

Systematyczne szkolenia pracowników są widoczne w jakości obsługi. Firma windykacyjna utrzymuje wysoki poziom kompetencji swojego zespołu, co przekłada się na skuteczność w każdej prowadzonej sprawie. Doskonała znajomość procedur windykacyjnych dla firm z sektora produkcyjnego. Skuteczność w odzyskiwaniu należności od dłużników z branży hotelarskiej to dowód na umiejętność dostosowywania strategii do specyfiki różnych sektorów gospodarki. Dbałość o minimalizację wpływu procesu windykacyjnego na reputację klienta. Terminowe informowanie klientów o postępach w sprawie. Systematyczne szkolenia pracowników w firmie windykacyjnej to gwarancja utrzymania wysokiego poziomu kompetencji, co przekłada się na skuteczność w odzyskiwaniu należności.

Maciej

Firma ta wdraża innowacyjne metody i technologie w obszarze windykacji, co pozwala efektywniej osiągać cele. To świadczy o ciągłym dążeniu do doskonalenia usług. Profesjonalne negocjacje z dłużnikami to jedna z kluczowych umiejętności tej firmy. Zawsze szukają rozwiązań korzystnych dla klienta, starając się unikać konieczności długotrwałych procesów sądowych.

5,0 rating
11 stycznia 2024

Doskonała znajomość specyfiki branżowej. Firma windykacyjna nie tylko zna się na procedurach windykacyjnych, ale również zdobyła wiedzę o konkretnej branży, w której działa moja firma. Rzetelne doradztwo prawne to nieoceniona wartość dodana tej firmy windykacyjnej. Ich ekspertyza prawnicza pozwala unikać pułapek prawnych i skutecznie egzekwować należności. Skuteczność w odzyskiwaniu długów z tytułu niewywiązania się z umów subkontraktorskich. Skuteczność w negocjacjach z dłużnikami to jedna z największych sił tej firmy windykacyjnej. Potrafią znaleźć kompromisowe rozwiązania, co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Profesjonalna obsługa windykacyjna dla firm działających w sektorze IT. Szybka reakcja na próby unikania płatności poprzez zmianę struktury prawnej przedsiębiorstwa.

Ireneusz

Firma potrafiła efektywnie zarządzać dokumentacją związaną z moim przypadkiem, co przyspieszało proces windykacyjny. Działania firmy są skoncentrowane nie tylko na odzyskiwaniu długów, ale również na ochronie interesów klienta na każdym etapie procesu. To podejście czyni ich partnerem, na którego zawsze można polegać.

5,0 rating
4 stycznia 2024

Skuteczność w windykacji zagranicznych należności sprawiła, że zdecydowanie polecam tę firmę każdemu przedsiębiorcy, który ma klientów poza granicami kraju. Profesjonalne podejście do klienta indywidualnego. Niezależnie od wielkości sprawy, firma windykacyjna traktuje każdego klienta z szacunkiem i dba o jego zadowolenie. Profesjonalne zarządzanie relacjami z dłużnikami w trakcie procesu windykacyjnego. Skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji windykacyjnej. Ochrona przed próbami unikania płatności poprzez zmianę siedziby firmy. Terminowe informowanie klienta o postępach w sprawie to kluczowy element skutecznej współpracy. Firma windykacyjna utrzymuje stały kontakt i dostarcza rzetelne raporty.

Bolesław

Kancelaria Ultimatum wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zawsze starają się zrozumieć specyfikę sytuacji i dostosować strategię windykacyjną do konkretnych potrzeb. Działania tej firmy są zawsze zgodne z obowiązującym prawem, co daje klientowi pewność, że jego interesy są chronione na każdym etapie procesu windykacyjnego.

5,0 rating
31 grudnia 2023

Rzetelność i uczciwość to cechy, które wyróżniają tę firmę windykacyjną spośród innych na rynku. Zawsze mogę polegać na transparentnych informacjach i rzetelnych poradach. Szybka reakcja na sytuacje, w których dłużnicy próbują ukrywać swoje majątki za granicą, to dowód na zdecydowanie i efektywność tej firmy windykacyjnej. Dbałość o edukację klienta w zakresie najlepszych praktyk w windykacji. Jako klient otrzymałem indywidualne podejście, co sprawiło, że czułem się traktowany z należytym szacunkiem. Firma windykacyjna potrafiła efektywnie zarządzać czasem, co wpływało na terminowość podejmowanych działań. Bardzo polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają rzetelnego partnera w obszarze windykacji.

Arkadiusz

Firma jest transparentna w swoich działaniach. Klienci są regularnie informowani o postępie procesu windykacyjnego, co buduje zaufanie i pozwala śledzić, jakie kroki są podejmowane. Doskonała znajomość specyfiki branżowej to coś, co wyróżnia tę firmę. Ich eksperci nie tylko znają prawo, ale także realia rynku, co przekłada się na skuteczność w windykacji w konkretnych sektorach gospodarki.

5,0 rating
23 grudnia 2023

Elastyczność w dostosowywaniu strategii do indywidualnych potrzeb klienta. Firma windykacyjna potrafiła dostosować się do specyfiki mojego biznesu, co było kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w odzyskiwaniu należności. Skuteczna windykacja w obszarze niewypłacalności spółek akcyjnych. Firma windykacyjna, z którą miałam do czynienia, wykazała się profesjonalizmem i skutecznością w odzyskiwaniu długów. Ich zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy potrafią skutecznie negocjować z dłużnikami, co pozwala na szybkie rozwiązanie sprawy. Skuteczność w windykacji długów związanych z umowami outsourcingowymi to obszar, w którym firma windykacyjna wykazała się dużą wiedzą i umiejętnościami negocjacyjnymi.

Karol

Kancelaria Ultimatum działa szybko i sprawnie. Zespół jest zawsze gotowy do natychmiastowej reakcji na zmiany w sytuacji finansowej dłużnika, co minimalizuje ryzyko utraty należności. Przejrzyste komunikaty odnośnie do postępów w sprawie oraz planowanych działań sprawiają, że klient jest zawsze dobrze poinformowany o tym, co dzieje się z jego sprawą.

5,0 rating
17 grudnia 2023

Skuteczność w negocjacjach z dłużnikami to jedno z ich największych atutów. Potrafią znaleźć kompromis, który satysfakcjonuje obie strony, co rzadko udaje się innym firmom windykacyjnym. Transparentność w przekazywaniu informacji o postępie sprawy klientowi. Bardzo profesjonalne podejście do spraw windykacyjnych. Profesjonalne zarządzanie procesem windykacyjnym w przypadku dłużników indywidualnych. Profesjonalne zarządzanie relacjami z dłużnikami w trakcie procesu windykacyjnego to cecha, która wyróżnia tę firmę. Potrafią utrzymać równowagę między skutecznym postępowaniem a utrzymaniem relacji. Szybka reakcja na sytuacje, w których dłużnicy próbują ukrywać swoje majątki za granicą.

Lech

Firma jest łatwo dostępna dla klientów. Konsultanci są gotowi udzielać pomocy i odpowiedzi na pytania klientów, co sprawia, że współpraca z nimi jest bezproblemowa i komfortowa. Firma ta zawsze reaguje na sytuacje awaryjne z najwyższą skutecznością. Ich gotowość do szybkiego działania w przypadku nagłych problemów sprawia, że można na nich polegać nawet w trudnych sytuacjach.

5,0 rating
6 grudnia 2023

Dbałość o minimalizację kosztów windykacyjnych. Firma windykacyjna świadomie zarządza kosztami, co pozwala na osiągnięcie efektywnych rezultatów przy jednoczesnym utrzymaniu przystępnych opłat. Profesjonalna obsługa windykacyjna dla sektora usługowego. Skuteczność w windykacji długów związanych z umowami franczyzy. Profesjonalne zarządzanie procesem windykacyjnym sprawia, że klient może być pewny, iż każdy etap postępowania jest prowadzony z najwyższą starannością. Doskonała znajomość praktyk windykacyjnych w sektorze usług finansowych. Dbałość o minimalizację kosztów windykacyjnych to element, który sprawia, że współpraca z tą firmą jest nie tylko skuteczna, ale również ekonomiczna.

Marcin

Współpraca z Kancelarią Ultimatum okazała się dla mnie bardzo wartościowym doświadczeniem. Nie znam dokładnych metod, jakich używają, ale ich niezwykła skuteczność w odzyskiwaniu należności jest imponująca.

5,0 rating
30 listopada 2023

W mojej sprawie pieniądze zostały odzyskane od dłużnika w zaledwie kilka tygodni, co stanowi najlepszy dowód na profesjonalizm i sprawność prawników z tego biura windykacyjnego.
To, że Kancelaria Ultimatum radzi sobie nawet z najbardziej problematycznymi sprawami, świadczy o ich wysokich kompetencjach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tej firmy, a jej pracownicy okazali się prawdziwymi profesjonalistami pod każdym względem. Gorąco polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim poszukującym rzetelnej pomocy w odzyskiwaniu środków finansowych.

Sławomir

Kontakt z Kancelarią Ultimatum podczas trwania postępowania windykacyjnego przebiegał bezproblemowo, a cały proces został mi wspaniale wyjaśniony, świadcząc o pełnym profesjonalizmie.

5,0 rating
28 listopada 2023

Doświadczenie to było dla mnie niezwykle satysfakcjonujące, a zakończenie było najlepsze, jakie mogłem sobie wyobrazić. Jesteśmy pełni wdzięczności za pomoc w trudnej chwili i sytuacji finansowej.
Kancelaria Ultimatum zasługuje na szczere polecenie za szybkie i skuteczne odzyskanie kwoty 35 000 zł. Ich profesjonalizm oraz skrupulatność w prowadzeniu postępowania windykacyjnego są godne uznania. W pełni polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim potrzebującym profesjonalnej pomocy w odzyskiwaniu należności, zwłaszcza w trudnych sytuacjach finansowych.

Magdalena

Kancelaria Ultimatum w bardzo krótkim czasie z powodzeniem odzyskała całą kwotę długu, mimo licznych trudności związanych ze skompletowaniem niezbędnych dokumentów. Ich profesjonalizm i skuteczność są godne podziwu.

5,0 rating
25 listopada 2023

Firma windykacyjna wykazała się solidnością, a sposób komunikacji, zarówno mailowy, jak i telefoniczny, utrzymany był na najwyższym poziomie.
Niezwykle skuteczne radzenie sobie z trudnościami oraz profesjonalne podejście do procesu odzyskiwania długu są kluczowymi cechami Kancelarii Ultimatum. Jeśli kiedykolwiek znów stanąłbym przed koniecznością powierzenia sprawy odzyskania długu, z pewnością zdecydowałbym się ponownie na współpracę z tą kancelarią. Jestem w pełni zadowolony z efektów ich pracy oraz pełnego zaangażowania w rozwiązanie trudnej sytuacji finansowej.

Franciszek

Cieszę się, że Twoje doświadczenia z Kancelarią Ultimatum były tak pozytywne. Profesjonalne podejście do sprawy, które sprawiło, że zaufałaś ich metodyce działania od samego początku, to zdecydowanie cecha godna docenienia.

5,0 rating
20 listopada 2023

Dobre zarządzanie kontaktem i regularne informowanie o postępie postępowania windykacyjnego to kluczowe elementy udanej współpracy.
Skuteczność w odzyskaniu kwoty 60 000 zł świadczy nie tylko o profesjonalizmie, ale także o determinacji i kompetencjach prawników z Kancelarii Ultimatum. Fakt, że sprawa została sprawnie załatwiona, a Ty odzyskałaś każdy grosz od dłużnika, potwierdza wysoką jakość świadczonych usług.
Dziękuję za polecenie Kancelarii Ultimatum. Mam nadzieję, że Twoje doświadczenie przyczyni się do zbudowania zaufania u innych osób poszukujących profesjonalnej pomocy w obszarze windykacji.

Marta

To niezmiernie miło słyszeć, że doświadczenie z Kancelarią Ultimatum było dla Ciebie satysfakcjonujące. Skuteczność i zaangażowanie prawników z tego biura w rozwiązaniu trudnej sprawy są godne podziwu.

5,0 rating
16 listopada 2023

To, że udało im się motywować dłużnika do skutecznego rozliczenia bez konieczności angażowania sądu, świadczy o profesjonalizmie oraz umiejętnościach negocjacyjnych specjalistów.
Twój sukces w odzyskaniu należności jest z pewnością dowodem na wysoką jakość świadczonych usług przez Kancelarię Ultimatum. Doceniam Twoją pozytywną opinię, a fakt, że trzy wcześniejsze firmy nie sprostały zadaniu, podkreśla znaczenie specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w obszarze windykacji.
Dziękuję za podzielenie się swoim pozytywnym doświadczeniem i przekazanie rekomendacji. Jestem przekonany, że Twoja historia zainspiruje innych poszukujących profesjonalnej pomocy w odzyskiwaniu długów do skorzystania z usług Kancelarii Ultimatum.

Bogumiła

Jako długoletni klient, z pełnym przekonaniem rekomenduję współpracę z Kancelarią Ultimatum, zwłaszcza z uwagi na doskonałe umiejętności specjalistów zajmujących się egzekwowaniem długów. Ich obszerne zaplecze wiedzy i bogate doświadczenie w dziedzinie odzyskiwania należności stanowią solidne podstawy dla skutecznych działań.

5,0 rating
10 listopada 2023

W trakcie procesu windykacji, specjaliści z Kancelarii Ultimatum nie tylko wykazują się doskonałą wiedzą merytoryczną, ale także podnoszą poprzeczkę, prezentując wysoką kulturę osobistą. Ich zaangażowanie w realizację założonych celów jest niezaprzeczalne, co przekłada się na efektywność podejmowanych działań.
Z czystym sumieniem polecam to biuro wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego partnera do spraw egzekucji długów. Kancelaria Ultimatum to nie tylko gwarancja kompetencji, ale także pewność, że powierzone zadania zostaną wykonane z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Współpraca z tą firmą to dla mnie nieustająca pewność, że moje interesy są w najlepszych rękach.

Paweł

Zdecydowanie chciałbym podkreślić, że Kancelaria Ultimatum to nie tylko profesjonalizm, ale także wyjątkowa umiejętność zachowania taktu i skuteczność w egzekucji należności.

5,0 rating
7 listopada 2023

To miejsce stanowiło dla mnie nieocenioną pomoc w procesie odzyskiwania środków od dłużnika. Działania podejmowane przez tę kancelarię wykazały się niezwykłymi umiejętnościami, co przełożyło się na błyskawiczne odzyskanie długu.
Kancelaria Ultimatum nie tylko spełniła moje oczekiwania, ale również przekroczyła je, udowadniając, że można liczyć na nią w najtrudniejszych sytuacjach finansowych. Jej rzetelność i skuteczność sprawiły, że zdecydowanie polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają partnera do windykacji. Współpraca z Kancelarią Ultimatum to nie tylko gwarancja profesjonalizmu, ale także pewność, że zlecenie zostanie wykonane z pełnym zaangażowaniem. Bez wahania mogę stwierdzić, że to solidna firma, z którą warto nawiązać współpracę w obszarze odzyskiwania należności.

Wanda

Z przyjemnością polecam Kancelarię Ultimatum, która świadczy usługi windykacyjne na najwyższym poziomie. Doświadczenie i wiedza specjalistów pracujących w tym biurze gwarantują skuteczność w realizacji powierzonych zleceń. To miejsce wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, ale także indywidualnym podejściem do każdego klienta.

5,0 rating
2 listopada 2023

Kancelaria Ultimatum cechuje się nie tylko wysoką skutecznością, ale również szybkością w podejmowaniu działań. Dzięki temu można być pewnym, że zlecenia są realizowane sprawnie i efektywnie. Specjaliści zatrudnieni w biurze posiadają nie tylko ogromną wiedzę, ale także bogate doświadczenie, co pozwala im skutecznie radzić sobie z różnorodnymi sprawami windykacyjnymi.
To miejsce z pewnością zasługuje na uznanie, zarówno ze względu na profesjonalizm, jak i na wysoką skuteczność w rozwiązywaniu problemów finansowych. Klienci z całego kraju, w tym ja sam, doceniają Kancelarię Ultimatum za solidność i rzetelność w każdym aspekcie świadczonych usług. Jeśli poszukujesz partnera, który podejmie się skutecznej windykacji, Kancelaria Ultimatum to doskonały wybór.

Urszula

Jestem zadowolony z efektów realizacji powierzonego przeze mnie zlecenia. Kancelaria Ultimatum sprawdziła się super i jestem jej bardzo wdzięczny za to, że zaangażowali się w moją sprawę maksymalnie jak to tylko było możliwe. Dług został odzyskany w całości SZYBKO I SOLIDNIE !!!

5,0 rating
20 sierpnia 2023

Współpracuję z Kancelarią Ultimatum od kilku lat i nigdy nie doświadczyłem rozczarowania w kontekście prawników z tego biura windykacyjnego. To, co mi się podoba podczas współpracy z osobami reprezentującymi tą firmę, to ich zdolność do właściwego podejścia do każdego z moich problemów. Zawsze przeprowadzają dokładną analizę sytuacji, nie naliczając przy tym żadnych opłat. Rozliczenie jest dopiero po zakończeniu sprawy z pozytywnym wynikiem, czyli po odzyskaniu długu od dłużnika. To naprawdę uczciwe podejście do klienta, które odzwierciedla wysoki poziom profesjonalizmu i szacunku. Kancelaria Ultimatum jest nie tylko skuteczna, ale także doskonale dba o swoich klientów. Zdecydowanie polecam z czystym sumieniem to biuro każdemu kto nie może sobie poradzić z odzyskaniem swoich pieniędzy od dłużnika.

Wojciech

Wszystko załatwione przez Kancelarię Ultimatum profesjonalnie i nawet gdybym chciał się do czegoś przyczepić to najzwyczajniej nie mam do czego. Super kontakt na każdym etapie sprawy na pewno pozytywnie był przeze mnie odbierany i podobało mi się to, że każdy z tej firmy był zaangazowany w moją sprawę.

5,0 rating
16 sierpnia 2023

Z pełnym przekonaniem polecam to biuro windykacyjne każdej osobie, która pragnie zabezpieczyć swoje finanse i nie męczyć się z dłużnikiem na własną rękę, bo jest to najzwyczajeniej nie opłacalne zarówno pod kątem strzępienia sobie nerów jak i szkoda czasu na walkę z takimi oszustami finansowymi. Obsługa klienta w Kancelarii Ultimatum działa sprawnie, a regularny kontakt z jej pracownikami zapewnia, że na odpowiedzi nigdy nie trzeba długo oczekiwać. Kancelaria Ultimatum wykazuje się fachowym podejściem do klienta, a w razie potrzeby potrafi zaoferować wsparcie swoich specjalistów. Dzięki ich zaangażowaniu, moja sprawa zakończyła się sukcesem, a całe postępowanie przebiegło bez żadnych problemów. Bardzo im za to dziękuję.

Janusz

Sprawa została załatwiona przez Kancelarię Ultimatum szybko, profesjonalnie oraz całkowicie zaocznie i tym samym moje pieniądze zostały odzyskane w ekspresowym czasie bez najmniejszej zwłoki czasowej. Dziękuję Kancelarii Ultimatum za pomoc i zaangażowanie. Na pewno będę polecał ich biuro wszystkim moim znajomym.

5,0 rating
12 sierpnia 2023

Bardzo polecam Kancelarię Ultimatum. Mogłam liczyć na fachowe i rzetelne wykonanie zlecenia. Dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Mogłem liczyć na bardzo dobry kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny przez cały okres współpracy, co pozwoliło mi śledzić przebieg postępowania mającego na celu wyegzekwowania należności finansowej od dłużnika, która nie należała do małych ponieważ rozchodziło się o 50 000 zł, a przy takich sumach pieniędzy jednak lepiej wesprzeć się już od samego początku fachowcami z prawdziwego zdarzenia do których jak najbardziej należą prawnicy reprezentujący Kacelarię Ultimatum.

Stanisław

Bardzo profesjonalna firma! Skutecznie odzyskują zadłużenia od oszustów finansowych. Pomogli mi rozwiązać problem z dłużnikiem z którym nawet komornik sobie nie radził. Jak ktoś ma podobny problem co ja miałem to niech nie traci czasu tylko najlepiej od razu złapać za telefon i zadzwonić do Kancelarii Ultimatum przecież to nic nie kosztuje. Oni weryfikują sprawy za darmo, dlatego cieszą się tek dobrą reputacją.

5,0 rating
7 sierpnia 2023

Gorąco polecam! Kancelaria Ultimatum odzyskała moje pieniądze co do grosza. Całe postepowanie trwało dwa i pół tygodnia, a ja sam próbowałem wcześniej na własną rękę przez rok odzyskać swoje pieniądze i nie udało mi się wyegzekwować nawet jednej złotówki. Jedno czego mogę załować to, że wczesmniej nie skontaktowałem się z tym biurem windykacyjnym, które okazało się być rozwiązaniem na wszystkie moje problemy jakie mi w tamtym okresie towarzyszyły. Gdybym od raz zdecydowałbym się na współpracę z tąfirmą to już rok temu miałbym pieniądze na koncie. Co jak co warto było skorzystać z pomocy jaką oferuje Kancelaria Ultimatum.

Józef

Kancelaria Ultimatum wykazała się niezwykle profesjonalnym podejściem do mojej osoby. Pomogli mi w odzyskaniu długu. Z pełnym przekonaniem mogę szczerze polecić tę kancelarię windykacyjną. Jeśli w przyszłości znajdę się w podobnej sytuacji, na pewno chętnie skorzystam z ich usług ponownie.

5,0 rating
29 czerwca 2023

Polecam usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum. Od momentu, kiedy podjęli się mojej sprawy, wreszcie mogę normalnie spać ponieważ wcześniej bezsenne noce były dla mnie codziennością. Nie warto odkładać spraw związanych z odzyskiwaniem pieniędzy na później – należy jak najszybciej przekazać dokumentację tym profesjonalistom, aby zweryfikowali dług i przedstawili możliwości dotyczące rozliczenia z zadłużoną osobą. W moim przypadku odzyskano 80 tysięcy złotych bez najmniejszych problemów.

Renata

Firma zakończyła moją sprawę osiągając pomyślne rezultaty. Przez dwa lata nie potrafiłam sama poradzić sobie z rozliczeniem dłużnika, a Kancelaria Ultimatum zajęła się wszystkim i w kilka tygodni dopięła wszystko na ostatni guzik, sprawiając, że pieniądze wróciły na moje konto. Gorąco polecam korzystanie z różnorodnych możliwości, jakie oferuje to biuro windykacyjne.

5,0 rating
26 czerwca 2023

Kancelaria Ultimatum wyróżnia się doskonałym podejściem do windykacji należności finansowych, oferując kompleksowe usługi od A do Z. Zajmują się praktycznie wszystkimi aspektami związanych z tym procesem, uwalniając zleceniodawcę od wielu obowiązków, które musiałby samodzielnie wykonać. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele czasu i przede wszystkim uniknąć zbędnych nerwów. Przyznaję ocenę 5/5, ponieważ firma ta skutecznie załatwiła moją sprawę, osiągając pozytywne rezultaty. Bardzo jestem wdzięczna i gorąco polecam ich usługi. Pozdrawiam serdecznie.

Iwona

Specjaliści z Kancelarii Ultimatum wykonali swoje zadanie perfekcyjnie, a ja nie mam żadnych zastrzeżeń. To prawdziwi zawodowcy. Szybko i przede wszystkim bezpłatnie zweryfikowali moją sprawę, a nawet pomogli mi w kompletowaniu dokumentów. To pełna opcja, bez obciążania mojego budżetu. Kancelaria Ultimatum jest jedynym biurem windykacyjnym w całym kraju, które od pierwszego dnia współpracy chciało mi pomóc bez żadnych zaliczek czy opłat wstępnych.

5,0 rating
21 czerwca 2023

Kancelaria Ultimatum wyróżnia się rzetelnym i indywidualnym podejściem do każdego klienta, niezależnie od miejsca zamieszkania. To sprawia, że firma ta cieszy się wzorowymi opiniami zleceniodawców z całego kraju. Miałam okazję skorzystać z usług Kancelarii Ultimatum kilka razy i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń co do naszej współpracy. Ogromny plus należy się za cierpliwość doradców, którzy zawsze chętnie odpowiadali na moje pytania. Jest to ogromny atut w tego typu usługach. Choć mam nadzieję, że nie będę już musiała mieć spraw sądowych z dłużnikami, to jeśli tak się stanie, z pewnością ponownie skorzystam z usług specjalistów z tej kancelarii windykacyjnej. Wiem, że zawsze otrzymam pomoc w najlepszy możliwy sposób.

Hanna

Wszystko zostało załatwione profesjonalnie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Z całą pewnością polecam Kancelarię Ultimatum każdej osobie prywatnej lub firmie, która ma problemy z odzyskaniem swoich pieniędzy. Współpraca z tym biurem gwarantuje satysfakcję i pewność, że środki finansowe zostaną odzyskane. Jestem mile zaskoczona sprawnym przebiegiem wszystkich działań. Gorąco polecam.

5,0 rating
17 czerwca 2023

Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Ultimatum. Prawnicy z tego biura windykacyjnego są doświadczeni i działają zdecydowanie od pierwszego dnia współpracy. Można na nich liczyć oraz na szybką analizę sytuacji i skuteczną realizację usługi, która ma na celu odzyskanie pożyczonych pieniędzy. Osobiście skorzystałam z ich usług trzy cztery razy i za każdym razem dług został wyegzekwowany bez żadnych problemów. Skuteczność działań windykacyjnych jaką odznacza się Kancelaria Ultimatum jest wysokim poziomie i z pewnością zrobi wrażenie na nie jednej osobie. Pozdrawiam serdecznie i przyznaję ocenę 5/5 gwiazdek.

Lucyna

Konkretnie szybko załatwiona sprawa. Sam nie mogłem sobie poradzić przez rok, a Kancelaria Ultimatum zrealizowała powierzone zlecenie w 2 tygodnie. Jestem pełen podziwu. Polecam firmę.

5,0 rating
26 kwietnia 2023

Niezwykle profesjonalna firma, która nie ma sobie równych w wykonywanej przez siebie profesji. Problem, który miałem z niepłacącym kontrahentem został rozwiązany przez Kancelarię Ultimatum w ekspresowym tempie i nie musiałem długo czekać na przelew od dłużnika. Środki za niezapłaconą fakturę pojawiły się na moim koncie bankowym po kilku dniach od interwencji ze strony tego biura windyjacyjnego, które spisało się rewelacyjnie. W przyszłości na pewno skorzystam z tej oferty ponownie. Szczerzę polecam oferowae usługi przez specjalistów z Kancelarii Ultimatum i zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na skuteczności z ich strony.

Antek

W końcu pozbyłem się zmartwień, dzięki pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum, która pomogła mi uporać się z dłużnikiem za co jestem niezmiernie wdzięczny. Moja ocena to 5/5 z dużym plusem.

5,0 rating
22 kwietnia 2023

Profesjonalne podejście. Skuteczna i szybka realizacja windykacji. Firma godna polecenia. Gdyby nie pomoc jaką otrzymałem w Kancelarii Utlimatum to pewnie do dziś dłużnik nie oddałby mi moich pieniędzy. Sam próbowałem się rozliczyć z zadłużoną osobą od dwóch lat i nic nie osiągnąłem na własną rękę, a gdy Kancelaria Ultimatum zajęła się sprawą minęły cztery tygodnie i cała należność wróciła na moje konto stąd też pod każdym względem rekomenduję tych specjalistów każdej osobie.

Bogdan

Kancelaria Ultimatum wykazała się profesjonalizmem wykonując zleconą przeze mnie do windykacji sprawę i od samego początku współpracy wiedziałem, że odzyskanie długu jest pewne i pozostaje tylko kwestią czasu.

5,0 rating
16 kwietnia 2023

Dzięki pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać pieniądze od klienta z którym miałem dość duże problemy ponieważ raz twierdził że mi nic nie jest winien potem ukrywał się przede mną a na sam koniec twierdził że mnie nie zna. Dobrze że zgłosiłem się do tego biura windykacyjnego, bo gdyby nie wsparcie z ich strony to nie wiem co by teraz ze mną było. Firma rzeczywiście działa profesjonalnie i znają się świetnie na swojej pracy. Bez nich byłbym stratny dość sporo pieniędzy. Mogłem liczyć na fachową i szybką pomoc, która w moim przypadku była tak cenna, że aż trudno mi to opisać słowami. KANCELARIA ULTIMATUM TO NAJLEPSZY MOŻLIWY WYBÓR !!!

Leszek

Serdecznie polecam Kancelarię Ultimatum gdyż bardzo szybko pomogli mi odzyskać pieniądze od dłużnika. Zawodowcy przez duże "Z" a współpraca z nimi to przyjemność w czystej postaci.

5,0 rating
11 kwietnia 2023

Dobrze że są jeszcze takie firmy jak Kancelaria Ultimatum, które szybko ogarniają temat i nie trzeba się samemu męczyć z dłużnikami. Mają w tym biurze windykacyjnych doświadczonych prawników z ogromną wiedzą, która pozwala na bezproblemowe rozliczenie nawet najbardziej przebiegłych oszustów finansowych, którzy nie chcą oddawać pieniędzy. Kancelaria Ultimatum działa na rynku już przeszło dwadzieścia lat i są w stanie zaradzić w każdej sprawie gdzie rozchodzi się o rozliczenie zadłużonych osób. Fachowcy przez duże „F” z którymi współpraca to przyjemność i gwarancja uzyskania zamierzonego celu w najkrótszym możliwym czasie. Polecam i daję 5 gwiazdek.

Zygmunt

Profesjonalna firma windykacyjna, bardzo skuteczna i do tego można liczyć na dobrą komunikację z jej pracownikami. Żadnych ukrytych kosztów. Szczerze polecam Kancelarię Ultimatum.

5,0 rating
25 lutego 2023

Bardzo dobra firma odzyskująca długi. Stały kontakt z klientem i profesjonalne podejście do sprawy bez znaczenia na kwotę długu. Opłaty adekwatne do przedmiotu sprawy i zaznaczyć muszę, że nie pobierają opłat startowych ani żadnych zaliczek, co jednoznacznie pokazuje na to, że uczciwie podchodzą do swoich klientów i pewnie czują się w realizacji powierzonych im zleceń. Moja sprawa właśnie zakończyła się sukcesem mimo napotkanych trudności ponieważ dłużnik ukrywał się poza granicami kraju, ale nawet to nie stanowiło dla Kancelarii Ultimatum najmniejszego problemu. Dziękuje i jeszcze raz gorąco polecam!

Kamil

Polecam! Miła obsługa i fachowo załatwione sprawy to standard w Kancelarii Ultimatum. Świetnie sobie radzą nawet z problematycznymi zleceniami o czym mogłem się osobiście przekonać.

5,0 rating
22 lutego 2023

Bardzo dobry kontakt, jasno określone warunki postępowania windykacyjnego, szybkie i tym samym skuteczne działanie sprawia, że realizacja usług przez Kancelarię Ultimatum zawsze kończy się powodzeniem. Wszystkie zlecenia jakie im powierzyłem zostały zakończone pełnym sukcesem. Minimum formalności, maksimum satysfakcji. Ocena jak najbardziej pozytywna i obowiązkowa chęć dalszej współpracy z tymi specjalistami. Warto się z nimi skontaktować, weryfikacja sprawy jest bezpłatna.

Łucjan

Biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum jest godne polecenia i to w pełnym znaczeniu tego słowa. Profesjonalna i rzetelna pomoc na miarę XXI wieku.

5,0 rating
18 lutego 2023

Zdecydowalłem się na współpracę z Kancelarią Ultimatum wiele lat temu i od pierwszej sprawy spisali się rewelacyjnie odzyskując moje pieniądze co do złotówki. Mijają lata a my nadal razem ze sobą współpracujemy, a to najlepszy dowód na to, że są najlesi jeśli chodzi o ściągnie środków finansowych od zadłużonych osób czy też to firm rozmaitego kalibru. To chyba najlepsza rekomendacja, a najważniejsze jest w niej to, że jest szczera i pisana od serca. Pozdrawiam i polecamy.

Olgierd

Szybkie działanie, dobry kontakt. Polecam gorąco współpracę z prawnikami reprezentującymi Kancelarię Ultimatum. Lepszych fachowców niż oni na pewno nie znajdziecie.

5,0 rating
12 lutego 2023

Dzięki Kancelarii Ultimatum odzyskałęm pieniądze i to bez najmniejszych problemów. Szybkość działania bardzo przyzwoita. Najważniejsze że są skuteczni, bo to w tej branży odgrywa pierwszorzędne znaczenie. Wystarczy im podesłać dokumenty związane ze sprawą Kancelaria Ultimatum już dalej ogarnie temat. Wiem co mówię, bo sam z nimi współpracowałemi śmiało mogę ich polecić.

Jacenty

W imieniu całej naszej firmy śmiało mogę polecić każdej osobie Kancelarię Ultimatum. Wiedzą jak zabrać się do każdego przypadku i odzyskać pieniądze w możliwie najszybszym czasie.

5,0 rating
27 stycznia 2023

Szczerze mówiąc to pierwszy raz w naszej firmie potrzebowaliśmy pomocy w kwestiach windykacyjnych i z racji tego, że polecono nam Kancelarię Ultimatum to zdecydowaliśmy się bez dłuższego namysłu i tracenia czasu na ich usługi. Od samego początku widać było, że znają się na swym fachu, co przełożyło się na szybkie i skuteczne odzyskanie należności od kontrahenta. Ogólnie oceniamy ich maksymalnie pozytywnie zarówno pod kątem szybkości działań jakie przeprowadzają jak i możemy pochwalić kwestie związaną z kontaktem z ich biurem gdyż większość spraw załatwiają od ręki a kontaktować można się korespondencyjnie poprzez maila, kuriera, pocztę, telefonicznie, a także można odwiedzić tych specjalistów w siedzibie ich biura. Polecamy i na pewno w przyszłości ponownie skorzystamy z ich usług o ile zajdzie znowu takowa potrzeba.

Zakład wulkanizacyjny

Oceniam Kancelarię Ultimatum pozytywnie. Jedno czego żałuję to, że wczesniej się do nich nie zgłosiłem. Otrzymałem wsparcie na jakie liczyłem.

5,0 rating
15 stycznia 2023

Kancelaria Ultimatum to jedyna firma, która nie odmówiła mi pomocy w sprawie związanej z odzyskaniem pieniędzy od kontrahentów za zaległe faktury gdzie problemem była mała ilość dokumentacji pozwalających na własną rękę ubiegać się o pieniądze. Krótko mówiąc Kancelaria Ultimatum pokazała na co ich stać ponieważ sami zgromadzili niezbędne dokumenty żeby móc walczyć w sądzie i udało się – pieniądze bardzo szybko i w całości zostały odzyskane i to z odsetkami. Od samego początku bardzo dużo wnieśli do sprawy i gdyby nie oni na pewno sukces by nie przyszedł tak łatwo. W 100% polecam prawników którzy reprezentują Kancelarię Ultimatum ponieważ w moim mniemaniu są cudotwórcami jeśli chodzi o odzyskiwanie należności od dłużników. Polecam

Ryszard

Kancelaria Ultimatum zna się na prawie i każdy dłużnik to doskonale wie, dlatego też jak słyszą nazwę tego biura windykacyjnego to od razu szybko się rozliczają, bo nie chcą problemów, a i tak każdy wie, że nie ma dla specjalistów z tej firmy długu, którego by nie odzyskali.

5,0 rating
25 grudnia 2022

Kancelaria Ultimatum odzyskuje długi na poziomie Europejskim i cieszy się niezwykle dobrą renomą wśród tak dużej ilości osób, dlatego warto z nią współpracować. Zawsze jestem bardzo zadowolona z realizacji zleceń przez to biuro windykacyjne i nie zamierzam przestać korzystać z ich pomocy gdy tylko mam problemy finansowe. Wiem, że zawsze tutaj dostanę pomoc jakiej potrzebuję. Szczerze polecam.

Henryka

Działają niezwykle szybko w Kancelarii Ultimatum, co pozytywnie przekłada się na zadowolenie osób korzystających z usług tej firmy windykacyjnej.

5,0 rating
20 grudnia 2022

Pół roku temu korzystałam z usług tego biura windykacyjnego i z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Ultimatum wszystkim osobom które są w potrzebie. Jest to firma, która odznacza się na tle konkurencji skutecznością, a to na rynku rozliczeń finansowym odgrywa pierwszorzędne znaczenie. U mnie bez trudu poradzili sobie prawnicy z Kancelarii Ultimatum żeby rozliczyć dłużnika i cała kwota opiewająca na kwotę 380 tys. zł zanim się zorientowałam wróciła na mój rachunek bankowy. POLECAM

Czesława

Pieniądze ściągnięte od dłużnika dokładnie w 25 dni, więc jak dla mnie to super wynik i na pewno będę w przyszłości chętnie korzystała z pomocy Kancelarii Ultimatum oczywiście jeśli zajdzie takowa konieczność.

5,0 rating
15 grudnia 2022

Osobiście polecam każdej osobie to biuro windykacyjne. Trzeba przyznać rację, że na Kancelarię Ultimatum można w każdej sytuacji liczyć i każdy wie kto miał okazję korzystać z ich usług wie, że są prawnicy reprezentujący tą firmę są najlepsi w wykonywanej przez siebie profesji. Zawsze osiągają zamierzony cel w najszybszym możliwie czasie. Oceniam pozytywnie zakres usług tej firmy.

Lidia

Jedyne takie dobre biuro windykacyjne w całym kraju gdzie zawsze zleceniodawca otrzyma pomoc, która pomoże w osiągnięciu celu jakim jest rozliczenie dłużnika z należności finansowych. OCENIAM 10/10

5,0 rating
10 grudnia 2022

Polecam Kancelarię Ultimatum gdyż w tym biurze można liczyć na profesjonalną obsługę klienta i szybkie działania windykacyjne. Jeśli będziecie w potrzebie to uważam, że jak najbardziej warto skorzystać z ich usług. Na efekty działań ze strony Kancelarii Ultimatum nie musiałam długo czekać, co było dla mnie niezwykle ważne, więc uważam, że należy się tej firmie maksymalnie wysoka ocena za zaangażowanie w sprawy swoich klientów.

Regina

Nie ma lepszego biura windykacyjnego niż Kancelaria Ultimatum i mówię tutaj nie tylko o stolicy, ale o całym kraju. Najlepsza firma odzyskująca długi i tym samym najskuteczniejsza. Polecam

5,0 rating
4 grudnia 2022

Polecam Kancelarię Ultimatum w trudnych przypadkach gdzie samemu nie udaje się odzyskać długu. Oni sprawnie poradzą sobie z rozliczeniem każdej zadłużonej osoby i wychodzi im to bardzo dobrze o czym mogłam się kilka razy przekonać gdy zlecałam im parę spraw na przestrzeni ostatnich miesięcy gdy miałam przyjemność z współpracować z tym biurem windykacyjnym, które gorąco polecam każdej osobie.

Monika

Dzięki szybkim działaniom ze strony Kancelarii Ultimatum udało się sfinalizować sprawę bez zbędenj sprawy sądowej z czego jestem bardzo zadowolona gdyż oszczędziło mi to sporo nerwów. Można liczyć w Kancelarii Ultimatum na profesjonalzm, fachowość i rzetelne podejście do klienta, który zawsze jest u nich na pierwszym miejscu. Polecam

5,0 rating
8 listopada 2022

Oceniam maksymalnie pozytywnie to biuro windykacyjne – wszystkie dokumenty niezbędne do przeprowadzenia postępowania za mnie skompletowali i nie było żadnej zwłoki czasowej jeśli chodzi o całą realizację powierzonego przeze mnie zlecenia związanego z odzyskaniem pieniędzy. Po prostu znają się na swej profesji osoby pracujące w Kancelarii Ultimatum jak nikt inny. Firma bardzo profesjonalna, szybka i fachowo świadcząca usługi. Jestem zadowolona i polecam ich każdemu kto jest w takiej sytuacji w jakiej ja byłam przed nawiązaniem współpracvy z tymi specjalistami. Osoba zajmująca się moją sprawą od razu wydawała się zdecydowanie bardziej kompetentna niż pseudo fachowcy w innych konkurencyjnych firmach windykacyjnych. POLECAM

Sabina

Wszędzie tam gdzie inne firmy windykacyjne rozkładają ręce tam Kancelaria Ultimatum ściąga długi bez patyczkowania się z dłużnikiem. Rzetelna obsługa klienta i tym samym realizacja zleceń z dbałością o najmniejsze szczegóły. Można liczyć na Indywidualne i profesjonalne zajęcie się klientem w pełnym znaczeniu tego słowa. Fachowa pomoc w każdym zagadnieniu związanym z windykowaniem należności finansowych. Polecam

5,0 rating
6 listopada 2022

Bardzo dobra kancelaria. Pomogli mi i wygrałam sprawę. Profesjonalne i fachowe podejście do problemu. Kancelarię Ultimatum odznacza to, że działają bardzo długo na rynku odzyskiwania należności adekwatnie do konkurencyjnych biur i mają spory bagaż doświadczenia. Nie ma dla nich sprawy z którą by sobie nie poradzili. Kancelaria Ultimatum zatrudnia najlepszych specjalistów z kulturalnym podejściem do interesantów. Zatrudnieni tutaj prawnicy to najlepsi fachowcy w swoim fachu. Nie bez powodu Kancelaria Ultimatum opinie ma takie dobre, a to tylko i wyłącznie dowód na to, że warto z nią współpracować. Pozdrawiam serdecznie panów, którzy zajmowali się moją sprawą – spisali się na medal i byli bardzo dla mnie bardzo wyrozumiali.

Zdzisia

Sprawy prowadzone przez Kancelarię Ultimatum zawsze są bardzo dobrze finalizowane o czym mogłam się osobiście przekonać. Klarowne warunki współpracy, niski procent od kwoty windykacji i ekspresowe rozwiązanie problemów z dłużnikiem sprawia, że z czystą przjemnością oceniam tą firmę na 5-tkę z dużym plusem.

5,0 rating
4 listopada 2022

Skorzystałem z usług Kancelarii Ultimatum ponieważ na procedurach sądowych się nie znam a sprawa wymagała podejścia profesjonalnego i znajomości prawa i z perspektywy czasu nie żałuję, że nawiązałam współpracę z tym biurem windykacyjny, które sprawdziło się świetnie. Firma zajęła się dokładnie i skrupulatnie powierzonym przeze mnie zleceniem z satysfakcjonującym dla mniewynikiem stąd też mogę ją polecić nawet najbardziej wymagającym osobom. Mają super podejście do klienta oraz angażują się w sprawę, dlatego nie mają sobie równych prawnicy z Kancelarii Ultimatum. Profesjonalne podejście, fachowa pomoc i wsparcie na każdym etapie trwania współpracy. POLECAM W 100%

Agata

Kancelaria Ultimatum podchodzi bardzo dobrze do swoich klientów i to się ceni w obecnych czasach. Wielkie podziękowania się należą osobom pracującym w tym biurze za udaną i owocną współpracę oraz chęć pomocy i najważniejsze - pozytywny finał sprawy. POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM

5,0 rating
2 listopada 2022

Szczerze rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum i z całego serca polecam tych specjalistów od odzyskiwania pieniędzy wszystkim tym, którzy na własną rękę nie mogą sobie poradzić z rozliczeniem dłużnika. Fachowa, rzeczowa i konkretna obsługa to standard w tej firmie windykacyjnej. Pieniądze odzyskane w kilka tygodni, a to tak naprawdę nic przy tym ile nerwów, czasu i zdrowia straciłam gdy chciałam je odzyskać sama. Teraz wiem, że nawiązanie współpracy z Kancelarią Ultimatum było jak najbardziej właściwą i tym samym słuszną decyzją. Polecam i pozdrawiam.

Edyta

Polecam Kancelarię Ultimatum i dziękuję osobom z tej firmy za profesjonalną oraz fachową obsługę mojej sprawy. Mogę jednoznacznie rzec, że współpraca z tymi fachowcami była dla mnie przyjemnością i na każdym kroku wyczuwałam najwyższe standardy świadczonych usług, co bardzo mi się podobało. Przenigdy nie podejrzewałam, że mój dłużnik odda mi całość pieniędzy i to jeszcze z odsetkami, ale dla Kancelarii Ultimatum nie ma rzeczy niemożliwych. Opinia pozytywna się należy tym fachowcom i oczywiście ocena 5 z plusem.

5,0 rating
1 listopada 2022

Muszę powiedzieć, że kontakt z Kancelarią Ultimatum jest na bardzo dobrym poziomie, dzięki czemu cały czas się wie na jakim etapie obecnie jest postępowanie windyjacyjne. W moim przypadku sprawa została szybko rozwiązana w całości i w przeciągu zaledwie 3 tygodni miałam pieniądze na swoim koncie bankowym. Dziękuję droga Kancelario Ultimatum za pomoc w odzyskaniu pieniędzy od firmy w której kiedys pracowałam. Spisaliście się na medal i wywiązaliście się z realizacji zlecenia w najlepszy możliwy sposób. Jesteście niezastapieni w wykonywanej przez siebie profesji. Pozdrawiam

Aneta

Jako osoba, która już kilka razy korzystała z usług Kancelarii Ultimatum śmiało mogę polecić tych fachowców i zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na usługach świadczonych w tej firmie windykacyjnej.

5,0 rating
22 sierpnia 2022

Bardzo szeroka wiedza z problematyki windykacji należności. Szybkie i świetnie zorganizowane działania. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku windykacyjnym to tylko jedne z wielu atutów jakimi może poszczycić się Kancelaria Ultimatum, która nie ma sobie równych w wykonywanej przez siebie profesji. Osoby obsługujące zleceniodawców są kompetentne i do tego miłe, co sprawia, że aż chce się z nimi współpracować. Polecam firmę i daję maksymalnie pozytywną ocenę 5/5, a gdybym mogła to dałabym nawet sześć na pięć.

Teresa

Wyjątkowo trafna analiza sytuacji oraz precyzyjnie dobrane narzędzia prawne pozwoliły szybko i przede wszystkim skutecznie odzyskać moje pieniądze od dłużnika za co jestem bardzo wdzięczna Kancelarii Ultimatum, którą jak najbardziej polecam każdej osobie.

5,0 rating
20 sierpnia 2022

Z wielką przyjemnością rekomenduję usługi świadczone przez osoby reprezentujące Kancelarię Ultimatum wszystkim tym którzy chcą szybko odzyskać swoje pieniądze. Pracownicy z tego biura są pod każdym względem konkretni i do tego uprzejmi, dzięki czemu współpraca z nimi na każdym etapie prowadzonego postępowania jest przyjemnością w czystej postaci. Moża liczyć na super kontakt mailowy jak i telefoniczny. Oczywiście powierzona sprawa została wygrana. Jeśli kto kokwiek szuka skutecznej i sprawdzonej firmy odzyskującej należności finansowe to polecam odezwać się właśnie tutaj do Kancelarii Ultimatum.

Barbara

W 100% polecam współpracę z Kancelarią Ultimatum jako wierna i zawsze zadowolona klientka, która niegdy nie zawiodła się na usługach windykacyjnych świadczonych świadczonych w tym miejscu.

5,0 rating
17 sierpnia 2022

Kancelaria Ultimatum posiada ogromną wiedzę zarówno z zakresu prawa krajowego jak i międzynarodowego, a w szczególności bardzo dobrze znają się na postępowaniach egzekucyjnych. Prawnicy z tej firmy przeprowadzili dla mnie kilka spraw i wyręczyli mnie w wielu kwestiach takich jak np. skompletowali za mnie całą dokumentację, dzięki czemu nie musiałam zawracać sobie głowy papierologią, a także kontaktowali się w moim imieniu z dłużnikami, co pozwoliło mi zaoszczędzić czas i nie musiałam się denerwować. Od kiedy współpracuję z tym biurem windykacyjnym to zaległe zobowiązania finansowe przeszły do historii.

Anna

Wszystko przebiegło w bardzo fachowy sposób. Przez cały czas byłam informowana na jakim etapie jest moja sprawa. Mogłam liczyć w stu procentach na profesjonalne podejście do mojej osoby i tym samym realizacji powierzonego przeze mnie zlecenia.

5,0 rating
14 sierpnia 2022

Szczerze dziękuję osobom z Kancelarii Ultimatum za pomoc w sprawie wymagającej wiedzy oraz doświadczenie. Mając na uwadze bezkompromisowy tryb działań na moją korzyść przez owych fachowców będę wyrazicielką pozytywnej opinii na temat tej firmy windykacyjnej. Jak ktoś ma problem z dłużnikiem niech nie marnuje na niego czasu tylko jak najprędzej zalecam zgłosić się do tego biura. Pozwolę sobie zachować kontakt do tych profesjoalistów i w przyszłości gdy zajdzie takowa potrzeba zwrócę się do nich wiedząc, że zawsze otrzymam tutaj pomoc w najlepszy możliwy sposób.

Krystyna

Polecam Kancelarię Ultimatum i daję maksymalnie pozytywną ocenę za fachowe podejście do mojej sprawy, która została niezwykle sprawnie sfinalizowana.

5,0 rating
10 sierpnia 2022

Pieniądze zosały wyegzekwowane od zadłużonej osoby w ekspresowym tempie, dzięki zaangażowaniu się prawników z Kancelarii UIltimatum w moją sprawę. Dzięki przemyślanym działaniom i bardzo dobrej organizacji postępowanie udało się zakończyć już po 3 tygodniach i to jeszcze korzystniej niż się tego na początku spodziewałam. Gorąco polecam to biuro windykacyjne każdej osobie, która chce szybko odzyskać środki finansowe od dłużnika, a na pewno nikt nie zawiedzie się na tych profesjonalistach.

Maria

Godna polecenia firma windykacyjna, która odzyskała dla mnie 40 000 zł w bardzo krótkim czasie. Należności szybko zostały wyegzekwowane od dłużnika, który ukrywał się za granicą kraju.

5,0 rating
28 lipca 2022

Skuteczna firma będąca liderem na rynku windykacyjnym. Kancelaria Ultimatum w moim przypadku spisała się fenomenalnie i niespełna 3 tygodnie od rozpoczęcia współpracy z nią zobaczyłam na swoim rachunku bankowym zwrot całej kwoty należności, którą otrzymałam bezpośrednio od zadłużonej osoby. Wywiązali się prawnicy z tej firmy szybciej niż wstępnie zakładałam nie angażując mnie ani trochę w walkę z dłużnikiem za co im bardzo dziękuje i tym samym szcerze polecam.

Justyna

Mają doświadczenie, dzięki czemu bardzo szybko załatwili moją sprawę, a ja odzyskałem pieniądze. Kancelaria Ultimatum to bardzo dobra firma, którą szczerze polecam.

5,0 rating
25 lipca 2022

Pomogli mi odzyskać utracone pieniądze i nie musiałam długo czekać na efekty ich poczynań wobez dłużnika. Poradzili sobie ze sprawą szybko i obyło się bez komplikacji po drodzę. Kancelaria Ultimatum jest naprawdę godna polecenia. Prawnicy w tej firmie windykacyjnej mają doświadczenie i działają niezwykle dyskretnie, co bardzo mi się spodobało. Gdy znowu będę miała probem z odzyskaniem długu to na pewno ponownie zgłoszę się do tych fachowców.

Gertruda

Współpracuje z nimi kilka lat i jestem w 100% usatysfakcjonowana z poziomu świadczonych usług przez Kancelarię Ultimatu. Windykują skutecznej niż konkurencja, a miałam już okazję korzystać z pomocy wielu firm windykacyjnych i mam pojęcie co dzieje się na tym rynku.

5,0 rating
23 lipca 2022

Godna polecenia firma windykacyjna. Odzyskała należności za niezaplacone faktury i byłam z niej tak zadowolona, że nawiązałam stałą współpracę z Kancelarią Ultimatum. Od kiedy zajmuje się finansami w mojej firmie przeterminowane faktury przeszły do historii i nie ma ani jednego kontrahenta, który zalega mi pieniądze za towar który pobrał z mojego magazynku. Polecam firmę!

Mieczysława

Kompetentni fachowcy, którzy potrafią sprostać oczekiwaniom nawet wymagających zleceniodawców. Kancelaria Ultimatum ma w swoim zespole świetnych detektywów, negocjatorów i prawników, dlatego współpraca z nią to pewna gwarancja zadowolenia.

5,0 rating
20 lipca 2022

Fachowcy z Kancelarii Ultimatum znają się na swojej pracy i wykonują ją najlepiej jak to tylko możliwe. Świadczą usługi profesjonalnie i dyskretnie, co jest ważnym aspektem w tej branży. Pomogli mi odzyskać utracone pieniądze od dłużnika i mimo tego, że kwota nie należała do najmniejszych to mimo to szybko poradzili sobie z rozliczeniem cwaniaka, który nie chciał mi oddać złamanego grosza jak sama próbowałam z nim się porozumieć.

Rozalia

Swietna firma z którą współpraca to przyjemność. Osoby które tutaj pracują rzetelnie podchodzą do każdego zleceniodawcy i zawsze chętnie podejmują się działania w moich sprawach. Polecam w 100% Kancelarię Ultimatum.

5,0 rating
14 lipca 2022

Miałam niedawno okazję kilka razy korzystać z pomocy tej firmy i muszę przyznać, że są to najlepsi specjaliści na jakich tylko mogłam trafić. Odznacza ich profesjonalizm, terminowość i wieloletnie doświadczenie pozwalające sprawnie rozliczać zobowiązania finansowe nawet w przypadkach kiedy zadłużonymi osobami są przebiegli kombinatorzy i oszuści finansowi. Tam gdzie sama sobie nie mogę poradzić z odzyskaniem pieniędzy to za każdym razem przekazuję sprawę Kancelarii Ultimatum i wiem, że oni rozliczą każdego dłuznika co do złotówki.

Zuzanna

Kancelaria Ultimatum pomogła mi uzyskać należności za fakturę oraz koszty windykacji. Uzyskałem stałe wsparcie podczas procesu windykacji nalezności. Firma może pochwalić się zasobem specjalistów z wiedzą i doświadczeniem.

5,0 rating
30 czerwca 2022

Po wielu miesiącach bezskutecznej walki z dłużnikiem zgłosiłem się do Kancelarii Ultimatum, uważając ich za ostatnią deskę ratunku i z perspektywy czasu uważam, że kontakt z nimi to była w 100% słuszna decyzja. Nawet nie spodziewałem się tego, że uda im się rozwiązać ten problem tak sprawnie i bez najmniejszej zwłoki czasowej. Teraz bez wahania będe się do nich zgłaszać gdy będę miał znowu problem z dłużnikiem. POLECAM

Gustaw

Kancelaria Ultimatum realizowała dla mnie zlecenie związane z windykacją długu z bardzo dobrymi rezultatami. Jestem zadowolony z usługi i jeżeli będzie jeszcze kiedyś taka konieczność to na pewno znów wybiorę tych specjalistów.

5,0 rating
28 czerwca 2022

Już dwukrotnie korzystałem z pomocy Kancelarii Ultimatum i jednoznacznie stwierdzam, że ich prawnicy są mega skuteczni. Naprawdę szkoda własnych nerwów na szarpanie się z dłużnikiem jak specjaliści z tego biura windykacyjnego pomagają odzyskać pieniądze w mniej niż miesiąc. Kancelaria Ultimatum szybko nawiązała kontakt z zadłużoną osobą i potem już było tylko z górki. Moją sprawą zajmowała się głównie jedna osoba z którą miałem ciągły kontakt, co było bardzo komfortowe i cały czas wiedziałem co się dzieje i kiedy mogę liczyć na wegzekwowanie nalezności o dłużnika.

Bartosz

Współpraca z Kancelarią Ultimatum układa się od dłuższego czasu bardzo pozytywnie i nie zamierzam rezygnować z wsparcia jakie otrzymuję w tym biurze windykacyjnym.

5,0 rating
30 maja 2022

Kancelaria Ultimatum działa bardzo szybko i skutecznie. Pełen profesjonalizm i świetna obsługa klienta. Nie wymagają tutaj uiszczania opłat wstępnych, co jest niebywałym udogodnieniem w tej branży. Od 7 lat współpracuję z tym biurem windykacyjnym przekazując im kilka spraw każdego roku i nigdy nie zawiodłem się na kompetencjach osób tutaj pracujących.

Stefan

Kancelaria Ultimatum bez najmniejszego problemu potrafi odzyskać pieniądze od nawet problematycznych dłużników, dlatego też jest ona liderem na rynku firm windykacyjnych.

5,0 rating
29 maja 2022

Jak najbardziej polecam Kancelarię Ultimatum za zaangażowanie, chęć niesienia pomocy i sprawne realizowanie powierzonych zadań przez osoby korzystające z wachlarza możliwości tej firmy windykacyjnej. Mają w tym miejscu indywidualne podejście do każdej sprawy, a wszystkie działania wykonywane są w najlepszy możliwy sposób. Pracują tutaj doświadczeni i kompetentni specjaliści, którzy doskonale wiedzą jak zabrać się do każdego przypadku i bardzo szybko rozwiązują zaistniałe problemy.

Eugeniusz

Kancelaria Ultimatum ma w swoim zespole wykwalifikowanych prawników dla których nie ma długu, którego by nie odzyskali. Jak najbardziej polecam usługi oferowane w tej firmie.

5,0 rating
26 maja 2022

Korzystałem pierwszy raz z usług tego biura windykacyjnego, ale na pewno nie ostatni gdyż jestem bardzo zadowolony z działań jakie zostały przeprowadzone przez Kancelarię Ultimatum, które przyczyniły się do tego, że zostały odzyskane pieniądze jakie był mi winien dłużnik. Pozytywnie wszystko oceniam daję 5/5 gwiazdek.

Jacek

Od momentu kiedy Kancelaria Ultimatum wkroczyła do gry to w niecały miesiąc dostałem przelew od dłużnika i cała należność została spłacona tak jak sobie tego życzyłem.

5,0 rating
24 maja 2022

Mają w Kancelarii Ultimatum indywidualne podejście do każdego klienta, co jest w dzisiejszych czasach na wagę złota. Wszystko jest zawsze realizowane rzetelnie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zdecydowanie uważam, że warto skorzystać z ich wsparcia prawnego bez znaczenia na jaką kwotę jest dług to zawsze pomogą w tej firmie.

Wojciech

Jak dla mnie KANCELARIA ULTIMATUM to najodpowiedniejsza firma jeżeli ktoś chce odzyskać pieniądze bez tracenia czasu. Polecam w 100%

5,0 rating
21 maja 2022

Firma z którą warto współpracować. Jeżeli ktoś ma problem z odzyskaniem pieniędzy to nie ma sensu walczyć z dłużnikiem na własną rękę tylko lepiej od razu wesprzeć się specjalistami z Kancelarii Ultimatum, a na pewno przyspieszy to cały proces windykowania należności i do tego oszczędzimy sobie sporo nerwów.

Dariusz

Rzeczowe i konkretne podejście do mojego problemu przez prawników z tego biura sprawiło, że już od samego początku współpracy z Kancelarią Ultimatum wiedziałem, że jestem w odpowiednim miejscu i rozmawiam z właściwymi osobami.

5,0 rating
18 maja 2022

Mają w Kancelarii Ultimatum najlepszych prawników, którzy są sercem całej firmy i nie stronią oni od wykazywania się swoimi umiejętnościami, dzięki którym działania windykacyjne są wykonywane w tak szybko jak to tylko możliwe z satysfakcjonującymi efektami. Korzystałem już parę razy z usług tego biura i nigdy się nie zawiodłem na kompetencjach osób, które tutaj pracują.

Czesław

Dużym plusem podczas współpracy z tą firmą było to, że na każdym etapie prowadzonego postępowania windykacyjnego miałem możliwość skontaktowania się z osobami zajmującymi się moją sprawą i dopytania o wszystko.

5,0 rating
14 maja 2022

Dług został odzyskany w kilka tygodni od zgłoszenia się do tego biura i walka toczyła się o kwotę zadłużenia 55 000 zł, więc uważam, że całkiem szybko poradziła sobie Kancelaria Ultimatum z realizacją powierzonego im przeze mnie zadania. Warto współpracować z tymi specjalistami. POLECAM

Grzegorz

Polecam Kancelarię Ultimatum każdemu kto nie zamierza tracić czasu na walkę z dłużnikiem tylko chce powierzyć sprawę profesjonalistom z prawdziwego zdarzenia.

5,0 rating
11 maja 2022

Po interwencji prawników reprezentujących Kancelarię Ultimatum dłużnik zmiękł i oddał co do złotówki w przeciągu 3 tygodni, więc wyszło tak dobrze, że aż jestem pełen podziwu z jaką skutecznością zostało przeprowadzone postępowanie windykacyjne. Polecam i serdecznie pozdrawiam.

Mirosław

Decydując się na współpracę z tym biurem windykacyjnym można mieć 100% pewność, że działania są wykonywane bez zbędnego przeciągania w czasie i z dnia na dzień jest postęp w realizacji powierzonego tym specjalistom zlecenia o czym miałem okazję osobiście się przekonać podczas współpracy z Kancelarią Ultimatum.

5,0 rating
7 maja 2022

Sprawa szybko została rozwiązana przez Kancelarię Ultimatum i nie było jakichkolwiek problemów po drodze. Prawnicy z tego biura windykacyjnego dosadnie uświadomili dłużnika w jakiej jest sytuacji i co będzie się działo gdy nie zacznie współpracować. Poradzili sobie super z odzyskaniem moich pieniędzy, dlatego z czystą przyjemnością polecam tą firmę każdej osobie.

Roman

Gdyby nie prawnicy z Kancelarii Ultimatum to na pewno do dnia dzisiejszego nie odzyskałbym pieniędzy od dłużnika za co jestem im bardzo wdzięczny i szczerze ich polecam.

5,0 rating
3 maja 2022

Profesjonalne podejście do sprawy przez wykwalifikowanych fachowców egzekwujących należności finansowych sprawia, że Kancelaria Ultimatum radzi sobie perfekcyjnie z odzyskaniem każdego długu zarówno tego mniejszego jak i większego. Bardzo mi pomogli w tej firmie stąd oceniam ją pod każdym względem pozytywnie.

Mieczysław

Sprawa nie była prosta, ale prawnicy z Kancelarii Ultimatum wykazali się profesjonalizmem i zdołali bez najmniejszego trudu odzyskać moje pieniądze od dłużnika.

5,0 rating
31 marca 2022

Powierzona przeze mnie sprawa została załatwiona sprawnie i finalnie cel został osiągnięty. Dłużnik w około tydzień czasu został namierzony po czym w kolejnym tygodniu Kancelaria Ultimatum kontaktowała się z nim na różne sposoby odpowiednio go motywując do spłaty zobowiązania i uświadamiali go w jakiej jest sytuacji, dzięki czemu delikwent zrozumiał, że nie ma szans na dalsze pogrywanie ze mną i oddał co do grosza całe zobowiązanie finansowe. Kancelaria Ultimatum podeszła do sprawy poważnie i z zaangażowaniem, co spowodowało, że odzysaknie długu były już od początku pewne tylko było kwestią czasu kiedy to nastąpi.

Bogusław

Dzięki Kancelarii Ultimatum szybko odzyskałam wszystkie swoje pieniądze pieniądze, bez zbędnych przepychanek i nieprzyjemnych sytuacji.

4,0 rating
28 marca 2022

Działają sprawnie i co najważniejsze z widocznymi rezultatami, a o to dokładnie chodzi w tego typu usługach do których trzeba umiejętnie podejść. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum i gwarantuję, że sprostają oczekiwaniom nawet wymagających zleceniodawców i dług będzie błyskawicznie odzyskany. Polecam w 100% to biuro windykacyjne.

Michał

Z czystym sumieniem polecam usługi windykacyjne świadczone przez specjalistów z Kancelarii Ultimatum! Skuteczność tej firmy jest na najwyższym poziomie i inne konkurencyjne biura powinny z nich brać przykład.

5,0 rating
25 marca 2022

Działają ekspresowo i co najważniejsze bardzo skutecznie. Pełen profesjonalizm przez cały okres współpracy i do tego wysoka kultura oraz bardzo dobry kontakt to atuty, które wręcz zachęcają do korzystania z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum. W razie potrzeby na pewno będę wracał właśnie do tego a nie innego biura. Polecam każdemu i gwarantuje satysfakcję oraz zadowolenie z wykonanych działań windykacyjnych.

Włodzimierz

Sprawa windykacyjna została załatwiona przez Kancelarię Ultimatum na najwyższym poziomie. Nic dodać nic ująć są najlepsi z najlepszych o czym świadczą wyniki ich pracy.

5,0 rating
21 marca 2022

Fachowcy z górnej półki, którzy działają sprawnie i nie trzeba długo czekać na efekty działań z ich strony. Każdy ruch jaki wykonują jest przemyślany i przyczynia się do jak najszybszego odzyskania pieniędzy od dłużnika. Powierzona przeze mnie sprawa była sfinalizowana w ciągu 3 tygodni, więc jak dla mnie jest to bardzo dobry rezultat. Polecam

Mariusz

Korzystałem z usług oferowanych przez to biuro windykacyjne i wszystko jak najbardziej okej. Na każdym kroku były czynności przeprowadzane profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie.

5,0 rating
17 marca 2022

W pełni profesjonalna firma windykacyjna dla której nie ma długu którego by nie odzyskali. W moim przypadku rozchodziło się o 80 000 zł, więc nie mała suma, dlatego trzeba było podejść do sprawy dobrze i właściwie zorganizować całą procedurę mającą na celu wyegzekwowanie zadłużenia. Wszystko miało trwać 1-2 miesiące, finalnie udało się zakończyć postępowanie w trzecim tygodni współpracy z Kancelarią Ultimatum, więc ogromny sukces. Polecam

Witold

Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście do sprawy spowodowało, że współpraca z Kancelarią Ultimatum od początku aż do samego końca była przyjemnością w czystej postaci. Polecam ich usługi każdej osobie.

5,0 rating
14 marca 2022

Wszystko sprawnie i szybko zostało załatwione, dzięki czemu dłużnik nawet nie miał żadnych szans na kombinowanie tylko musiał się jak najszybciej ze mną rozliczyć po tym jak był zasypywany upomnieniami do zapłaty, które były wysyłane z biura Kancelarii Ultimatum. Oprócz samego kapitału zadłużenia musiała też zadłużona osoba zapłacić odsetki za nieterminowe oddanie pieniędzy, które był mi winien.

Robert

Rekomenduję z całego serca usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum. Dogodny kontakt przez 365 dni roku. Każdy ma w tej firmie swojego opiekuna zajmującego się sprawą i można liczyć na profesjonalną obsługa klienta, co skutkuje 100% skutecznością działań ze strony tego biura windykacyjnego.

4,0 rating
9 marca 2022

U mnie sytuacji wyglądała tak, że dłużnik przez długi czas liczony w latach był bierny na moje wezwania do zapłaty i ukrywał się na różne sposoby od wielu lat poza granicą Polski. Myślałem że sprawa jest już przegrana, ale kiedy trafiłem na Kancelarię Ultimatum okazało się, że nie ma dla nich trudnych spraw tylko trzeba do nich umiejętnie podejść. Do mojego zlecenia podeszli indywidualnie i opracowali strategie działania. Finalnie całe zobowiązanie finansowe zostało rozliczone w czasie nie dłuższym niż miesiąc od kiedy zgłosiłem się do ich biura. Za wszystko bardzo im dziękuję i szczerz polecam tych kompetentnych i niezastąpionych fachowców.

Jarosław

Moja ocena to 5/5 gwiazdek. Kancelaria Ultimatum oferuje usługi windykacyjne, które jak żadne inne potrafią sprostać poczynaniom nawet najbardziej opornym dłużników i finalnie odzyskać pieniądze w jak najkrótszym przedziale czasowym.

5,0 rating
3 marca 2022

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Kancelarią Ultimatum. Wierzytelności ściągane są bardzo profesjonalnie i bez najmniejszej zwłoki czasowej. Wystarczyło od kilku dni do kilku tygodni żeby pieniądze z niepłaconych faktur zostały rozliczone. Korzystałem wiele raz z pomocy jaką oferuje owa firma windykacyjna i doskonale wiem że żaden dłużnik nie ma szans z prawnikami reprezentującymi Kancelarię Ultimatum. Dużym plusem jest to, że mogą się do tego biura zgłaszać zarówno firmy jak i osoby prywatne. POLECAM

Waldemar

Super podejście do klientów i szybkość w działaniach to niepodważalne atuty jakimi odznacza się Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
26 listopada 2021

Nie sądziłem, że w tym kraju można jeszcze trafić na tak uczciwą firmę jak Kancelaria Ultimatum, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie swoich klientów. Kiedy dostałem wiadomość, że pieniądze do wrócą to nie mogłam uwierzyć, ale jak zobaczyłem na moim koncie przelew od dłużnika to już wiedziałem, że trafiłem na najlepsza firmę windykacyjną w kraju, którą mocno polecam. Pozdrawiam i dziękuje.

Zbigniew

Prawnicy z tej firmy windykacyjnej działają bardzo szybko i skutecznie, dlatego Kancelaria Ultimatum jest pod każdym względem godna pozytywnej rekomendacji

5,0 rating
23 listopada 2021

Myślałem, że sprawa jest nie do rozwiązania, ale udało się Kancelarii Ultimatum odzyskać wszystkie należności za co jestem im niezmiernie wdzięczny. Mają bardzo profesjonalne podejście do klienta, co w tego typu usługach jest istotne. Zdecydowanie polecam.

Jerzy

Nie ma konieczności wpłacania zaliczek żeby zajęli się sprawą stąd też uważam, że Kancelaria Ultimatum to jedyne biuro windykacyjne w całym kraju z którym warto współpracować

5,0 rating
20 listopada 2021

Pierwszy raz korzystałam z tego rodzaju usługi, ale jestem bardzo zadowolony i jedyne czego mogę żałować to że wcześniej nie zdecydowałem się na wsparcie z ich strony. Przede wszystkim można liczyć na dobry kontakt z obsługą oraz jasne zasady – wszystko dokładnie wyjaśnione. Pozdrawiam i dziękuję osobom zajmującym się moją sprawą za okazałą pomoc.

Tadeusz

Wiedzą doskonale w Kancelarii Ultimatum jak odzyskać pieniądze i wychodzi im to bardzo dobrze o czym mogłem się sam osobiście przekonać

5,0 rating
19 listopada 2021

Zgłosiłem się do Kancelarii Ultimatum w celu odzyskania pieniędzy, o które sam próbowałem walczyć z klientem wiele miesięcy, ale mi nie udało się wyegzekwować nawet złamanego grosza, a Kancelaria Ultimatum poradziła sobie bardzo sprawnie i przede wszystkim szybko. Polecam firmę.

Józef

Obsługa bardzo miła, wszystko jasne i przejrzyste warunki umowy sprawiają, że Kancelaria Ultimatum jest najlepszym wyborem jak ktoś szuka sprawdzonej firmy windykacyjnej

5,0 rating
16 listopada 2021

Cała sprawa został zamknęła się w miesiącu czasu mimo tego, że dłużnik nie był zbyt skory do rozliczenia się, a mimo tego Kancelaria Ultimatum znalazła sposób żeby go odpowiednio zmotywować.. Polecam z czystym sumieniem.

Andrzej

Godni polecenia, jestem bardzo zadowolona ze współpracy i oceniam to biuro windykacyjne pozytywnie

5,0 rating
14 listopada 2021

Bardzo dobra współpraca, która zasługuje na słowa uznania ponieważ udało się Kancelarii Ultimatum odzyskać moje pieniądze w krótkim czasie mimo tego, że dłużnik ukrywał się za granicą kraju.

Stanisław

Szybko, sprawnie i profesjonalnie zostały odzyskane moje pieniądze przez Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
11 listopada 2021

Polecam w 100% współpracę z Kancelarią Ultimatum. Działają bardzo sprawnie w tym biurze windykacyjnym i nie trzeba długo czekać na efekty ich poczynań związanych z odzyskaniem należności o zadłużonych osób prywatnych czy też firm.

Jan

W Kancelarii Ultimatum zajmują się kompleksowo wszystkim, dlatego mają dużo dobrych opinii i warto z nimi współpracować

5,0 rating
23 września 2021

Majątek dłużnika zweryfikowali bezpłatnie bez żadnej zaliczki, a to już o nich dobrze świadczy. Są fachowcami w swoim fachu jakich mało, dlatego opinia pozytywna jak najbardziej się im należy. Polecam Kancelarię Ultimatum każdej osobie chcącej odzyskać swoje pieniędze.

Dorota

Dosłownie wszystko odzyskane stąd moja opinia o Kancelarii Ultimatum jak najbardziej pozytywna

5,0 rating
21 września 2021

Dziękuję Kancelarii Ultimatum za ściągnięcie należności finansowych od mojego dłużnika – sama nie mogłam sobie poradzić przez rok, a oni wykonali powierzone im zadanie w niespełna miesiąc czas. Jestem bardzo zadowolona, że miałam okazję współpracować z takimi profesjonalistami.

Agnieszka

Znam tą firmę windykacyjną od przeszło 8 lat, odzyskali dużo pieniędzy, są sprawdzeni i nigdy się na nich nie zawiodłam

5,0 rating
19 września 2021

Wiele razy załatwiali za mnie wszystko i każdy dług był odzyskiwany wraz z odsetkami. Nie mam im nic do zarzucenia i zdecydowanie polecam usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum nawet wymagającym osobom i zapewniam, że nikt się na nich nie zawiedzie jeśli chodzi o ściąganie pieniędzy od dłużników. Oceniam to biuro bardzo pozytywnie.

Beata

Prawnicy w Kancelarii Ultimatum to zawodowcy reprezentujący wysoki poziom świadczonych usług

5,0 rating
17 września 2021

Mają atrakcyjne warunki finansowe i nie pobierają zaliczek w Kancelarii Ultimatum, więc są to profesjonaliści na każdą kieszeń ponieważ nie trzeba nic im wpłacać żeby zajęli się sprawą, a rozliczenie jest na zasadzie niewielkiej prowizji tylko i wyłącznie jak będzie sprawa wygrana.

Katarzyna

Osoby odzyskujące długi w Kancelarii Ultimatum są bardzo przyjacielscy w stosunku do klienta i można z nimi porozmawiać niemalże o wszystkim

5,0 rating
15 września 2021

Potrafią w Kancelarii Ultimatum zrozumieć niemalże każdy problem klienta, a to coś więcej niż zwykła usługa. Pozytywne opinie o Kancelarii Ultimatum świadczą nie tylko o ich skuteczności, ale również o zaufaniu szerokiego grona osób. POLECAM

Joanna

Kancelaria Ultimatum to solidna i sprawdzona przeze mnie wielokrotnie firma świadcząca usługi windykacyjne zasługująca na słowa uznania

5,0 rating
31 sierpnia 2021

Osobiście jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Kancelarię Ultimatum. Sama nie znam się na prawie praktycznie w ogóle, dlatego zleciłam im na przestrzeni ostatnich dwóch lat kilka spraw związaną z odzyskaniem należności finansowych i muszę powiedzieć, że naprawdę są skuteczni w kwestiach windykacyjnych gdyż zawsze mi pomogli i ściągnęli z dłużnika całe zobowiązanie finansowe wraz z odsetkami, dlatego jak najbardziej mogę ich polecić każdej osobie, która nie może sobie poradzić na własną rękę z odzyskaniem pieniędzy. Pozdrawiam serdecznie.

Martyna

W tym biurze windykacyjnym kontakt z klientem zawsze jest na najwyższym poziomie i można liczyć na szybką odpowiedź ze strony Kancelarii Ultimatum

4,0 rating
28 sierpnia 2021

Pozytywnie oceniam Kancelarię Ultimatum i gdybym miała drugi raz wybrać firmę, której zlecę odzyskanie pieniędzy to z całą pewnością bym ponownie wybrała właśnie to biuro gdyż jakość usług jest na wysokim poziomie i do tego nie trzeba długo czekać na działanie z ich strony. Wszystkie niejasności dotyczące sprawy były na bieżąco wyjaśniane i omawiane. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z obsługi jaką tutaj miałam zaszczyt doświadczyć. Kancelaria Ultimatum jest zdecydowanie warta polecenia.

Adrianna z Rzeszowa

Fachowa obsługa zleceniodawców na którą można liczyć przez 365 dni w roku wiedząc, że otrzyma się profesjonalną pomoc, która przyniesie zamierzony rezultat

5,0 rating
26 sierpnia 2021

Dużym plusem jest to, że w Kancelarii Ultimatum nie pobierają startowej opłaty ani zaliczki, więc każdy może się do nich zgłosić żeby zweryfikować sprawę i jakie są szanse na odzyskanie długu. Sprawnie pomagają prawnicy z tego biura w wielu kwestiach dotyczących windykowania należności finansowych. Mają ogromne doświadczenie i wiedzą jak zabrać się do każdej sprawy. Polecam.

Luiza

Jestem zadowolona jeśli chodzi o działania ze strony prawników z tego biura windykacyjnego, którym dziękuję z całego serca za pomoc w odzyskaniu należności finansowych

5,0 rating
23 sierpnia 2021

Bez dwóch zdań Kancelaria Ultimatum to najlepsza firma windykacyjna w całej Polsce na którą można zawsze liczyć bez znaczenia na wysokość długu. Sprawnie radzą sobie z egzekwowaniem zarówno tych mniejszych jak i tych większych zobowiązań finansowych. Zasługują na pozytywną ocenę za chęć pomocy drugiemu człowiekowi i rzetelne podejście do każdego powierzonego im zadania.

Zadowolona klientka

Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum każdej osobie która nie może sobie poradzić odzyskaniem pieniędzy od dłużnika

5,0 rating
20 sierpnia 2021

Osoby zajmujące się moją sprawą były bardzo obeznane w temacie windykowania należności, dzięki czemu nie musiałam długo czekać na odzyskanie pieniędzy. Mają w Kancelarii Ultimatum super podejście do swoich klientów i bez znaczenia na miejscowość z której jest zleceniodawca to zawsze chętnie służą pomocą podejmując się nawet problematycznych i skomplikowanych spraw. POLECAM

Amelia

Jednoznacznie mogę stwierdzić, że Kancelaria Ultimatum to najlepsza firma windykacyjna w Polsce

5,0 rating
19 sierpnia 2021

Nie ma w Kancelarii Ultimatum wstępnych opłat, co jest dla wielu osób niepodważalnym atutem wybierając firmę windykacyjną, której powierza się tak ważną powinność jak odzyskanie zobowiązania finansowego. Wszystko zostało jasno przedstawione włącznie z warunkami współpracy, które są bardzo korzystne w tej firmie. Jeśli zależy komuś na odzyskaniu pieniędzy to niech jak najszybciej się z nimi w tej sprawie skontaktuje, a bez wątpienia nikt się nie zawiedzie na wachlarzu możliwości jaki oferuje Kancelaria Ultimatum.

Maryla Poznań

Przed tym jak poznałam prawników z Kancelarii Ultimatum to nawet nie myślałam, że odzyskanie długu może okazać się takie łatwe

5,0 rating
17 sierpnia 2021

W tej firmie windykacyjnej odpowiadają na każde pytanie klienta o czym mogłam się osobiście przekonać, a to ogromne udogodnienie, bo dużo osób nie zna się na prawie ani na windykowaniu należności finansowych. Mają w Kancelarii Ultimatum indywidualne podejście do osób zgłaszających się do ich biura, dzięki czemu do każdego przypadku podchodzą z dbałością o najmniejsze szczegóły. Współpracowałam z nimi dwukrotnie i nie mam zastrzeżeń co do jakości świadczonych usług. Polecam firmę.

Daria

Szybkie i bezproblemowe załatwienie sprawy to ogromny plus w Kancelarii Ultimatum

4,0 rating
15 sierpnia 2021

Pomogli mi w Kancelarii Ultimatum tak szybko jak to było tylko możliwe za co jestem im bardzo wdzięczna. Dzięki ich prawnikom dłużnik nie uciekł za granicę z moimi pieniędzmi, a dług zostały w 100% odzyskany. Polecam to biuro wszystkim osobom szukającym fachowej pomocy dotyczącej ściągania pieniędzy, a na pewno nikt się nie zawiedzie. Pozdrawiam.

Patrycja z Wałbrzycha

Kancelaria Ultimatum jest to bez cienia wątpliwości najlepsza firma windykacyjna z jaką miałam przyjemność kiedykolwiek współpracować

5,0 rating
13 sierpnia 2021

Oferują profesjonalne podejście do sprawy i tym samym zleceniodawcy, który potrzebuje fachowej pomocy i porady z zakresu egzekwowania należności finansowych, dzięki czemu będzie miał możliwość odzyskać pieniądze od dłużnika. Zajmują się w Kancelarii Ultimatum dosłownie wszystkim i tym samym wyręczają klienta w wielu sprawach. Dług 25 000 zł został dla mnie odzyskany w 3 tygodnie, więc jestem bardzo zadowolona z poczynań tego biura windykacyjnego.

Żaneta

Mogę zdecydowanie polecić współpracę z Kancelarią Ultimatum, która bardzo mi pomogła w odzyskaniu pieniędzy od dłużnika

5,0 rating
12 sierpnia 2021

Jestem wdzięczna znajomemu, który polecił mi Kancelarię Ultimatum ponieważ prawnicy z tej firmy pomogli mi uporać się z dłużnikiem, który nie chciał ponad rok oddać mi pieniędzy. Po zgłoszeniu się do tej firmy nie minął nawet miesiąc, a dłużnik oddał całą kwotę co do złotówki. Dziękuję Kancelarii Ultimatum za szybkie działanie, które okazało się być na wagę złota w tym przypadku. Polecam.

Klaudia Gniezno

Całkowity brak konieczności wpłacania zaliczki i uiszczania opłat wstępnych to ogromny atut w Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
9 sierpnia 2021

Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum ponieważ pomimo tego, że miałam dużą liczbę pytań przed rozpoczęciem współpracy to prawnicy z tej firmy odpowiedzieli na wszystkie moje pytania już na samym wstępie. Nie pobrali w ogóle kosztów za weryfikację sprawy, co było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Polecam to biuro windykacyjne.

Matylda

Mają w Kancelarii Ultimatum niezwykle miłe podejście do każdego klienta, dzięki czemu współpraca z nimi odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze

5,0 rating
6 sierpnia 2021

Z wachlarza usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum korzystałam już 3 razy w swoim życiu i nigdy nie miałam nic złego do zarzucenia tej firmie. Duży plus za cierpliwość ze strony doradców, którzy odpowiedzieli na każde moje pytanie, a było ich sporo. Cała kwota zadłużenia została odzyskana bardzo sprawnie w krótkim czasie, dlatego szczerze mogę ich polecić każdej osobie.

Dagmara z Łodzi

Nie było niespodzianek przy załatwianiu spraw, wszystko w jak najlepszym porządku jeśli chodzi o współpracę z Kancelarią Ultimatum

5,0 rating
5 sierpnia 2021

Mogę rzec jednoznacznie, że współpraca z Kancelarią Ultimatum była na maksymalnie wysokim poziomie. Nigdy nie podejrzewałam, że mój dłużnik odda mi całą kwotę zadłużenia i to jeszcze z odsetkami. Jestem niezmiernie wdzięczna Kancelarii Ultimatum za sprawne i szybkie załatwienie sprawy. Będę w przyszłości na pewno korzystać z pomocy tego biura o ile znajdę się ponownie w sytuacji, kiedy nie będę mogła dogadać się z dłużnikiem.

Julita

Kancelaria Ultimatum może się poszczycić bardzo rzetelnym podejściem do każdego klienta i tym samym do powierzonej sprawy

4,0 rating
3 sierpnia 2021

Specjalista ds. egzekwowania należności z Kancelarii Ultimatum zajmujący się moją sprawą od razu wydawał się zdecydowanie bardziej kompetentny niż ludzie w innych konkurencyjnych firmach z których usług wcześniej korzystałam. Już od samego początku wiedziałam, że jestem w odpowiednim miejscu, a moją sprawą zajmują się właściwe osoby. Polecam.

Eliza z Warszawy

Można liczyć na jasne warunki współpracy w Kancelarii Ultimatum, które są bardzo korzystne dla zleceniodawcy - jest to niepodważalny dowód na to, że to oni są dla klienta, a nie odwrotnie

5,0 rating
1 sierpnia 2021

Przy mojej sprawie kontakt z Kancelarią Ultimatum był na zadawalającym poziomie – sprawa została szybko rozwiązana, a całość postępowania nie trwała dłużej niż miesiąc, więc jestem pod ogromnym wrażeniem jak wszystko sprawnie zostało zrealizowane. Zadłużona osoba spłaciła całe zobowiązanie finansowe w mgnieniu oka po ingerencji prawników z tego biura. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką otrzymałam w tej firmie.

Dominika

Kancelarii Ultimatum udało się szybko i bezproblemowo wyegzekwować od dłużnika całą kwotę zadłużenia za co jestem im bardzo wdzięczna.

5,0 rating
29 czerwca 2021

Polecam to biuro windykacyjne ponieważ Kancelaria Ultimatum pomimo, iż miałam ogromną liczbę pytań przed zaczęciem współpracy odpowiedziała na wszystko i to bez żadnych opłat, po rozpoczęciu współpracy też nie pobrali ode mnie ani zaliczki ani opłaty startowej – rozliczenie z nimi jest pod warunkiem pozytywnego zakończenia sprawy i na zasadzie małej prowizji, a jak będzie niepowodzenie to nie uiszcza im się żadnej opłaty, więc bardzo uczciwe mają podejście do swoich klientów. Polecam.

Marianna

Bardzo skuteczna kancelaria windykacyjna, która zawsze dąży do celu i na pierwszym miejscu stawia zadowolenie swoich klientów

4,0 rating
26 czerwca 2021

Całkowity brak opłat wstępnych to ogromny atut Kancelarii Ultimatum. Duży pozytyw za to, że swoją prowizję również ściągają z dłużnika. Może dla niektórych to małoznaczące powody, ale jak ktoś jest w takiej sytuacji, że nie ma na podstawowe opłaty to taka firma jest jak zbawienia. Wywalczyli dla mnie 40 000 zł i cały proces trwał około miesiąc. Warto skorzystać z ich pomocy.

Dariusz

W Kancelarii Ultimatum poradzili sobie rewelacyjnie z załatwieniem nie małego problemu. Kwota 46 tys. zł została w ekspresowym tempie wyegzekwowana od zadłużonej osoby.

5,0 rating
24 czerwca 2021

Mogę się wypowiedzieć o Kancelarii Ultimatum ponieważ niedawno korzystałam z ich usługi. Na pewno cechuje ich bardzo dobra i fachowa obsługa klientów i to pod każdym względem, pełen profesjonalizm, zawsze byli do mojej dyspozycji, wszystko na bieżąco przekazywane dzięki czemu cały czas miałam kontrolę nad tym co się dzieje. Finał naszej współpracy taki, że dług został odzyskany w 100% za co jestem im bardzo wdzięczna.

Magdalena

Bardzo dobra kancelaria windykacyjna, która w kilka tygodnie odzyskała 55000 zł i obyło się bez sądu, więc ogromny pozytyw się im należy z mojej strony.

5,0 rating
22 czerwca 2021

Odnośnie współpracy z Kancelarią Ultimatum daje ocenę 5/5 ponieważ pieniądze zostały odzyskane od naszego nieszczęsnego dłużnika z którym męczyłem się od wielu lat i na próżno było prosić się o pieniądze czy też przekonywać – dopiero kiedy Kancelaria Ultimatum wkroczyła do gry to zakończyła tą długo ciągnącą się sprawę z szczęśliwym finałem. Od momentu kiedy się zgłosiłem do tego biura nie minął nawet miesiąc, a tak dobrze zmotywowali dłużnika, że oddał całą kwotę w podskokach. Reasumując jestem zadowolony. Pozdrawiam.

Ryszard

Świetna obsługa klienta i do tego skuteczność na najwyższym poziomie. Miło wspominam współpracę z Kancelarią Ultimatum.

5,0 rating
21 czerwca 2021

Fachowe podejście do klienta. Jak przystało na fachowców z prawdziwego zdarzenia pomogli mi w odzyskaniu długu, a nie było to łatwe zadanie. Mogę szczerze polecić współpracę z tym biurem windykacyjnym – jeśli zdarzy mi się jeszcze w życiu taka sytuacja to na pewno chętnie skorzystam z ich usług, bo są najlepsi.

Wiktoria

Korzystałem z pomocy prawnej w Kancelarii Ultimatum i nie mam zastrzeżeń - usługi są wykonywane profesjonalnie, a każdy zleceniodawca może liczyć na rzetelne podejście do powierzonej sprawy.

5,0 rating
18 czerwca 2021

Moja sprawa była bardzo trudna i wymagająca wiele pracy przy samej kompletacji dokumentów, a już nie mówię ile było problemów z dłużnikiem, ale Kancelaria Ultimatum dała radę, dlatego mogę z czystym sumieniem polecić tym co się wahają przy wyborze odpowiedniej firmy. Dług 58 tysięcy złotych został ściągnięty i nie musiałem na to długo czekać. Pełen profesjonalizm.

Janusz

Trafiłam do Kancelarii Ultimatum z polecenia koleżanki i jestem w 100% usatysfakcjonowana. Dług odzyskany. Z przyjemnością dalej polecam usługi oferowane przez to biuro windykacyjne.

5,0 rating
15 czerwca 2021

Miałem niezłe tarapaty finansowe przez dłużnika gdyż straciłam płynność finansową i gdyby nie Kancelaria Ultimatum to nie wiem co by ze mną teraz było. Dobrze, że znajoma mi poleciła Kancelarię Ultimatum, która pomogła wyjść z długów, dzięki ściągnięciu moich pieniędzy od zadłużonej osoby. Dziękuję i oczywiście polecam! Oceniam 10/10.

Sabina

Warunki finansowe i organizacyjne w biurze windykacyjnym Ultimatum na których odbywa się współpraca są bardzo zadowalające. Skorzystałem z ich oferty i bardzo sprawnie odzyskali 45000 zł

4,0 rating
12 czerwca 2021

Doskonałe podejście do klienta, który właśnie w danym momencie potrzebuje pomocy prawnej i fachowej porady, dzięki której będzie mógł znowu odzyskać nadzieje w odzyskaniu należności. Kancelaria Ultimatum pomaga począwszy od skompletowania dokumentów, aż po reprezentowanie w instytucjach takich jak np. sąd. Polecam prawników z tej firmy gdyż są niezawodni.

Witold

Najlepsza firma windykacyjna z jaką miałam do czynienia. Nie stanowiło dla nich większego problemu odzyskanie moich 27 tys. zł od osoby, która ukrywała się w Niemczech - poradzili sobie doskonale z wykonaniem usługi.

5,0 rating
8 czerwca 2021

Ekspresowe załatwienie sprawy to największy atut w Kancelarii Ultimatum. Miałam nóż na gardle i mi pomogli tak szybko jak to tylko było możliwe. Dzięki nim dłużnik mimo tego, że uciekł za granicę to i tak dotarli do niego prawnicy z Kancelarii Ultimatum i finalnie pieniądze zostały błyskawicznie odzyskane. Dziękuję i polecam wszystkim osobom szukającym fachowej pomocy dotyczącej windykowania należności finansowych.

Mirosława

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy sprawiło, że pieniądze zostały szybko odzyskane przez dział windykowania należności Kancelarii Ultimatum.

5,0 rating
5 czerwca 2021

Nie myślałem że odzyskanie moich pieniędzy może okazać się takie łatwe – wystarczyło trafić do dobrych specjalistów takich jak prawnicy z Kancelarii Ultimatum, którzy odpowiadają na każde pytanie i mają indywidualne podejście do każdego klienta i tym samym powierzonej im sprawy. Zleciłem im odzyskanie 25000 zł i potrzebowali na wykonanie zlecenia niecały miesiąc, więc uważam, że sobie poradzili po mistrzowsku z dłużnikiem.

Jerzy

Odzyskanie długu było bardzo sprawnie załatwione przez Kancelarię Ultimatum i jedyne czego mogę żałować to, że wcześniej nie zgłosiłem się do tego biura

5,0 rating
30 maja 2021

Szybko i bez najmniejszego problemu namierzyli dłużnika, który nie miał meldunku i ukrywał się za graniczą kraju. Po ustaleniu miejsca zamieszkania Kancelaria Ultimatum zaczęła korespondencyjnie motywować ponagleniami dłużnika do rozliczenia się ze mną i po kilkunastu pismach został osiągnięty zamierzony efekt i cała kwota wróciła na moje konto bankowe. Polecam firmę każdej osobie i daję maksymalnie pozytywną ocenę pięć gwiazdek.

Paweł

Kancelaria Ultimatum w moim przypadku wykonała kawał dobrej roboty i odzyskała 25000 zł w miesiąc

5,0 rating
29 maja 2021

Doskonale wiedzieli pracownicy z tego biura windykacyjnego jak zabrać się do tematu egzekwowania należności i po efektach ich działań mogę jednoznacznie stwierdzić, że doskonale poradzili sobie ze sfinalizowaniem powierzonej im przeze mnie sprawy. Po ingerencji Kancelarii Ultimatum zadłużona osoba nie miała wyjścia i co do grosza oddała mi całą należność za co niezmiernie dziękuję osobom prowadzącym moją sprawę z tej firmy windykacyjnej.

Czesława

Osobiście polecam Kancelarię Ultimatum najbardziej jak tylko potrafię i oceniam ich oferowane przez nich usługi 5/5 z plusem

5,0 rating
26 maja 2021

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum już od samego początku współpracy chcieli mi pomóc najbardziej jak tylko umieli mimo tego, że dług nie był łatwy do odzyskania przez kombinatorstwo zadłużonej osoby, ale poradzili sobie. Odzyskali całą kwotę plus odsetki za spóźnienie w rozliczeniu się. Dłużnik zwrócił całość w kilka tygodni, więc duży sukces.

Włodzimierz

W tym biurze windykacyjnym nie ma czegoś takiego jak obiecanki-cacanki tylko namacalnie od momentu kiedy się do nich zgłosi to działają dając swoim klientom szybki i namacalny rezultat swoich działań

4,0 rating
24 maja 2021

Stwierdzam, że jest to najlepsza firma windykacyjna w całej Polsce i wątpię żeby jakieś inne biuro była bardziej skuteczne niż Kancelaria Ultimatum. Mi pomogli odzyskać 17 000 zł w 3 tygodnie gdzie inne firmy mówiły, że się nie da ściągnąć pieniędzy od dłużnika albo będzie to trwało latami, a jednak Kancelarii Ultimatum udało się odzyskać 100% kwoty i nie trwało to lata tylko kilka tygodni. Polecam i serdecznie pozdrawiam osoby, które zajmowały się moją sprawą z tego biura egzekwującego należności.

Anita

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum potrafią sobie poradzić z odzyskaniem zarówno małych jak i dużych sum pieniędzy od oszustów finansowych

5,0 rating
21 maja 2021

Świetnie sobie radzą w nawet przy problematycznych sprawach, gdyż mają szeroki wachlarz możliwości i nie stronią od pomocy osobom, które zostały najzwyczajniej wykorzystane. Dysponują zespołem wykwalifikowanych specjalistów ds. windykowania należności, którym wystarczy dostarczyć podstawową dokumentacje związaną ze sprawą, a dalej oni już wszystkim zajmą się sami. Polecam.

Eugeniusz

Polecam Kancelarię Ultimatum, która pomogła mi odzyskać pieniądze od dłużnika, co udało się bardzo szybko i sprawnie wykonać

5,0 rating
18 maja 2021

Jeżeli chcecie znać moje zdanie to uważam, że Kancelaria Ultimatum jest najbardziej skutecznym biurem windykacyjnym w kraju i mówię to na podstawie tego, że długo szukałam pomocy, aby móc odzyskać pieniądze i wiele firm mnie zbywało, a Kancelaria Ultimatum jako jedyna podjęła się sprawy i sfinalizowała całe postępowanie windykacyjne bez najmniejszego problemu.

Brygida

Nie marnują czasu tylko od momentu kiedy do nich się zgłosi to od razu zabierają się do pracy

5,0 rating
15 maja 2021

Kancelaria Ultimatum to lider na rynku firm windykacyjnych i potrafią znaleźć dłużnika nawet jak nie ma meldunku i mieszka na drugim końcu kraju. U mnie wykazali się sprytem ponieważ dłużnik wmawiał mi, że nie ma pieniędzy, a jak Kancelaria Ultimatum zweryfikowała jego stan majątkowy po księgach wieczystych okazało się, że nie jest biedny tylko to zwykły oszust i gra na czas żeby nie musiał rozliczać się ze mną, ale to biuro windykacyjne szybko postawiło do pionu delikwenta i w mgnieniu oka oddał co do złotówki całą kwotę.

Marcin

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam Kancelarię Ultimatum za wszystko co dla mnie zrobili

5,0 rating
13 maja 2021

Mają w tym biurze windykacyjnym wykwalifikowanych pracowników i przede wszystkim doświadczonych prawników, dzięki czemu nie ma dla nich długu którego by nie byli w stanie odzyskać. Sporym udogodnieniem jest to, że obsługują osoby z całego kraju, więc bez znaczenia czy zleceniodawca jest z Krakowa czy z Gdańska to zawsze w Kancelarii Ultimatum jest mile widziany i chętnie mu pomogą. Polecam z całego serca usługi oferowane przez to biuro windykacyjne.

Zdzisława

Kancelaria Ultimatum to najlepsze biuro windykacyjne w całym kraju, które zasługuje na maksymalnie pozytywną ocenę

5,0 rating
11 maja 2021

Podejmują się w Kancelarii Ultimatum zarówno prostych spraw gdzie w grę wchodzą małe kwoty, ale także nie stronią od dużych postępowań windykacyjnych, które wymagają więcej czasu, wiedzy i zaangażowania. W moim przypadku zleciłem odzyskanie 28 000 zł i zajęło ściągnięcie całej kwoty niecały miesiąc czasu przy czym wcześniej sam na własną rękę przed 2 lata nie byłem złamanego grosza wyegzekwować od dłużnika.

Albin

Nie ma dla Kancelarii Ultimatum problemu którego by nie rozwiązali czego najlepszym przykładem jest zlecona przeze mnie sprawa

5,0 rating
8 maja 2021

Porządna kancelaria windykacyjna w której pracują tylko i wyłącznie profesjonaliści mający rzetelnie podejście do powierzonych im spraw. Dużym atutem jest to, że można załatwić w tej firmie wiele rzeczy zdalnie bez jeżdżenia do ich biura tylko można mailem przesłać dokumenty lub zadzwonić żeby dowiedzieć się na jakim etapie w danej chwili jest prowadzone postepowanie. Wielki pozytyw należy się dla Kancelarii Ultimatum za ich zaangażowanie i chęć niesienia pomocy.

Kinga

Kwota zadłużenia 47 000 zł odzyskana od zadłużonej osoby w ciągu 3 tygodni i obyło się bez sądu, więc Kancelaria Ultimatum pokazała dłużnikowi kto tu rozdaje karty

4,0 rating
6 maja 2021

Osoby reprezentujące Kancelarię Ultimatum działają szybko i sprawnie co namacalnie przekłada się na postęp w egzekwowaniu należności od dłużnika. Powierzając sprawę w Kancelarii Ultimatum ma się pewność rozwiązania problemu najlepiej jak to tylko możliwe w stosunkowo szybkim czasie. U mnie spisali się na medal.

Leszek

Sprawa windykacyjna została załatwiona bardzo szybko przez Kancelarię Ultimatum mimo tego, że dłużnik ukrywał się za granicą kraju

5,0 rating
2 maja 2021

Korzystałam z pomocy Kancelarii Ultimatum i bardzo polecam. Obsługa klienta w tej firmie jest na najwyższym poziomie i każdy klient czuje się wyjątkowo od początku aż po sam koniec trwania współpracy. W moim przypadku Kancelaria Ultimatum bez dodatkowych opłat namierzyła zadłużoną osobę, która przebywała w Czechach i tak skutecznie go zmotywowali do rozliczenia zobowiązań finansowych, że aż sam poprosił o numer konta bankowego w celu zwrócenia należności. Polecam to biuro windykacyjne.

Hanna

Kancelaria Ultimatum obsługuje klientów na poziomie Europejskim

5,0 rating
28 kwietnia 2021

Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy Kancelarii Ultimatum i tym samym uszczęśliwiona gdyż dłużnik oddał mi pieniądze z odsetkami, które był mi winien od przeszło dwóch lat. Polecam to biuro windykacyjne i pozdrawiam prawników z tej firmy, bo spisali się na medal.

Tatiana

W świetle mej skromnej oceny Kancelaria Ultimatum to najlepsza firma windykacyjna na świecie i mówię to na podstawie wieloletniej współpracy z tym biurem egzekwującym należności finansowe

4,0 rating
25 kwietnia 2021

Pieniądze zawsze odzyskują maksymalnie szybko, więc to jest jeden powód dla którego chciałbym ich pochwalić, a drugi powód jest taki, że zlecając Kancelarii Ultimatum dług do ściągnięcia mam 100% pewności, że poradzą sobie z wykonaniem powierzonego im zdania gdyż są bardzo skuteczni o czym mogłem osobiście przekonać się wielokrotnie. Polecam!

Wincenty

Kancelaria Ultimatum zajęła się dosłownie wszystkimi kwestiami związanymi z odzyskaniem pieniędzy i w finale osiągnęli bardzo szybko zamierzony cel

5,0 rating
23 kwietnia 2021

Zadłużona osoba jak zobaczyła przychodzące pismo za pismem z Kancelarii Ultimatum to sama zapytał się gdzie ma pieniądze wpłacić, bo wiedziała, że nie ma szansy z takim profesjonalnym i fachowo działającym biurem windykacyjnym czyli pracownicy z tej firmy bardzo sprawnie i fachowo. Szczerze polecam ich metodykę działań.

Żaneta

Bardzo sumiennie Kancelaria Ultimatum wykonuje zlecenia związane z ściąganiem należności i wychodzi im to bardzo dobrze

5,0 rating
21 kwietnia 2021

Jestem stałym i zarazem wiernym klientem Kancelarii Ultimatum i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest to firma godna zaufania, a ich pracownicy są warci polecenia gdyż bez znaczenia o jaką sumę pieniędzy się walczy to zawsze ściągają 100% długu bez zbędnej zwłoki czasowej. Genialnych mają prawników dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Hubert

Dług został odzyskany przez Kancelarię Ultimatum za śmiesznie małą prowizję, która była tak niska, że aż sama byłam zaskoczona w pozytywnym znaczeniu tego słowa

5,0 rating
17 kwietnia 2021

U mnie zadowolenie sięga zenitu ponieważ pomogli mi panowie z Kancelarii Ultimatum dosłownie we wszystkim. Jestem bardzo wdzięczna za solidność i uczciwość a także fachowe podejście do tematu. Długo 18000 zł został ściągnięty w czasie nie przekraczającym miesiąca, więc oceniam współpracę bardzo pozytywnie.

Dagmara

W moim przypadku załatwienie sprawy windykacyjnej trwało 6 tygodni, ale połowa z tego czasu to było namierzanie dłużnika i ustalanie jego majątku

5,0 rating
14 kwietnia 2021

Naprawdę jestem wdzięczny za to, że pracownicy z Kancelarii Ultimatum załatwili większość spraw bez niepotrzebnego angażowania mojej osoby za co bardzo dziękuję i chętnie rekomenduję ich usługi wszystkim osobom, które walczą z dłużnikami. Warto skorzystać z pomocy tego biura windykacyjnego dzięki któremu można zaoszczędzić sporo czasu i nerwów. Polecam.

Emil

Szczerze pragnę bardzo podziękować Kancelarii Ultimatum za pozbycie się dłużnika z mojego życia i zachęcam do skorzystania z ich pomocy jak ktoś ma problem z odzyskaniem pieniędzy, bo to biuro jest Numerem Jeden na rynku firm windykacyjnych

5,0 rating
11 kwietnia 2021

Profesjonalne podejście do sprawy było niezbędnych aspektem całego postępowania, dlatego wybór biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum było najlepszym i najpewniejszym wyborem. Daję dużego plusa za to, że prawnicy z tej firmy poradzili sobie z moja sprawą w bardzo krótkim czasie i finalnie odzyskali całą kwotę zadłużenia dzięki czemu nie muszę walczyć z dłużnikiem. Bardzo dziękuję!

Sławomira

W Kancelarii Ultimatum załatwili prawnicy moją sprawę jak najlepiej tylko się dało za co jestem bardzo wdzięczny i uważam, że lepiej trafić nie mogłem niż pod skrzydła tego biura windyjacyjnego

5,0 rating
7 kwietnia 2021

Znają się na tym co robią i widać na każdym kroku, że przy walce o pieniądze to właśnie Kancelaria Ultimatum rozdaje karty i jest kwestią czasu aż dłużnik zda sobie sprawę, że nie ma szans z nimi walczyć. Mają niezliczone sposoby walki z kombinatorami i oszustami finansowymi, dlatego zlecając do odzyskania dług w Kancelarii Ultimatum ma się pewność, że poradzą sobie z każdym przypadkiem. Polecam.

Wiktor

Kancelaria Ultimatum rozlicza się tylko i wyłącznie jak wygra sprawę, a muszę nadmienić to, że mają najniższa prowizje na rynku jak robiłam rozeznanie w ostatnim czasie przed rozpoczęciem współpracy z nimi, więc jak najbardziej opłaca się powierzyć im dług do ściągnięcia

4,0 rating
5 kwietnia 2021

Bardzo, ale to bardzo dobre biuro windykacyjne. Kancelaria Ultimatum ma jedyny w swoim rodzaju model rozliczeniowy, dlatego nie trzeba płacić u nich zaliczek ani opłat wstępnych przy rozpoczęciu współpracy. Pobierają tylko prowizje, ale pod warunkiem, że ściągną dług, więc nie ma żadnego ryzyka, a w moim przypadku prowizja wyniosła śmieszne parę procent. POLECAM

Bolesława

Minimum formalności, maksimum satysfakcji - dokładnie tak w skrócie mogę opisać współpracę z Kancelarią Ultimatum

5,0 rating
2 kwietnia 2021

Znają się na swoim fachu prawnicy z Kancelarii Ultimatum o czym mogłem się osobiście przekonać. Całą dokumentacje za mnie skompletowali czyli wyręczyli mnie znacząco i nie kazali długo czekać na rezultat ich działań, bo w miesiąc wszystko było wykonane włącznie z otrzymaniem przelewu od dłużnika, więc szczerze mogę polecić to biuro windykacyjne każdej osobie, która ma problem z wyegzekwowaniem należności od dłużnika. Dziękuję za zaangażowanie w moją sprawę i gorąco pozdrawiam.

Bartosz

Sprawa została pozytywnie załatwiona dzięki sprawnym działaniom prawników Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
27 stycznia 2021

Dług został w 100% odzyskany za co bardzo dziękuję osobom zajmującym się egzekwowaniem należności finansowych. Sprawne działania i kompetencje osób pracującym w biurze Kancelaria Ultimatum była na najwyższym poziomie. Szczerze polecam firmę i serdecznie pozdrawiam.

Aurelia

Przez cały tydzień mogłam liczyć na bardzo dobry kontakt od początku do końca co w tej branży jest ogromnym atutem

4,0 rating
23 stycznia 2021

Kancelaria Ultimatum poprowadziła całą sprawę windykacyjną doskonale i zawsze byli o krok do przodu przed dłużnikiem. Należność do ściągnięcia nie była może duża bo chodziło o 25 000 zł, ale prawnicy z tego biura zaangażowali się w sprawę tak mocno jak by chodziło o miliony. Gdyby było więcej takich firm jak Kancelaria Ultimatum to świat byłby lepszy i byłoby mniej dłużników. POLECAM

Marzena

Kancelaria Ultimatum to maksymalnie solidna i rzetelna firma windykacyjna

5,0 rating
19 stycznia 2021

Polecam wszystkim usługi świadczone w tej firmie windykacyjnej ponieważ panowie którzy zajmują się tutaj odzyskiwaniem długów mają ogromne doświadczenie i wiedzą co zrobić żeby dotrzeć do dłużnika, porozmawiać z nim i bez zbędnych nerwów przedstawić jemu w jakiej jest sytuacji, oznajmić mu jakie ma możliwości i finalnie odzyskać pieniądze których nie chce oddać. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak szybko udało się odzyskać moje pieniądze od dłużnika. Dziękuję Kancelario Ultimatum.

Małgorzata z Olsztyna

Według mnie Kancelaria Ultimatum to najlepsza firma windykacyjna w kraju co też może potwierdzić kilka tysięcy osób korzystających z ich pomocy

5,0 rating
15 stycznia 2021

U mnie załatwienie sprawy z dłużnikiem było wręcz ekspresowo załatwione przez pracowników Kancelarii Ultimatum. Nie czekałem nawet miesiąca a pieniądze wraz z odsetkami wpłynęły na moje konto dzięki odpowiedniej motywacji dłużnika przez prawników tego biura windykacyjnego. Bardzo skuteczne działania prowadzi Kancelaria Ultimatum i to ich ogromny atut o jakim mogą tylko pomarzyć inne firmy odzyskujące pieniądze.

Tadeusz

Korzystałem 3 razy z usług tego biura windykacyjnego i ie pozostaje mi nic innego jak polecić Kancelarię Ultimatum każdemu kto nie może poradzić sobie na własną rękę z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika

5,0 rating
13 stycznia 2021

Kancelarię Ultimatum polecił mi 2 lata temu mój znajomy i naprawdę się nie zawiodłem – zlecałem im trzy razy sprawę i za każdym razem poradzili sobie nie dość że skutecznie to i szybko bo zanim się zorientowałem dzwonili i mówili że dłużnik poszedł na współpracę i mam spodziewać się na dniach przelewu od niego i zawsze tak jak panowie z Ultimatum mówili dokładnie tak było. Pozdrawiam.

Robert

W Kancelarii Ultimatum mają bardzo dobrych specjalistów do odzyskiwania długów a to niezbędny element aby móc egzekwować należności od zadłużonych osób lub firm

5,0 rating
10 stycznia 2021

Szczerze mówiąc jestem zachwycona jak szybko udało się odzyskać pieniądze od dłużnika. Kancelaria Ultimatum ma doświadczonych prawników, którzy pomogli mi odzyskać moje należności finansowe w krótkim czasie za co im bardzo dziękuję i szczerze polecam. Zawodowcy na miarę XXI wieku dla których nie ma długu nie do odzyskania.

Aniela

Nie pobierają opłat wstępnych w Kancelarii Ultimatum, więc wystarczy chcieć i zgłosić się do nich aby dać sobie szansę na odzyskanie pieniędzy

4,0 rating
9 stycznia 2021

Kancelaria Ultimatum pokazała kto rozdaje karty i zlecona przeze mnie sprawa zakończyła się sukcesem. Nie musiałem mieć pieniędzy żeby zlecić im analizę i weryfikację sprawy co było dużym odciążeniem bo krucho u mnie było z kasą jak zostałem oszukany przez dłużnika. Jestem bardzo zadowolony z wyboru biura windykacyjnego.

Aksel

W naszej firmie Kancelaria załatwiła wszystko ekspresowo i sprawnie. Polecamy ich w 100%

5,0 rating
6 stycznia 2021

Potrzebowaliśmy porządnego wsparcia w walce z kontrahentami którzy zalegali z płatnościami za faktury i zleciliśmy Kancelarii Ultimatum rozliczenie wszystkich firm z którymi mieliśmy problem jeśli chodzi o przeterminowane rozliczenia. Pierwszy raz korzystaliśmy z zewnętrznej firmy, ale widząc jak im sprawnie poszła windykacja to z całą pewnością będziemy systematycznie zlecać w tym biurze windykacyjnym wszystkich dłużników. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z działań przeprowadzonych przez Kancelarię Ultimatum.

Marceli

Świetna kancelaria windykacyjna zasługująca na słowa pochwały i gromkie brawa za zaangażowanie w pomoc drugiemu człowiekowi

5,0 rating
4 stycznia 2021

W Kancelarii Ultimatum na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie zleceniodawców, dlatego już od pierwszego spotkania wiedziałam, że lepiej trafić nie mogłam. Rzetelnie sprawdzili dokumentacje i uczciwie zajęli się sprawą. Dług opiewający na 45 tysięcy złotych został w ciągu miesiąca odzyskany od dłużnika i na całe szczęście obyło się bez sprawy w sądzie. KANCELARIA ULTIMATUM JEST LIDEREM W SWOJEJ BRANŻY !!!

Przybysława

W Kancelarii Ultimatum świadczą usługi windykacyjne na wysokim poziomie co pozwala spać spokojnie i nie denerwować się sprawą

5,0 rating
1 stycznia 2021

Bardzo dziękuję prawnikom z Kancelarii Ultimatum za fachowo wykonane zadanie jakim było odzyskanie pieniędzy ponieważ dług został w całości odzyskany i to bardzo szybko, więc gdym miała ich ocenić w skali od jeden do dziesięć dałabym z czystym sumieniem dziesiątkę. Polecam kancelarię maksymalnie jak tylko mogę.

Elmira

Kancelaria Ultimatum to najskuteczniejsza firma windykacyjna w całym kraju

5,0 rating
5 grudnia 2020

W ostatnich latach przez specyfikę prowadzonej przeze mnie działalności byłem zmuszony do korzystania z wielu biur windykacyjnych na terenie całego kraju i mam ogromne doświadczenie jeśli chodzi o odzyskiwanie długów zarówno tych mniejszych jak i większych. Wszystkie biura jakoś spełniały powierzone im zadania, ale tylko Kancelaria Ultimatum odznacza się tym, że każda powierzona im sprawa związana z odzyskaniem długu jest tak rzetelnie realizowana, że pieniądze szybko wracają na moje konto i zdecydowanie mogę powiedzieć, że właśnie z Kancelarią Ultimatum najlepiej mi się współpracuje adekwatnie do 7 czy nawet 8 firm windykacyjnych z których usług korzystałem.

Szczęśliwy z wyboru kancelarii windykacyjnej

Gdybym miał ocenić Kancelarię Ultimatum w skali od 1 do 5 dałbym z czystym sumieniem szóstkę z plusem

5,0 rating
3 grudnia 2020

Wielki pozytyw z mojej strony ląduje na konto Kancelarii Ultimatum, która sprawnie poprowadziła moją sprawę windykacyjną. Zadbali dosłownie o wszystko od samego początku, dlatego wszystko odbyło się bez zbędnej zwłoki czasowej co jest niepodważalnym plusem przy postępowaniach sądowych. Kiedy dłużnik nie chciał oddać pieniędzy i sprawa trafiła do sądu to Kancelaria Ultimatum mnie reprezentowała i pomogła wyjść z opresji. Na sali sądowej dłużnik nie miał szans z prawnikami pracującymi w Ultimatum i było to już tylko kwestią czasu kiedy pęknie i odda całą kasę.

Stefano75

Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum i w 100% jestem usatysfakcjonowany z ich pomocy

5,0 rating
1 grudnia 2020

Zleciłem w tym biurze wyegzekwowanie należności za przeterminowane faktury i poradzili sobie bardzo sprawnie. Na każdym etapie postępowania informowali mnie na bieżąco co dzieje się w mojej sprawie. Po zgłoszeniu się do Kancelarii Ultimatum jeszcze w tym samym dniu sporządzili pisma do kontrahentów, którzy mieli niepopłacone faktury i po kilku dniach jak zaczęły docierać pisma do dłużników to jeden po drugim zaczęli rozliczać się z naszą firmą. Super sprawnie poradziła sobie Kancelaria Ultimatum z odzyskaniem należności finansowych i obyło się bez sądu, więc wielki pozytyw.

Przedsiębiorstwo budowlane

Doskonały kontakt z Kancelarią Ultimatum ułatwił działania związane z postępowaniem windykacyjnym maksymalnie jak to tylko się dało

4,0 rating
30 listopada 2020

Nie od dziś i nie od wczoraj wiadomo, że Kancelaria Ultimatum opinie pozytywne ma od klientów z całego kraju nie tylko za profesjonalne podejście do powierzonych im zadań, ale też za bardzo dobrą obsługę klientów i doskonały kontakt. W moim przypadku wiele rzeczy mogłem załatwić zdalnie tzn. pisma mogłem na maila dostarczyć, dużo spraw telefonicznie uzgadnialiśmy, a to co było niezbędne w oryginale to kurierem wysyłałem bezpośrednio do Kancelarii Ultimatum, więc zaoszczędziło mi to sporo czasu. Jestem zadowolony z wyboru tej a nie innej kancelarii windykacyjnej.

Zleceniodawca z Wałbrzycha

Jeśli chodzi o biuro Kancelaria Ultimatum opinie ode mnie mają jak najbardziej pozytywną i daję ocenę 5/5 gwiazdek

5,0 rating
28 listopada 2020

Do momentu kiedy nie spotkałem się z pracownikami Kancelarii Ultimatum nie wiedziałem, że odzyskanie długu może być tak bezproblemowe. Prawnicy z tego biura windykacyjnego zajęli się dosłownie wszystkim i odciążyli mnie od wielu czynności związanych z egzekwowaniem długu. Poprosili mnie tylko o dokumenty żeby mieć wgląd w sprawę i zorientowali się w temacie a następnie miałem czekać i czekałem niespełna miesiąc czasu aż ujrzałem zwrot długu na swoim koncie. Dziękuję Kancelario Ultimatum.

Remigiusz wystawiający pozytywną opinię

Uważam, że Kancelaria Ultimatum poprowadziła moją sprawę maksymalnie skutecznie i w 100% efektywnie

5,0 rating
20 października 2020

Prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie. Usługi wykonana na bardzo wysokim poziomie i z dużym zaangażowaniem. Jeśli chodzi o mnie to mogę z czystym sumieniem polecić Kancelarię Ultimatum ponieważ mają profesjonalne podejście do każdego klienta – osoby pracujące w Kancelarii Ultimatum są zawsze uprzejme i znają się na swoim fachu jak nikt inny. Sprawa załatwiona w miarę możliwości szybko i skutecznie. Polecam to biuro windykacyjne każdej osobie, która ma problem z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika.

Radosław

Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Ultimatum każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy

5,0 rating
18 października 2020

Można liczyć w biurze Kancelaria Ultimatum na indywidualne podejście do klienta oraz całej sprawy, a także na wskazówki i informacje, które pomogą w dojściu do celu i ostatecznym wygraniu sprawy windykacyjnej. U mnie odzyskali 28 000 zł w 4-5 tygodni, więc nie mała kwota, ale za do nie długi czas oczekiwania na zakończenie działań z pozytywnym finałem.

Norbert

Kancelaria Ultimatum świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie o widać po efektach ich działań

4,0 rating
16 października 2020

Rzetelne kompetentne osoby, które znają się na swoim zawodzie jak nikt inny. Decydując się na współpracę z Kancelarią Ultimatum możemy być pewni, że nie będzie żadnych niespodzianek przy załatwianiu spraw – wszystko w jak najlepszym porządku na każdym etapie postępowania windykacyjnego.

Sebastian z Gdańska

Polecam Kancelarię Ultimatum - jestem maksymalnie zadowolony z efektów ich działań

5,0 rating
15 października 2020

Rekomenduję usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum – wykonują szeroki zakres czynności mających na celu odzyskanie należności finansowych i chętnie udzielają wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane przez zleceniodawce pytanie, a nawet porad udzielą czasem za darmo. W tej firmie windykacyjnej obowiązuje całkowity brak jakichkolwiek opłat wstępnych i za poszukiwanie majątku dłużnika oraz całej rodziny aż do 5 lat wstecz. Polecam

Hubert

Świetna kancelaria windykacyjna - Kancelaria Ultimatum perfekcyjnie funkcjonuje przez cały czas od około 20 lat na rynku i mają świetne wyniki w odzyskiwaniu należności finanowych

5,0 rating
12 października 2020

W razie gdy są problemy to poszukają po KW – w ciągu jednej doby potrafią zweryfikować rzeczywisty majątek dłużnika.Pomogli mi w skutecznym odzyskaniu wierzytelności z tytułu niezapłaconych faktur. Przejrzysty cennik usług (rozliczenie od efektów bez opłat wstępnych), bez ukrytych kosztów sprawia, że są Numerem Jeden na rynku firm windykacyjnych. Jestem zadowolony z tak efektywnej współpracy i śmiało mogę ich polecić.

Krystian

Biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum odzyskało dla mnie wierzytelności, których zwrot był prawie niemożliwy

5,0 rating
9 października 2020

Jak się jednak okazało w tej kancelarii wszystko jest do zrobienia – tam gdzie inne firmy windykacyjne mówiły, że się nie da tam Kancelarii Ultimatum wystarczyły 3 tygodnie żeby odzyskać całe zobowiązanie finansowe od dłużnika.Prawdziwi fachowcy! Profesjonalne podejście na każdym etapie prowadzonej sprawy. Bardzo kompetentne traktowanie klienta. Polecam

Szczepan z Gorzowa

Kancelaria windykacyjna godna polecenia, sprawa została przeprowadzona szybko i dokładnie

4,0 rating
5 października 2020

Profesjonaliści w swoim działaniu – najlepsza kancelaria z jaką współpracowałem. Chętnie udzielają pomocy i mają profesjonalne podejście do klienta. Kompleksowo zajęli się moją sprawą i odzyskali pieniądze co do złotówki. Konkretna oferta usług potrafiąca sprostać nawet wymagającym klientom. Pozdrawiam

Bogumił

Kancelaria Ultimatum ma rzetelne podejście do klientów, dlatego są najlepszym biurem windykacyjnym w kraju

5,0 rating
2 października 2020

Wszystkie kwestie związane dłużnikiem i formalności prawne osobiście mnie przerażają. Na szczęście Kancelaria Ultimatum wszystko mi wytłumaczyła, zajęła się moją sprawą, wyręczyła mnie jeśli chodzi o kontakt z osobą która winna mi była pieniądze i finalnie wyegzekwowała dług w całości ze skutkiem pozytywnym! Polecam ich i gdy będzie takowa potrzeba na pewno ponownie skorzystam z ich usług.

Konrad

Dziękuję Kancelario Ultimatum za wygraną sprawę

5,0 rating
25 sierpnia 2020

Dług był spory, sprawa nie należała do najłatwiejszych, a i tak sobie poradzili. Jestem bardzo wdzięczny za profesjonalne odzyskanie należności finansowych. W 100% polecam Kancelarię Ultimatum każdemu kto ceni sobie profesjonalizm i fachową obsługę.

Julian

Odzyskane dwadzieścia tysięcy złotych w cztery tygodnie

5,0 rating
24 sierpnia 2020

Wywarli na mnie ogromne wrażenie i jestem pełen podziwu jak jak profesjonalnie zajęli się windykowaniem długu. Wystarczyło się do nich zgłosić, powiedzieć o co chodzi, a specjaliści z Kancelarii Ultimatum już wiedzieli co dalej z tematem poczynić.

Wiktor

Nie miałem problemów z Kancelarią Ultimatum a wręcz przeciwnie - spisali się na medal

5,0 rating
23 sierpnia 2020

Opierają się na literaturze prawa w swoich działaniach dzięki czemu wszystko jest rozgrywane profesjonalnie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Kompetencje pracowników Kancelarii Ultimatum pozwalając na odzyskanie nawet najbardziej problematycznych zadłużeń.

Romuald

Bezpłatnie przeszukali cały majątek dłużnika dzięki czemu już w pierwszym dniu mieliśmy klarowny rzut na sytuację i faktyczny stan rzeczy

5,0 rating
22 sierpnia 2020

Specjaliści z Kancelarii Ultimatum załatwiali za mnie wszystko i nawet całą kwotę zadłużenia wyegzekwowali z odsetkami. Jestem bardzo zadowolony z efektów i z czystym sumieniem mogę rekomendować usługi świadczone przez to biuro windykacyjne.

Bernard

Kancelaria Ultimatum pomogła mi odzyskać w kilkanaście dni 15 000 złotych

5,0 rating
21 sierpnia 2020

Jestem zadowolony z usług jakie świadczy biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum ponieważ zgłosiłem im dług do odzyskania i zaczęli działać niemalże w ten sam dzień kiedy przekazałem dokumenty związane z nierozliczonym zobowiązaniem finansowym. Pozdrawiam

Ludwik

Kompleksowo zajmują się w naszej spółce windykowaniem należności

5,0 rating
20 sierpnia 2020

Z racji tego, że mamy sporo osób korzystających z oferowanych przez nas usług, a termin zapłaty jest dość długi to nie rzadko zdarza się, że kontrahenci nie opłacają faktur i wtedy do gry wkracza Kancelaria Ultimatum. Działają bardzo skutecznie i przede wszystkim są świetnie zorganizowani dzięki czemu nie ma problemów z delikwentami, którzy kombinują z unikaniem płacenia na czas.

Feliks

Zajęli się tematem windykacji w mojej firmie do tego stopnia, że wszyscy zaczęli przed czasem opłacać faktury

5,0 rating
19 sierpnia 2020

Kancelaria Ultimatum cały czas czuwa nad transakcjami w firmie i pilnuje kontrahentów żeby czasem któryś „nie zapomniał” czy jak to się zwykło mówić „nie zgubił” faktury. Każdy z odbiorców dostaje kilka razy informację przypominającą uregulowanie należności zanim minie okres rozliczenia się. Współpraca trwa między moją firmą, a Kancelarią Ultimatum 4 lata i nie mam zastrzeżeń.

Alfred

Kancelaria Ultimatum ma własne zaplecze prawne co ułatwia cały proces windykowania należności

5,0 rating
18 sierpnia 2020

Jak szukałem firmy która pomoże mi odzyskać dług każdy mówił, że sprawa może ciągnąć się latami, a Kancelaria Ultimatum po przekazaniu dokumentów potrzebowała miesiąc żeby poinformować mnie, że dłużnik nie ma dalej ochoty na walkę i sam z siebie chce zwrócić należne mi pieniądze, więc jak najbardziej dla Kancelarii Ultimatum należą się gromkie brawa.

Przemysław

Korzystałem kilka razy z pomocy Kancelarii Ultimatum i za każdym razem sprawa była zakończona powodzeniem

5,0 rating
17 sierpnia 2020

Kilka razy mi pomagali, a ostatnio wygrali sprawę związaną z odzyskaniem moich 40 tysięcy złotych i oprócz ściągnięcia z dłużnika długu udało się również uzyskać dodatkowo całkiem sporą sumkę jako rekompensatę w postaci odsetek za zwłokę czasową w spłacie zobowiązania. Dłużnik płakał w sądzie i o to mi chodziło, bo przeginał już od długiego czasu gdzie dawno temu miarka przebrała się. Pozdrawiam

Cezary

Wiedzą jak zabrać się do nawet najbardziej problematycznego dłużnika

5,0 rating
16 sierpnia 2020

Kancelaria Ultimatum niezwykle dobrze podchodzi do tematu windykowania należności. Mają doświadczenie i znajomości u wielu specjalistów zajmujących się prawem windykacyjnym co pozwala na szybsze działanie pozwalające na odzyskać pieniądze. Polecam

Daniel

Bez opłat wstępnych

5,0 rating
12 lipca 2020

Odnaleźli dłużnika w niespełna tydzień czasu, jak sami stwierdzili był to rekord jeśli chodzi o czas poszukiwania, więc tempo mają genialne i dopracowana organizacja dopięta na ostatni guzik.

Iwo3265

Znowu odzyskali dług szybciej niż deklarowali

5,0 rating
4 lipca 2020

Brawurowo wykonana usługa przy windykacji należności z tytułu umów pożyczki a później umów najmu lokalu i przy dwóch razach spisali się na 5 gwiazdek. Oszuści nie mają z nimi szans nawet Ci co w tv Polsat propagandę sieją myśląc, że coś jeszcze na tym ugrają. Rewelacja

Kacper

Daje 5 gwiazdek za odzyskanie przez Kancelarię Ultimatum długu 34 tysięcy złotych w niespełna miesiąc czasu od zgłoszenia się do nich

5,0 rating
2 lipca 2020

W Kancelarii Ultimatum zajmą się waszym kłopotem w sposób profesjonalny. Dobre podejście do klienta w firmie KANCELARIA ULTIMATUM jest na porządku dziennym i warto skorzystać z ich usług bez względu na to czy mamy całą dokumentację zebraną czy trzeba będzie dopiero kompletować dokumenty to wierzcie mi, że Kancelaria Ultimatum chętnie pomoże w rozwiązaniu problemu związanego z egzekwowaniem długu każdej osobie.

Eligiusz

Udałam się do Kancelarii Ultimatum w lutym i pieniądze miałam na koncie w 2 tygodnie. POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM !!!

5,0 rating
2 lipca 2020

Szybkie i sprawne odzyskanie należności możliwe tylko z wsparciem profesjonalistów do których należą z pewnością pracownicy z Kancelarii Ultimatum, którzy potrafią nadać tempa nawet najdłużej ciągnącym się sprawom i do tego osoby z tego biura windykacyjnego są bardzo mili i uprzejmi, więc super się współpracuje z Kancelarią Ultimatum.

Irmina

Można polegać na Kancelarii Ultimatum i bez znaczenia na jakim jest etapie sprawa windykacyjna warto zawsze zgłosić się do nich żeby przeanalizowali bezpłatnie zadłużenie

4,0 rating
30 czerwca 2020

Jeśli macie jakiś problem z długiem którego nie możecie odzyskać zawsze można polegać na specjalistach ds. windykowania należności z biura Kancelaria Ultimatum. Bardzo sympatyczni ludzie którzy na pierwszym miejscu stawiają chęć niesienia pomocy klientom i wychodzi im to całkiem nieźle bo z tego co słyszałem to z wszystkimi sprawami sobie świetnie radzą.

Kamil

Potrzebowałam w tamtym miesiącu porady prawnej w nietypowej sprawie - udałam się do biura Kancelaria Ultimatum i uzyskałam wszystko to czego oczekiwałam i jeszcze więcej

5,0 rating
29 czerwca 2020

Uzyskałam dzięki konsultacji ze strony osób z Kancelarii Ultimatum dalszą fachową pomoc w rozwiązaniu mojego problemu ponieważ poszłam po poradę, ale Kancelaria Ultimatum od razu bezpłatnie zweryfikowała moją sprawę i zajęli się nią od razu bez żadnych opłat stąd pozytywna rekomendacja o biurze Kancelaria Ultimatum. Pozdrawiam

Bernarda

Mają profesjonalne i fachowe podejście do tematu windykacji należności w Kancelarii Ultimatum i można odczuć chęć pomocy klientowi już od pierwszego spotkania

5,0 rating
28 czerwca 2020

Kancelaria Ultimatum zajęła się tak dokładnie i skrupulatnie z satysfakcjonującym wynikiem dla mnie, że aż oniemiałem – wiedziałem, że są dobrzy bo dostałem na Kancelarię Ultimatum namiar od znajomego, ale to co zobaczyłem to przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Panowie z Kancelarii Ultimatum nie tracili czasu i od momentu zlecenia im sprawy nie minął miesiąc, a cała kwota zadłużenia zostało odzyskana.

Łucjan

Specjaliści z biura KANCELARIA ULTIMATUM profesjonalnie podchodzą do klienta co jest owocne przy dalszych etapach współpracy z Kancelarią Ultimatum

4,0 rating
27 czerwca 2020

Kancelaria Ultimatum w mgnieniu oka pomogła mi odzyskać pieniądze za nieopłacone faktury z naszej hurtowni, więc mają ode mnie w imieniu całej firmy dużego plusa ponieważ dzięki ingerencji Kancelarii Ultimatum firma wróciła na właściwy tor i osiągnęła dawną płynność finansową. Nasza opinia o Kancelarii Ultimatum jest pozytywna.

Bernadetta

Sam korzystałem i wiem, że Kancelaria Ultimatum opinie sobie wypracowała

5,0 rating
27 czerwca 2020

Mogliśmy spotkać ludzi z firmy KANCELARIA ULTIMATUM w tv Polsat lub lub mogliśmy ich znaleźć pod adresem kancelaria ultimatum, złota 59, 00-120 warszawa bądź też kancelaria ultimatum, marszałkowska 100/102, 00-999 warszawa, ale zawsze bądźmy pewni, że to sprawdzona i solidna firma w pozyskiwaniu długów zaciągniętych przez oszustów, którzy myśleli że będą korzystać, a płacić to już nie bardzo. Można znaleźć dane do Ultimatum po krs lub tak jak ja to zrobiłem po nr nip i wtedy najlepiej zadzwonić do 15 godziny to na pewno w tym samym dniu wszystkiego dowiemy się.

Krystian

Bez wątpienia zaangażowanie w sprawę i pomoc dla klienta to niepodważalny atut Kancelarii Ultimatum, który pozwolił mi na zaufanie tej firmie

5,0 rating
26 czerwca 2020

Na procedurach sądowych się nie znam, a sprawa wymagała profesjonalnego podejścia i znajomości prawa, więc pomoc ze strony Kancelarii Ultimatum była na wagę złota. Panowie z tego biura windykacyjnego pomogli mi skompletować wszystkie dokumenty i zabrali się nazajutrz do działania, więc od razu miała Kancelaria Ultimatum u mnie plusa za świetną organizację. Dalej było już tylko z górki i zanim się zorientowałem pieniądze zostały odzyskane.

Olgierd

Osobiście nie mogę złego słowa powiedzieć na temat Kancelarii Ultimatum - świetnie profesjonaliści na których można zawsze liczyć

5,0 rating
25 czerwca 2020

Świetny kontakt i miła obsługa z Kancelarią Ultimatum sprawiły, że współpraca już od pierwszego spotkania bardzo dobrze się układała. Kancelaria Ultimatum działa na terenie całego kraju dlatego nie stanowiło to problemu, że mieszkam od siedziby biura Kancelarii Ultimatum ponad 300 km. POLECAM JAK NAJBARDZIEJ I POZDRAWIAM

Zyta

Kancelaria Ultimatum Polsat

5,0 rating
19 czerwca 2020

Plus dla kancelarii Ultimatum z Warszawy za poradzenie sobie z dłużnikiem, który chciał oczernić ową firmę Ultimatum w telewizji Polsat i pomówił o rzeczy które nie miały miejsce. Dobrze że ludzie zobaczyli program Interwencja na którym wyszło szydło z worka i okazało się że Kancelaria Ultimatum w Polsacie to prowokacja. Kancelaria Ultimatum to firma, której nie jest groźny żaden dłużnik, który grozi, ani tym bardziej telewizja Polsat, która jest największym pośrednikiem wszech czasów.

Mikołaj

Znalazłem też opinie na internecie i zaryzykowałem

5,0 rating
13 czerwca 2020

Ja znalazłem ich namiar na innej stronie, a mianowicie na https://www.windykacja-polska.pl/opinie-o-kancelarii-ultimatum-warszawa/ i tam jak poczytałem opinie byłem już przekonany, że Kancelaria Ultimatum jest to idealna firma do ścigania oszustów, którzy potrafią człowiek oskubać do białej kości.

Wojciech

Cieszę się że trafiłem na Ciebie Kancelario Ultimatum !!!

5,0 rating
2 czerwca 2020

Znalazłem opinie o nich na stronie http://www.kancelariaultimatum.pl/opinie-o-kancelarii-ultimatum/ i bez chwili namysłu zadzwoniłem. Okazał się być to strzał w dziesiątkę ponieważ w 3 tygodnie odzyskali cały dług 🙂 🙂 🙂

Filip

Miało być krótko a było 3 miesiące

2,0 rating
23 maja 2020

U mnie niby odzyskali kasę, ale mega długo to im zajęło……. aż 11 tygodni od zgłoszenia się…….. mówili że będzie to miesiąc albo trochę dłużej a wyszło jak wyszło. Plus taki że w ramach rekompensaty nie wzięli swojej doli.

Franciszek

Bez zastrzeżeń

5,0 rating
16 maja 2020

Kancelaria wierzytelności weryfikująca sprawy bez jakichkolwiek zaliczek, zadatków, opłat wstępnych czy startowych – totalne 0 zł trzeba mieć żeby iść do nich po poradę.Jesteście boscy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aleksander

Kancelaria windykacyjna jakiej długo szukałem

5,0 rating
20 kwietnia 2020

Znają się na swym fachu i wychodzi im całkiem dobrze ściąganie długów z oszustów. Dane takie jak KRS czy NIP dostępne są w ogólodostępnych serwisach. U mnie załatwili oszusta finansowego, który na każdym kroku chciał oszukać naszą firmę. Polecam

Bożena

Oszuści jak słyszą Kancelaria Ultimatum od razu znikają

5,0 rating
8 kwietnia 2020

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z dziań firmy Ultimatum. Szybkie skompletowanie dokumentów na pewno wpłynęło na plus, błyskawiczne przygotowanie umowy i ekspresowe przeprowadzenie postępowania przed i po sądowego. Rekomenduję Kancelarię Ultimatum wszystkim znajomym i prawdopodobnie będę korzystał z ich usług w przyszłości. Polecam i pozdrawiam

Antoni

Polecam w 100% tą firmę

5,0 rating
25 marca 2020

Korzystałam z ich usług 2 razy i jeszcze nie udało się im zawieść mnie, więc daje z czystym sumieniem ocenę 5/5.

Ilona03285

Oszuści z tą kancelarią nie mają żadnych szans!!!!!!!!

5,0 rating
11 marca 2020

Porażająco szybcy w działaniach i to od samego początku współpracy. Szybkość to ich domena bez wątpienia, ale największym ich atutem jest skuteczność, u mnie na 4 sprawy z 4 sobie poradzili czyli 100% sukcesu. Kancelaria windykacyjna, którą mogę śmiało polecić.

Karol

Jestem zadowolona pod każdym względem z biura KANCELARIA ULTIMATUM - nie pobrali opłat wstępnych i odzyskali 100% długu przed czasem, a to już mówi samo za siebie czy są warci uwagi

5,0 rating
3 stycznia 2020

Profesjonalna i rzetelna obsługa to na pewno główne atuty KANCELARII ULTIMATUM, a indywidualne zajęcie się klientem sprawia, że można im powierzyć sprawę nawet większego kalibru.

Zofia

Polecam z całego serca KANCELARIĘ ULTIMATUM, która w mgnieniu oka wspomogła mnie przy odzyskiwaniu pieniędzy od dłużnika

4,0 rating
3 stycznia 2020

Bardzo profesjonalna pomoc w problematycznych sytuacjach kiedy ważne jest doświadczenie osób, które są w branży windykacyjnej nie od dziś. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że szybka i fachowa reakcje z ich strony stanowi niepodważalny fakt iż na przykładzie mojej współpracy z biurem KANCELARIA ULTIMATUM jednoznacznie jestem zadowolona z ich usług. POLECAM

Tacjana

The best law office in the capital and I know exactly what I am saying because I used the help of the KANCELARIA ULTIMATUM office four times and each time before time they were recovering money from the debtor

5,0 rating
3 stycznia 2020

At ULTIMATUM LAW FIRM, professionalism, a professional approach to the case and the customer always comes first, which is why they are the best debt collection office in all of Warsaw. recommend

Ingeborga

W sytuacjach wątpliwych KANCELARIA ULTIMATUM służyła pomocą i dobrą radą, dlatego wiem, że wybór ich biura był właściwą decyzją

5,0 rating
3 stycznia 2020

Moja sprawa windykacyjna mimo tego, że nie należała do najprostszych to z pomocą specjalistów z KANCELARII ULTIMATUM została pozytywnie sfinalizowana. Polecam ich metody działania!

Bernard

Wszystko KANCELARIA ULTIMATUM na bieżąco przekazywała jeśli chodzi o bieżące sprawy, dzięki czemu cały czas miałam kontrolę nad tym co się dzieje z moją sprawą za co dostają ode mnie dużego plusa

4,0 rating
3 stycznia 2020

KANCELARIA ULTIMATUM to miła i fachowa obsługa na każdym etapie prowadzenia postępowania windykacyjnego. Rzetelnie podchodzą do każdej sprawy – dałam im już 3 dłużników i 3 razy udało się odzyskać im 100% środków jakie mi byli dłużnicy winni.. Potrafią doprowadzić nawet najtrudniejszą sprawę do samego końca. Naprawdę warto skorzystać z ich usług bez znaczenia na jakim etapie jest proces windykacyjny.

Hanna

Od samego początku w firmie KANCELARIA ULTIMATUM wszystko jest szczegółowo omówione - każdy poszczególny etap jest konsultowany z klientem co jest jak dla mnie ogromnym atutem tej kancelarii

5,0 rating
8 grudnia 2019

Klient nie zastanawia jak sprawa będzie prowadzona ponieważ KANCELARIA ULTIMATUM wszystko przedstawia już na spotkaniu wstępnym na etapie weryfikacji szans związanych z odzyskaniem pieniędzy.

Rebeka

KANCELARIA ULTIMATUM to solidne biuro windykacyjne niosące chęć pomagania innym osobom o czym wiadomo już od pierwszego kontaktu z tą firmą

5,0 rating
8 grudnia 2019

Odznaczają się profesjonalnym podejściem do klienta a dokładnie do sprawy jaką im się powierza. Mają sporo doświadczenia i wykwalifikowanych specjalistów dla których nie ma spraw nie do ogarnięcia.

Rebeka

W 100% poradzili sobie prawnicy z KANCELARII ULTIMATUM zarówno z jednym postępowaniem windykacyjnym jak i z drugim co uważam za mega sukces

4,0 rating
8 grudnia 2019

Statystyki związane z odzyskaniem długu w biurze KANCELARIA ULTIMATUM są wysokie i to nie bez powodu – po prostu mają spory bagaż doświadczeń co sprawia, że ich efektywność rośnie z roku na rok.

Dobroniega

Już kilka razy KANCELARIA ULTIMATUM pomagała mi odzyskać pieniądze i łącznie udało się im ściągnąć ok 80 000 zł bez zbędnej zwłoki czasowej

5,0 rating
8 grudnia 2019

Dwa razy odzyskiwali dług od osoby prywatnej i dwa razy od firmy na nie małą kwotę, ale zarówno za pierwszym, drugim, trzecim jak i czwartym razem ogarnęli temat iście doskonale jak przystało na profesjonalistów.

Lucjan

Gorąco polecam KANCELARIĘ ULTIMATUM i pozdrawiam osoby, które zajmowały się moją sprawą

5,0 rating
8 grudnia 2019

Bardzo cenię sobie KANCELARIĘ ULTIMATUM za to, że jak coś obiecają to dotrzymują słowa i to tak, że sam mogę za nich ręczyć – korzystałem z ich usług 4 razy i za każdym razem odzyskiwali dług nie dość, że skutecznie to szybko i z odsetkami.

Ursyn

Pomocna na każdym kroku KANCELARIA ULTIMATUM wybawiła mnie z problemów i moje pieniądze zostały skutecznie odzyskane przez ich pracowników

5,0 rating
8 grudnia 2019

Odnośnie mojego zdania związanego z działaniami tejże firmy to krótko mówiąc jeśli miałabym w przyszłości podobną sytuację związaną z egzekwowaniem należności to na pewno skorzystałbym ponownie z usług z KANCELARII ULTIMATUM bo to fachowcy w swym fachu. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO !!!

Chwalibóg

Trafiłem do firmy KANCELARIA ULTIMATUM z polecenia i był to słuszny lub nawet wręcz najlepszy wybór jaki mogłem sobie wymarzyć

5,0 rating
8 grudnia 2019

Od pierwszego spotkania z KANCELARIĄ ULTIMATUM zauważyłem duże zaangażowanie z ich strony w moją sprawę – na początku obawiałem się, że to tylko dobre wrażenie bo byłem przewrażliwiony na punkcie firm windykacyjnych, ale jak zobaczyłem efekty ich pracy to definitywnie przekonałem się do tego, że był to właściwy krok na drodze odzyskiwania długu.

Roman

Trzeba przyznać, że KANCELARIA ULTIMATUM robi kawał dobrej roboty i są obeznani w temacie egzekwowania długów

5,0 rating
8 grudnia 2019

Po przekazaniu sprawy związanej z zadłużeniem w ręce KANCELARII ULTIMATUM można być pewnym, że należności szybko wrócą do nas na konto. Szybkość i fachowa obsługa to słowa, które kojarzą mi się właśnie z tym biurem windykacyjnym.

Marceli

KANCELARIA ULTIMATUM nie pobiera dużej prowizji za odzyskanie długu i jest to bardzo ważne przy tego typu usługach

5,0 rating
8 grudnia 2019

Nasza spółka od dawna współpracuje z KANCELARIĄ ULTIMATUM i jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z dotychczasowej współpracy i oceniamy ich możliwości, a także umiejętności w skali od 1 do 10 na mocną jedenastkę. POZDRAWIAMY

Tomasz

Cenie sobie w biurze KANCELARIA ULTIMATUM operatywność osób zajmujących się sprawą

5,0 rating
8 grudnia 2019

Pracownicy firmy KANCELARIA ULTIMATUM mają nieskończenie wiele patentów na odzyskanie długu i mogłem się o tym przekonać już wielokrotnie ponieważ jestem ich stałym klientem od dobrych kilku lat.

Błażej

Znaakomicie się zaprezentoowała Kancelaria Ultimatum w obliczu mojjego postępowaniia winddykacyjnego

5,0 rating
25 października 2019

Miałem osobiiście w kancelarii Ultimatum swojego człowieka do mojej sprawwy tzzw. opiekuna, któory na każżdym kroku był ze mną w konntakcie mailoowym i telefonicznym – niezwykle ogarnięęty był mój opieekun, bo pieniąddze w trymiga byłyy oddane. POOOOLECAM

Eryk

Bardzzo profesjonalne podejście Panów z biura Kancelaria Ultimatum zaskkutkowało eksspresowym efektem

4,0 rating
25 października 2019

Są niezaawodni pracoownicy buira ULTIMATUM i jeżeli człowiek czylli ich klient oznajmiia, że ma nóż na gardle w metaforycznym sensiie tego znaczenia i sprawa nie możże czekać to priorytetowo zajmują sięę problemem żeby jak najszybciej pomóc ściąggając pieniądze z zadłużonej firmy lub cżłowieka któremu nie śpieszy się z oddaniem pieniędzy.

Tymon

Ja w imieeniu całłego zakładu moggę potwierdzić, że jest wysoka skuteczność w działłaniu KANCELARIA ULTIMATUM najlepsza!!!!!!!!!!

5,0 rating
25 października 2019

Są niessamowici w Kancelarii Ultimatum w zakresie ściągaania długów od kontrrahentów niepłacących za wykonnaną robotą. Dzięki ludziiom z tej firmy pozbylismy się problemu raz na zawsze. Dziękuuuję w imieniu całej ekipy murarskiej.

Murarz z Poznania

Sprawa karna wręczonaa kancelarii ULTIMATUM zakończzona wieelkim sukcesemm

5,0 rating
25 października 2019

Moje zdanie o firmie Kancelaria Ultimatum jest takiie, że w sprawach karnych są mają iście mistrzowskie podejście. Nie spotkałam dotychzas kancelarii, w której tak ekspressowo opracowują strategię działania jak to zrobiła Kancelaria Ultimatum stądd doostają ode mnie 5 gwiazzdek.

Gabriel

Ciesszę się, że miałem przyjemność trafić na Kancelarię Ultimatum, a dokłładnie na ludzi, którrzy w niej pracują :).

5,0 rating
25 października 2019

Praccownicy Kancelarii ULTIMATUM sprawnie pomoogli mi efektywniie odzyskać należności finnasnowe od kilku nieuuczciwych i paazernych klientów za naprawdę niewielką prowwizję od wygganej sprawy.

Tycjan

Wszyyyystko okkk z tą firmę!!!!!!! Kancelaria Ultimatum wykkazała się uczciwoością i sumiennym podejściem do sprrawy

4,0 rating
25 października 2019

Dzięeki kancelarii Ultimatum moja firtma może normalnie funkccjonować jaak za czassów kiedy nie mieliśmy problemuu z dłuużnikiem. Jesstem pelna podziwu dla ich zangażowania w sprawę naszej firmy dyystrybucyjnej.

Kinga

Wsspółpraca z firmą Kancelaria Ultimatum w zakreesie windykacji ukłaada się przeszło od 3 lat bardzo dobrze iście wzoorowo. Polecam

5,0 rating
25 października 2019

Kancelaria Ultimatum ściągnęło długg i pokazali się luddzie tam pracujący z tej strony, że ich usłługi jednoznacznie są na najwyższym poziomie, niepodwaażalnie skutecznie udowodnili i zaprezentowali na co ich stać!!!!! Szybko odzysskują wierzzytelności i kompleksowo zajmująą się załą sprawą.

Zygmunt

Dużyy PLUS dla pracowniików firmy Kancelaria Ultimatum którryz bez ogródek "poskładali" w drobny mak firmę której nie byłoo spieszno odać kasęę

5,0 rating
25 października 2019

Najlepszza kancelaria windykacyjna w zakressie obsługi praawnej firm i osób prywatnych z jaką miałem osobiśscie do czynienia. Ultimatum wie jak sięę zabrać do każddego dłużnika.

Klaudiusz

Znawcyy literatury prawa reprezentujący biuro Kancelaria Ultimatum to goodny parner biznesowy potrafiący sproostać probblematycznym zadaniom

5,0 rating
25 października 2019

To co wyróożnia tę firmę wiindykacyjną to profesjonallizm, skuteczność i terminowość – tymi cechami, a mooże bardziej atutami nie kaażda kancelaria odzysskująca długii może się pochwalić. Poleeeecam Kancelarię Ultimatum każdemuu kto pootrzebuje fachoowej pomoocy!!!!!!

Makary

Polecaam serdeecznie z całeggo serca najleepszą kancelarię windykacyjną ULTIMATUM dla której nie ma rzeczzy niemożliwych

5,0 rating
25 października 2019

Dajęę po swoich doświaadczeniach z nimi gwarancjaę kompleksoowej obsłuugi przez biuro Kancelaria Ultimatum w zakreesie windykacji i obrotu należnościami – najszybciej potrafiąą odzyskać dług bez znaaczenia na wartość kwoty jaką dłuużnik jest nam winieen.

Hipolit

Dwie sprawy zlecone temu biurze i zarówno z jedną jak i z drugą sprawą KANCELARIA ULTIMATUM sprawdziła się doskonale stąd pozytywna opinia

5,0 rating
22 września 2019

W kancelarii Ultimatum jest tak, że nie ma potrzeby wydzwaniać do nich i pytać co z postępowaniem, bo oni zawsze pierwsi kontaktują się z klientami, że już pieniądze są w drodze na konto i z takimi biurami lubię współpracować. Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc i dziękuję za wszystko co dla mnie uczyniliście 🙂 Pozdrawiam

Euforyzna

Moja opinia na temat kancelarii ULTIMATUM jest bardzo pozytywna

5,0 rating
21 września 2019

Rekomenduję usługi świadczone przez to biuro i to jako wieloletni Klient, który umie docenić pracę Kancelarii Ultimatum i polecić ich działania innym firmom czy osobom prywatnych. Są bardzo efektywni i działają w branży 15 lat albo i dłużej stąd opinie mają godne pozazdroszczenia.

Nadia

Dobra opinia o biurze ściągającym długi kancelarii Ultimatum

5,0 rating
20 września 2019

Nie mogłem się uporać z wyegzekwowaniem długu przeszło dwa lata natomiast Panowie reprezentujące biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum jak zadbała o motywację dłużnika w moim imieniu to wystarczyło poczekać 3-4 tygodnie i pieniądze zobaczyłem przelew na swoim koncie od osoby, która zwlekała z uregulowaniem należności.

Wiktor

Opinia oparta na własnych doświadczeniach o kancelarii Ultimatum jest bardzo dobra

5,0 rating
19 września 2019

Osobiście opinię mam o nich bardzo dobrą i jestem mega zadowolony z usług jakie świadczy Kancelaria Ultimatum ponieważ nie mam pojęcia o co chodzić w prawie windykacyjnym, a żeby móc „poskładać” dłużnika trzeba mieć oprócz pojęcia doświadczenie stąd decyzja o powierzeniu sprawy osobom z biura ULTIMATUM. Muszę oznajmić wszem i wobec, że naprawdę profesjonalnie działają w branży odzyskiwania długów i śmiało mogę ich polecić.

Cyprian

Polecam działania prowadzone przez kancelarię Ultimatum

5,0 rating
18 września 2019

Rzetelne biuro windykacyjne świadczące fachowe usługi z zakresu ściągania należności finansowych. Pomogła mi Kancelaria Ultimatum trzy razy, abym miała szanse odzyskać pieniądze od osoby, która była mi winna 13000 zł i za każdym razem z 3 postępowań każde kończyło się sukcesem stąd pozytywna opinia na ich temat.

Klarysa

Wielki pozytyw dla Kancelarii Ultimatum za to, że ściągnęło pieniądze w naszej firmie za zaległe (nieopłacone na czas) faktury

5,0 rating
17 września 2019

W 100% potwierdzam, że przydaje się taki partner w każdej firmie bez znaczenia na rozmach działalności to prędzej czy później zawsze znajdzie się ktoś komu nie spieszno uregulować należności i tutaj na przeciw naszym potrzebom wychodzi Kancelaria Ultimatum wyciągając pomocną dłoń gdyż nigdy nie wiadomo kto i kiedy będzie chciał oszukać w kwestiach finansowych.

Inga

Sprawna pomoc windykacyjna na miarę XXI wieku znająca potrzeby klientów od podszewki

4,0 rating
16 września 2019

Niezwykle miła obsługa, pracownicy bardzo życzliwi. Profesjonalna pomoc prawna praktycznie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny przez dobę z tym że parking mógłby być większy, ale byłem tylko raz więc bo później wszystko mailowo i listownie szło, ale nie jest to wielki problem z tym parkingiem i daje 4 mocne gwiazdki.

Robert

Spisali się Panowie z biura Ultimatum wzorowo i zasłużyli na super opinię ode mnie

5,0 rating
16 września 2019

Kancelaria Ultimatum ma profesjonalne, a zarazem niezwykle indywidualne podejście do każdego klienta bez znaczenia na wielkość długu. Mają świetnych prawników stąd mają perfekcyjne opinie zarówno u klientów prywatnych jak i firm czy dużych przedsiębiorstw. Polecam ich działania ponieważ już mnie nie raz wyciągnęli z bagna finansowego.

Dorota

Bardzo dobrzy specjaliści windykacyjni zasługujący na pozytywną opinię o ich kancelarii

5,0 rating
15 września 2019

Panom ds. windykacji z Kancelarii Ultimatum udało się w ekspresowym tempie i bez większych problemów ściągnąć od faceta, który był mi winien pieniądze na co miałam dowody, a uchylał się od tego, aż miarka się przebrała, dlatego postanowiłam sprawę zgłosić do biura windykacyjnego Ultimatum gdzie specjaliści i prawnicy poradzili sobie znakomicie z załatwieniem nie lada wyzwania, dlatego ode mnie dostają 5 dużych gwiazdek.

Jarema

Sprawdziłam kancelarię Ultimatum i nie byłabym sobą gdybym dobrego słowa nie napisała o tym biurze

5,0 rating
14 września 2019

Mistrzowie w swym fachu! Opinie mam bardzo dobrą o Kancelarii Ultimatum z tego względu, że nie szukają przeciwności w danym postępowaniu tylko rozwiązania problemu, co wpływa pozytywnie na całokształt sprawy windykacyjnej tzn. pieniądze szybciej dłużnik sam z siebie chce oddać i nie marnujemy czasu co idzie w parze z oszczędnością, więc uważam, że nie ma lepszego biura windykacyjnego niż Kancelaria Ultimatum.

Regina

Gdyby było więcej firm z takimi dobrymi opiniami jak Kancelaria Ultimatum to w naszym świecie by nie było dłużników

5,0 rating
13 września 2019

Nie ma dla kancelarii ULTIMATUM rzeczy niemożliwych – miałam przypadek związany z brakiem chęci rozliczenia się osoby prywatnej za wynajmowane mieszkanie za które najemca nie płacił i zwiedziłam 5 lub więcej biur windykacyjnych gdzie każdy rozkładał ręce i mówił żeby lepiej odpuścić i dać sobie spokój bo ciężki przypadek, a jedynie Kancelaria Ultimatum optymistycznie na sprawę spojrzała i dzięki własnie osobom z tego biura jestem do przodu o 8000 zł za co bardzo dziękuję i na pewno będę rekomendować usługi kancelarii Ultimatum.

Tamira

Nieziemsko dobbbbra kancelaria windykacyjna, która nie ma sobie równych

5,0 rating
31 sierpnia 2019

Kancelaria Ultimatum rozdaje zawsze karty w każdym procesie windykacyjnym i w moim przypadku nie było inaczej. Zadziałali swoimi metodami tak, że dłużnik nie miał jakichkolwiek szans wykaraskać się z opresji jaką sam sobie zgotował. Jestem niezmiernie wdzięczny prawnikom z biura Ultimatum za trud jaki włożyli w moją batalię z dłużnikiem.

Samson

Myślałem, że już jestem przegrany, ale z pomocą biura Kancelaria Ultimatum udało się sprawę wyprostować i odzyskać kasę

5,0 rating
31 sierpnia 2019

Pożyczyłem pieniądze znajomemu i niby miałem na to papier, ale okazało się że owy dokument został podrobiony i w świetle prawa nic nie znaczy, ale kancelaria Ultimatum znalazła inne znaczące dowody, które mogliśmy przedstawić w sądzie i dzięki determinacją ludzi z tego biura windykacyjnego cała kasa została odzyskana. Dziękuję 🙂 🙂 🙂

Wiktor

Bardzo dobra organizacja pracy

5,0 rating
31 sierpnia 2019

Pozytywne zakończona sprawa windykacyjna, dzięki kancelarii Ultimatum. Potrafią zdziałać Ci cudotwórcy rzeczy niemożliwe jeżeli chodzi o odzyskiwanie długów. Jak dla mnie nie ma lepszego biura windykacyjnego w całym kraju niż kancelaria Ultimatum!!!

Daniel

W kooooońcu trafiłem na firmę, która więcej robiła niż gadała

4,0 rating
30 sierpnia 2019

Moje zdanie o ludziach reprezentujących biuro Kancelaria Ultimatum to taki, że nie obiecują tylko działają megaaaa efektywnie, co w efekcie końcowym przynosi zamierzone rezultaty. Czują się na arenie windykacyjnej niczym ryba w wodzie!!!!!!!!!! Rozliczenie odbywa się dopiero po wygraniu postępowania windykacyjnego czyli decydując się na to biuro nie mamy nic do stracenia.

Jurek

I recommend Ultimatum, a very good company. A huge plus for constant contact and professional approach to the topic in each case

5,0 rating
30 sierpnia 2019

Ultimatum Law Firm presents a professional approach, professional help and support at every stage of cooperation. Four out of four proceedings ended with a happy ending. I believe that it will be the same with each subsequent one. I would recommend! I will definitely use it again.

Christopher

Jak na tak obłożone zleceniami biuro windykacyjne to Kancelaria Ultimatum ma bardzo dobry kontakt z klientami i to z całego kraju

5,0 rating
30 sierpnia 2019

Nie od wczoraj wiadomo, że kancelaria Ultimatum obsługuje dużą część spraw windykacyjnych, które nieustannie napływają z całego kraju, ale jak widać nie stoi to na przeszkodzie, żeby mieć czas i moce przerobowe na obsługę wszystkich klientów zarówno tych stałych jak i nowych. U mnie odzyskali dług bardzo szybko i non stop informowali mnie o postępach w postępowaniu windykacyjnym.

Flawian

Moiiiii wybawcy!!!!!!!!!!!!!!!

5,0 rating
29 sierpnia 2019

Bardzo sprawnie poradzili sobie prawnicy z kancelarii Ultimatum, a zważywszy na to, że sama bez żadnego skutku od roku walczyłam z dłużnikiem, a oni załatwili sprawę w parę tygodniu to uważam, że ludzie pracujący w kancelarii Ultimatum to cudotwórcy windykacyjni na których można liczyć.

Bolesława

Taaaaaak! Polecam i to w 100% działania kancelarii Ultimatum

5,0 rating
29 sierpnia 2019

W życiu jak w grze nie zawsze się wygrywa z każdym kto dłużny jest nam pieniądze… niestety. Też nie każdy człowiek musi się na wszystkim znać, ale może mieć namiar na solidne biuro windykacyjne jakim jest kancelaria Ultimatum gdzie bez problemu kompetentni ludzi pomogą odzyskać pieniądze bez jakiegokolwiek problemu.

Czcisław

Są niezbędnym elementem w naszej firmie jeśli chodzi o sektor finansowy

5,0 rating
29 sierpnia 2019

Natrafiliśmy kancelarię Ultimatum czystym przypadkiem jak ponad 10 lat temu mieliśmy problem z jednym kontrahentem, który zalegał pół roku z opłaceniem kilku dużych faktur- Kancelaria Ultimatum wtedy nam pomogła i od tamtej pory nieustannie nas wspiera ponieważ z upływem lat ludzie, a właściwe nasi odbiorcy nie są tak uczciwi jak 20 lat temu i trzeba regularnie walczyć o nieopłacone faktury, ale mając kancelarię Ultimatum koło swego boku nie jest straszny nam żaden dłużnik.

Herakles

Odzyskiwanie długów w kancelarii Ultimatum to jedynie część z oferowanych przez nich usług

5,0 rating
28 sierpnia 2019

Zajmują się Panowie w biurze windykacyjnym Kancelaria Ultimatum kompleksowo tematem ściągnięcia pieniędzy i oprócz reprezentacji w sądzie ich największym atutem jest to, że sami bez proszenia się odnajdą za klienta dłużnika co czasami też jest okoooopinie problematyczne…… U mnie spisali się na 5 dużych gwiazd, a nawet i z plusem 🙂

Oskar

Obawiałam się, że nie stać mnie na nich, ale byłam w dużym błędzie, bo każdego stać na usługi świadczone przez kancelarię Ultimatum 🙂

5,0 rating
28 sierpnia 2019

To biuro windykacyjne drastycznie wyróżnia się na tle innych kancelarii odzyskujących długi ponieważ u tych Panów od ściągania należności finansowych nie płaci się zaliczek czy też innych opłat na start tylko dopiero po zakończeniu postępowania, więc to niepodważalny argument na to, że warto nawiązać z nimi współpracę już nie wspominając o ich wysokiej skuteczności w branży w jakiej się poruszają.

Lubomira

Thank you for everything you have done for me!

5,0 rating
28 sierpnia 2019

Legal advice in the debt collection office Ultimatum Law Firm is at the highest level, they were provided in an accessible way, with care for the client’s good and admirable commitment. Easy contact, quick and effective consultation. Professionalism in every inch.

Jennifer

Solidne biuro windykacyjne w przeciwieństwie do nieudolnej i bardzo niekompetentnej konkurencji z którą miałam do czynienia

5,0 rating
27 sierpnia 2019

Wcześniej próbowałam przez inne biura odzyskujące długi wywalczyć moje pieniądze, ale bez większego skutku – była to tylko strata czasu i nerwów. Dopiero kancelaria Ultimatum pokazała kto tu rozdaje karty i wywalczyła całą kwotę w błyskawicznym tempie. POLECAM

Wacława

Szybkooo wręcz błyskawicznie, sprawnie i skutecznie przeprowadzili proces windykacyjny

5,0 rating
27 sierpnia 2019

Ogrom doświadczenia pozwolił kancelarii Ultimatum wywalczyć całe zobowiązanie w najkrótszym czasie jaki był tylko możliwy. Polecam każdemu kto szuka sprawdzonego biura windykacyjnego.

Kamila

Szybko postawili dłużnika do pionu specjaliści z kancelarii Ultimatum i pieniądze już trafiły na moje konto od osoby, która nie chciała mi ich oddać

5,0 rating
27 sierpnia 2019

Rozwikływali wszelakie problematyczne kwestie związane z dłużnikiem począwszy od zweryfikowania szans na odzyskanie należności finansowych, aż po znalezienie gagatka i finalnie proces w sądzie na którym dali z siebie wszystko i wyegzekwowali całą sumę wraz z odsetkami.

Erazm

Odzyskali 27 tys. zł w niespełna miesiąc czasu! Można? Jak się chce to wszystko można!

5,0 rating
26 sierpnia 2019

Prześwietlili dłużnika w bardzo szybkim tempie i okazało się, że nie jest taki biedny na jakiego się prezentował w oczach sądu i wyszło na to że zalega z uregulowaniem należności finansowych nie tylko w mojej firmie, ale także innych i jest rasowym oszustem. Kancelaria Ultimatum działała bardzo szybko i zdecydowanie, co zaplusowało na dalszy etapie postępowania w sądzie.

Loretta

Mają super zespół dla którego nie ma rzeczy niemożliwych

4,0 rating
26 sierpnia 2019

Prowadzę firmę budowlaną i różnie to bywa z klientami, jedni płacą, drudzy spóźniają się, a jeszcze inni nie płaca i wtedy do gry wkracza w naszej firmie KANCELARIA ULTIMATUM, która jest istnym batem na oszustów finansowych. Potrafią zdziałać cuda jeśli mowa o odzyskiwaniu długów nawet o tych wrednych kombinatorów, którym niezbyt specjalnie zależy na oddaniu kasy

Metody

Bardzo dobre podejście do klientów i za to mają u mnie super opinie

5,0 rating
25 sierpnia 2019

Szybcy w działaniach, bezproblemowi w kwestiach formalnych i kompleksowo zajmują się dosłownie wszystkim co związane z windykacją. Odzyskali moje 25000 złotych za co bardzo dziękuję i na pewno będę ich polecał każdemu kto będzie w potrzebie.

Jakub

The express pace of settling matters, efficiently and effectively, many years of activity with the Ultimatum office were only positive - in contrast to the inept and very incompetent competition

5,0 rating
25 sierpnia 2019

The total lack of an initial fee is a big plus for me, only the commission on the amount enforced is a salary for Ultimatum. Quick solution, good contact. I can recommend and give 6+ 🙂

Kristen

Szczerze to sam się nie spodziewałem takiej skuteczności w działaniach jaką pokazali ludzie z biura kancelarii Ultimatum

5,0 rating
25 sierpnia 2019

Zajęli się dosłownie wszystkim co było związane z wyegzekwowaniem długu, dosłownie WSZYSTKIM i jak wkroczyli do akcji to dłużnik wiedział, że już nie ma szans 🙂 Odzyskała kancelaria Ultimatum co do złotówki!!!

Edgar

They handle even the most difficult things without any problems

5,0 rating
29 czerwca 2019

My opinion on the Ultimatum Law Firm is the most positive because they do not complain like other companies only take even the most difficult issues, which speaks for itself what level they represent. recommend.

Natalie

At the Ultimatum Chancellery you do not have to pay advances

5,0 rating
28 czerwca 2019

You can use their services – I tested them on my own skin and I have to say that I am very pleasantly surprised how quickly I managed to draw cash from the debtor.

Norman

Positive opinion

5,0 rating
27 czerwca 2019

Our opinion about the debt collection agency is very positive because the case lasted for over 3 years and we have already let go, but we reported to them and they did not give up so quickly winning the whole matter.

Michael

Polecam firmę windykacyjną KANCELARIA ULTIMATUM jako rzetelnego partnera do współpracy

5,0 rating
27 czerwca 2019

W zleconej przeze mnie sprawie Kancelaria Ultimatum podjęła szybkie i skuteczne działania terenowe. Specjaliści zweryfikowali stan majątku dłużnika i w całości odzyskali moje należności.

Antonia

They handle current matters very quickly and you can always call or write and consult a specific topic related to debt without any advance payment

5,0 rating
26 czerwca 2019

They know the legal literature and do not restrain themselves from using their knowledge when achieving their goals. A great company.

Penelope

Szczerze polecam usługi Kancelarii Ultimatum - nie pobierają zaliczek

5,0 rating
26 czerwca 2019

Przekazałam sprawę do Kancelarii Ultimatum i długa został spłacony co prawda po 4 miesiącach ale odzyskałam całość i finalnie po nocie dłużnik pokrył koszt prowizji.

Agnieszka

Naprawdę bardzo profesjonalna firma

5,0 rating
26 czerwca 2019

Nie warto było tak długo zwlekać z przekazaniem sprawy firmie windykacyjnej takiej jak przedstawiana na tej stronie Kancelaria Ultimatum.

Abelard

Polecam kancelarię Ultimatum

5,0 rating
26 czerwca 2019

Muszę przyznać, że mimo ogromnego oporu mojego dłużnika (sprawa na podstawie udzielonej pożyczki zabezpieczonej wekslem) udało się odzyskać całą kwotę.

Cyryl

Jestem zadowolony ze współpracy z kancelarią Ultimatum

5,0 rating
25 czerwca 2019

Pieniądze dzięki ingerencji Kancelarii Ultimatum powoli zaczęły spływać w sprawach, które dawno spisałem na straty.

Walerian

Pozytywna opinia i 5 gwiazdek

5,0 rating
25 czerwca 2019

U mnie odbyło się na całe szczęście bez sądu – wystarczyła tylko interwencja kancelarii Ultimatum i dłużnik sam z siebie zmiękł.

Grzmisława

Kancelaria Ultimatum to dobra i solidna firma windykacyjna

5,0 rating
25 czerwca 2019

Szybko odzyskali mój dług, a próbowały dwie inne firmy z tym, że bezskutecznie, a Kancelaria Ultimatum praktycznie z miejsca zaczęła ściągać pieniądze. Z kontrahentem, który zalegał pieniądze za nieopłacone faktury dalej współpracuje, a nawet oni przekazują sprawy do kancelarii Ultimatum, bo to nie była ich wina że mi nie płacili tylko im ktoś nie zapłacił i stracili płynność finansową przez co zwlekali z uregulowaniem w naszej firmie należności finansowych.

Benedykta

Jeśli chodzi o kancelarię ULTIMATUM korzystałqm 2 razy i wszystko na plus

5,0 rating
25 czerwca 2019

Współpracuje z nimi już od roku. Czasami sprawy trochę ciągną (nie jest to ich wina tylko sądu że przekłada sprawy albo dłużnika), ale skuteczni.Ściągnęli z moich kilku dłużników w Warszawie łącznie naprawdę sporo pieniędzy za nieopłacone faktury..

Zuzanna

U mnie była mała kwota, ale na sezon letni przydaje się każdy grosz - wielkie dzięki Ultimatum

5,0 rating
25 czerwca 2019

Dług odzyskany w całości – teraz wystawili notę na osobę, która była winna mi pieniądze i czekam na zwrot prowizji od dłużnika.

Domicela

Jestem bardzo zadowolona z działań jakie przeprowadzili w moim imieniu specjaliści windykacyjni z kancelarii Ultimatum

4,0 rating
25 czerwca 2019

W mojej branży transportowej opóźnienia to norma – miałam sprawę na 6000 zł zleciłam ją do kancelarii Ultimatum i po 3 tygodniach miałam przelew na koncie. Super szybcy w działaniach windykacyjnych i za to się ceni takie biura windykacyjne

Estera

They support companies and individuals giving what the client wishes, that is, speed and efficiency in one. Thank you

5,0 rating
25 czerwca 2019

They often help me to go straight to my company as more unpaid invoices are collected. Often these are late payments, but there is also a large part of such debts, which we would not be able to do without the Ultimatum Office alone. They are honest professionals – they operate all over the country and look for a debtor in Europe or even in the world.

Samantha

Moja opinia o kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna

5,0 rating
24 czerwca 2019

Dobre rozwiązanie, bez kontaktów z dłużnikiem i czekaniem na jego obiecanki. Bez zbędnej zwłoki czasowej kancelaria Ultimatum załatwi każdego dłużnika.

Scholastyka

W kancelarii Ultimatum obowiązuje zawsze skuteczna i szybka windykacja długów

4,0 rating
24 czerwca 2019

Nie było problemu w kontaktach z moim opiekunem, dostawałem informacje co się dzieje – łącznie w dałem do kancelarii Ultimatum sporo spraw i wszystkie długi po motywacji ze strony Ultimatum zostały szybko spłacone.

Boguchwał

Polecam kancelarię Ultimatum

5,0 rating
24 czerwca 2019

Rekomenduję usługi firmy windykacyjnej ULTIMATUM każdemu w ciężkiej sytuacji życiowej. Są niedrodzy, efektywni i mają doświadczenie.

Aron

Ogólnie polecam kancelarię Ultimatum - chyba najlepsza firma z jaką miałam do czynienia

5,0 rating
24 czerwca 2019

Windykacja była w miarę szybka ponieważ, Kancelaria Ultimatum pobrała tylko 5 procent z wyegzekwowanej kwoty co mnie zadowoliło. Polecam 🙂

Eryk

Polecam usługi świadczone przez biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
24 czerwca 2019

Czuć, że osoby z Kancelarii Ultimatum mają duże doświadczenie jeśli chodzi o windykację, a to bardzo ważne, bo wiedzą jak poprowadzić każdą sprawę.

Wawrzyniec

Nigdy kancelaria Ultimatum nie unika kontaktu z dłużnikiem

5,0 rating
24 czerwca 2019

W kancelarii Ultimatum pracują sami profesjonaliści, nie unikają kontaktu z dłużnikiem, zawsze mnie informują co się dzieje w sprawie, można zadzwonić i się poradzić. Firma godna zaufania.

Hawier

Oddane sprawy do kancelarii Ultimatum zawsze zakończyły się sukcesem

5,0 rating
24 czerwca 2019

Polecam kancelarię Ultimatum, można się do nich zgłaszać ponieważ są maksymalnie skuteczni.

Maurycy

Mogę z czystym sumieniem polecić kancelarię Ultimatum ponieważ jest to najlepsza firma windykacyjna w kraju !!!!!!!!!

5,0 rating
23 czerwca 2019

Windykatorzy z kancelarii Ultimatum odzyskali pieniądze za zaległe faktury. Jak dla mnie okazali się być bardzo skuteczni i pomocni na każdym etapie postępowania.

Gracja

Jeśli chodzi o kancelarię Ultimatum korzystam z ich usług kilka lat i generalnie wszystko OK

4,0 rating
23 czerwca 2019

Generalnie współpraca z kancelarią Ultimatum dobrze przebiegała choć wydaje mi się, można poprawić kontakt w sprawie sądowej, bo trochę się naczekałam na wyrok, ale to bardziej wina naszego systemu w sądownictwie i tutaj kancelaria windykacyjna ma rozłożone ręce – ogólnie jestem zadowolona.

Renata

Są szybcy w działaniach windykacyjnych

5,0 rating
23 czerwca 2019

Odzyskałam dzięki pomocy kancelarii Ultimatum sporo pieniędzy – łącznie sfinalizowali 3 sprawy windykacyjne na sumę 90.000 złotych.

Harold

Z czystym sumieniem polecam działania windykacyjne kancelarii Ultimatum

5,0 rating
23 czerwca 2019

Nasza współpraca trwa od prawie 2 lat, około 10 dłużników zwindykowali perfekcyjnie, obsługują klientów z całego kraju.

Arabela

Wielki pozytyw dla Kancelarii Ultimatum za windykację mojej sprawy z dłużnikiem

5,0 rating
23 czerwca 2019

Ani sąd się nie popisał ani komornik nie dał rady, a oni Kancelaria Ultimatum ściągnęła dług 70 tysięcy złotych w mgnieniu oka tzn. 2,5 miesiąca na to potrzebowali, ale dali radę.

Sylwester

Miałam już dosyć dłużnika, wiec się zdecydowałam się dać sprawę profesjonalistom - Kancelarii Ultimatum i nie żałuje tego w ani 1 procencie, bo odzyskali całą kwotę

5,0 rating
23 czerwca 2019

Na chwilę obecną mam dłużnika z głowy, spłacił od razu 70% i teraz końcówka na raty, a ja nie muszę się o nic martwić, bo kancelaria Ultimatum wszystko pilotuje. Polecam tą firmę jak ktoś chce się pozbyć takiego problemu tak jak ja to zrobiła.

Alana

Efektywni i słowni specjaliści pracują w kancelarii Ultimatum

5,0 rating
22 czerwca 2019

Jeśli chodzi o kancelarię Ultimatum to współpraca była bardzo dobra. Parę spraw nasza firma im zleciła, wszystkie długi ściągnięte.

Zakład szklarski

Bardzo polecam biuro windykacyjne ULTIMATUM

5,0 rating
22 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum wzorowo poradziła sobie ze ściągnięciem długów od naprawdę kombinatorów, którzy do chwili oddania pieniędzy myśleli, że uda się uciec od uregulowania należności finansowych.

Apollo

Załatwiają niemalże wszystko za klienta, więc są nie tylko efektywni, ale wyręczają nas - klientów w uciążliwej papierologii

5,0 rating
22 czerwca 2019

W kancelarii Ultimatum pomogli mi już kilkakrotnie z dłużnikami, którzy byli mi winni naprawdę spore kwoty pieniędzy. Jak najbardziej polecam firmę ULTIMATUM.

Izydor

Kancelaria Ultimatum świadczy profesjonalne usługi na terenie całej Unii Europejskiej

5,0 rating
22 czerwca 2019

Świetnie się z nimi współpracuje. Odzyskali przy 3 zgłoszeniach już ponad 40 tys. zł.

Radosława

Skuteczne biuro windykacyjne z którego jestem zadowlony

5,0 rating
22 czerwca 2019

Firma windykacyjna Ultimatum zrobiła taki wywiad terenowy że już wszystko wiedzieli o dłużniku – więcej niż ja sam. Jestem bardzo wdzięczny za szybkość i efektywność działania. Dziękuję!!!

Jordan

Super szybcy w działaniach

5,0 rating
21 czerwca 2019

U nas finalnie satysfakcja była na wysokim poziomie ponieważ pomogli nam dosłownie we wszystkim, co było związane z odzyskaniem długu. Jesteśmy wdzięczni za terminowość, rzetelność, uczciwość i profesjonalne podejście do tematu windykacji, bo nie była to łatwa sprawa, ale podołali zadaniu.

Krescencja

Od 2 lat współpracujemy z kancelarią Ultimatum i jesteśmy zadowoleni z usług jakie świadczą dla naszego zkładu

5,0 rating
21 czerwca 2019

Może i nie odzyskują długów w minutę, ale po trochę należności wpada mi na konto gdzie wcześniej nie udało się odzyskiwać złotówki, bo mamy cwanych dłużników… Narazie nie mamy na co narzekać, wszystko wskazuje, ze współpraca dalej będzie przebiegała bardzo dobrze jak to jest obecnie. POLECAMY KANCELARIĘ ULTIMATUM !!!!!!!!!!!!!!

Zakład przemysłowy Budaxer

Polecam kancelarię Ultimatum wszystkim tym którzy są w podobnej sytuacji i maja dłużników

4,0 rating
21 czerwca 2019

W przeciągu miesiąca czasu windykatorzy z kancelarii Ultimatum odzyskali pieniądze, a prowizja nie była duża, więc wszystko wyszło na plus.

Emilian

Fachowa obłsuga ze strony kancelarii Ultimatum na każdym kroku postępowania

5,0 rating
21 czerwca 2019

Odzyskali 24.000 zł w przeciągu 3 miesięcy gdzie inne firmy bez większego skutku próbowały odzyskać dług rok czasu. ale nawet 1000 zł nie ściągnęły z dłużnika

Mirek

Wszystko odbyło się z pozytywnym finałem

5,0 rating
20 czerwca 2019

Zadłużona firma jak zobaczyła przychodzące pismo za pismem sama zapytała się nas gdzie ma pieniądze wpłacić czyli Kancelaria Ultimatum dziala sprawnie, a nawet bardzo sprawnie i to w całej Polsce.

Firma budowlana

Naprawdę znajdą się na odzyskiwaniu długów i szybko działają

5,0 rating
20 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum to znana i ceniona firma windykacyjna walcząca z oszustami finansowymi, która zajęła się dosłownie wszystkimi aspektami związanymi z odzyskaniem pieniędzy przy mojej sprawie z dłużnikiem. Podziwiam ich!

Filomena

Profesjonalna firma windykacyjna na którą zawsze można liczyć

5,0 rating
19 czerwca 2019

Znają się na prawie windykacyjnych i są cenionym biurem odzyskującym długi nie tylko w Warszawie, ale i w całym kraju.

Kasia

Firma windykacyjna godna polecenia - rekomenduje ich usługi

5,0 rating
19 czerwca 2019

Osobiście jako wieloletnia klientka z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jesteście biurem windykacyjnym godnym zaufania i jesteście warci polecenia bez znaczenia na wysokość kwoty o jaką walczycie, bo u mnie było to tylko 5000 zł, ale nie odmówiliście mu pomocy za co jestem bardzo wdzięczna.

Honorata

Polecam to biuro windykacyjne

5,0 rating
18 czerwca 2019

W 100% potwierdzam wszystkie znajdujące się tutaj pozytywne opinie – Kancelaria Ultimatum to najlepsze biuro windykacyjne w kraju. Pieniądze odzyskali w niespełna 30 dni.

Gwidon

Dług bardzo szybko i sprawnie ściągają długi

5,0 rating
18 czerwca 2019

To biuro pracuje na poziomie Europejskim. Jestem maksymalnie zadowolona i uszczęśliwiona gdyż dłużnik oddał pieniądze z odsetkami, a bardziej oddał, bo został odpowiednio zmotywowany. Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiła Kancelaria Ultimatum 🙂

Amanda

Wzorowa współpraca

5,0 rating
18 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum to firma godna polecenia. Pieniądze za alimenty wywalczone w bardzo szybkim czasie. Dziękuję Państwu!

Bogumiła

Polecam biuro windykacji należności ULTIMATUM

5,0 rating
17 czerwca 2019

Razem z mężem od samego początku byliśmy świadomi, że można zaufać Kancelarii Ultimatum i nie myliliśmy się. Cały dług odzyskany za śmiesznie małą prowizję adekwatnie do wagi problemu jaki mieliśmy z wrednym dłużnikiem. Polecamy jak najbardziej.

Dagmara

Pomogli mi odzyskać dług

5,0 rating
17 czerwca 2019

Totalny brak kosztów przy rozpoczęciu współpracy, swoją prowizję w Kancelarii Ultimatum pobrali dopiero po zakończeniu sprawy, oczywiście sprawa pozytywnie zakończona za co jestem niezmierni wdzięczny.

Władysław

Kancelaria Ultimatum bdb. opinia

5,0 rating
17 czerwca 2019

Panowie z Kancelarii Ultimatum odzyskali bardzo dużą sumę pieniędzy praktycznie nie do ściągnięcia dla zwykłego Kowalskiego, dobrze że znajomy mi ich pokazał bo wcześniej ich nie znałam. Polecam

Dobroniega

Specjaliści windykacyjni pracują w kancelarii Ultimatum, którzy są naprawdę dyskretni

5,0 rating
16 czerwca 2019

Pomogli mi w Kancelarii Ultimatum w poradzeniu sobie z niekoniecznie miłymi klientami, którzy uchylali się od płaceni za faktury na kwotę 30 tys. zł.

Wit

Kancelaria Ultimatum to firma godna polecenia

5,0 rating
16 czerwca 2019

Zaufałam tej firmie w ściągnięciu należności i nie żałuję – dług w parę tygodni odzyskany, wystarczyło wysłać parę dobrze skonstruowanych pism do dłużnika i zadziałało.

Benigna

Odzyskali 25.000 zł w 2 miesiące

5,0 rating
16 czerwca 2019

Są bardzo skrupulatni w tym co robią i potrafią zdziałać w kancelarii Ultimatum cuda.

Krzysztof

Dług ściągnięty przez kancelarią Ultimatum bardzo szybko na sporą kwotę ponad 100 tys. zł choć dłużnik na początku wydawał się niewypłacalny

5,0 rating
16 czerwca 2019

Od listopada 2017 nie mogłem się doprosić od dłużnika pieniędzy, a Kancelaria Ultimatum bez patyczkowania się w 3 tygodnie wyegzekwowała cały dług. Polecam to biuro windykacyjne.

Franciszka

Nie pobierają w kancelarii Ultimatum zaliczek

5,0 rating
16 czerwca 2019

Zupełnie bez jakichkolwiek opłat zweryfikowali sprawę windykacyjną, a po odzyskaniu pieniędzy pobrali ode mnie zaledwie kilka procent. 0 ryzyka, 100% satysfakcji.

Anastazja

Jestem zadowolony z działań przeprowadzonych przez kancelarię Ultimatum

5,0 rating
16 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum ściągnęła dla mnie dług na ponad 85.000 zł od dłużnika z Krakowa. Pełen profesjonalizm i szybkość w działaniach!!!

Melchior

Droga KANCELARIO ULTIMATUM dziękuję za pomoc

5,0 rating
15 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum to Warszawska firma działająca w całym kraju, która naprawdę jest godna polecenia. Mają doświadczenie i działają naprawdę dyskretnie.

Teodozja

Ci specjaliści z kancelarii Ultimatum pomogli mi odzyskać stracone pieniądze

5,0 rating
15 czerwca 2019

Poradzili sobie z bardzo trudnym, nierzetelnym klientem w finale odzyskując moje 34.000 zł. Dziękuję 🙂 🙂 🙂

Aron

Należności szybko zostały wyegzekwowane od dłużnika dzięki ingerencji kancelarii Ultimatum

5,0 rating
15 czerwca 2019

Jestem zadowolony z przeprowadzonej windykacji przez biuro odzyskiwania należności ULTIMATUM – godna polecenia firma ściągająca długi.

Artemiusz

Bardzo skuteczna firma potrafiąca zdziałać cuda tak jak było w moim przypadku

5,0 rating
15 czerwca 2019

Odkąd współpracujemy z biurem windykacyjnym ULTIMATUM nie mam już większych problemów z dłużnikami. Polecam serdecznie.

Dalia

W kancelarii Ultimatum są doświadczeni we wszelakich sprawach

5,0 rating
15 czerwca 2019

Poradzą sobie w każdej sytuacji. U mnie dłużnik uciekł za granicę, a Kancelaria Ultimatum i tak go namierzyła i w 3 tygodnie dług został odzyskany na moje konto.

Donata

Firma ULTIMATUM działa bardzo dyskretnie i fachowo

5,0 rating
15 czerwca 2019

Można Kancelarii Ultimatum powierzyć sprawy związane nawet z dużymi długami.

Lukrecja

Odzyskała nasza firma należności za niezapłacone faktury

5,0 rating
14 czerwca 2019

Biuro windykacyjne Ultimatum uzyskało dla nas cały dług tj. 87.000 zł, finalnie pobrali od nas kilka procent od wygranej sprawy, więc tyle co nic za trud jaki włożyli żeby osiągnąć powierzone im zadanie.

Harbatol

Kancelaria Ultimatum to dobra firma. Polecam każdemu!

5,0 rating
14 czerwca 2019

W kancelarii Ultimatum mają doświadczenie i bardzo szybko załatwili moją sprawę, a ja odzyskałam chwilowo utracone pieniądze.

Honorata

Nie ma dla kancelarii Ultimatum rzeczy niemożliwych

5,0 rating
14 czerwca 2019

Też miałem problem z nieuczciwym klientem zwlekającym z opłacaniem zaległych faktur. Trudno było z nim rozmawiać i odzyskać pieniądze. Kancelaria Ultimatum pomogła mi w tej sytuacji i jest już po sprawie.

Damazy

Sama bym sobie z nim nie poradziła. Dziękuję za wsparcie i polecam każdemu kto szuka fachowej opieki prawnej z zakresu windykacji należności

4,0 rating
13 czerwca 2019

Kancelaria ULTIMATUM pomogła mi odzyskać utracone pieniądze od nierzetelnego klienta za co im bardzo dziękuję.

Kwiryna

Firma Ultimatum z Warszawy zna się na swojej pracy

5,0 rating
13 czerwca 2019

Wykonują usługi profesjonalnie i dyskretnie o czym przekonałam się już wiele razy. POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM 🙂

Anna

Współpracuje z kancelarią Ultimatum kilka lat i jestem zadowolony

5,0 rating
13 czerwca 2019

W kancelarii Ultimatum windykują skutecznej niż konkurencja ponieważ inne firmy tylko biorą kasę i obiecują, a w kancelarii Ultimatum najpierw robią i dopiero jak jest powodzenie to można się z nimi rozliczyć – nie ma ryzyka w tym biurze windykacyjnym.

Bazyli

Polecam do odzyskiwania tych mniejszych jak i większych długów

5,0 rating
12 czerwca 2019

Raz pomogli mi odzyskać 150.000 długu i 3 razy wspomagali mnie w działaniach windykacyjnych przy mniejszych zadłużeniach z owocnym skutkiem.

Damian

Kancelaria Ultimatum to bardzo kompetentna firma

5,0 rating
12 czerwca 2019

Wiem z doświadczenia (pomogli mi odzyskać 2 długi), żewspółpracują z dobrymi detektywami oraz prawnikami.

Fabia

Ściągnęli mi w miesiąc czasu na cesję dług na prawie 28.000 tysięcy złotych od firmy z zachodniopomorskiego województwa

5,0 rating
12 czerwca 2019

Wcześniej nie mogłam się doprosić przez rok czasu o zapłatę od dłużnika, a KANCELARIA ULTIMATUM wywalczyła dług w niespełna 5 tygodni.

Euzebia

Byłem pozytywnie zdziwiony, gdy w niecałe dwa tygodnie dostałem od dłużnika dzięki kancelarii Ultimatum całą kwotę długu

5,0 rating
12 czerwca 2019

Odnośnie współpracy z Ultimatum bardzo cieszę się z finału i polecam, zwłaszcza ich pracowników, którzy stanowią filar całej firmy – gdyby nie oni nie byłbym świadomy co tak naprawdę się dzieje za moimi plecami.

Jeremiasz

Bardzo polecam tych specjalistów windykacyjnych

5,0 rating
11 czerwca 2019

Firma ULTIMATUM pomaga w problemach z nieuczciwymi klientami. Świetna, a zarazem dyskretna pomoc przy odzyskiwaniu środków finansowych.

Ambrozja

0 zł opłaty wstępnej

5,0 rating
11 czerwca 2019

Nie pobrali ode mnie nic przy analizie sprawy windykacyjnej i dopiero jak się okazało, że gra jest warta świeczki podjęli się odzyskania długu i dopiero po wywalczeniu pieniędzy wzięli ode mnie 5% czyli znikomą część całej wywalczonej kwoty.

Antonia

Polecam firmę windykacyjną ULTIMATUM

5,0 rating
11 czerwca 2019

U mnie była sprawa na duże pieniądze – dłużnik się migał ile wlezie. Walczyli w sądzie i to bardzo skutecznie – udało się zawrzeć ugodę. Pieniądze mam na koncie. Bardzo dziękuję kancelarii Ultimatum za trud jaki włożyli w odzyskanie pieniędzy.

Roma

Kancelaria Ultimatum pomogła mi w odzyskaniu pieniędzy od klienta - dług 18 tys. zł

5,0 rating
11 czerwca 2019

Biuro windykacyjne ULTIMATUM ma doświadczenie i bardzo dyskretnie działa. Pomogą każdemu kto się do nich zgłosi. Polecam w 100% 🙂

Filipina

Świetna firma i dokładnie skuteczna - pomogli mi odzyskać 35.000 zł w 2 miesiące

5,0 rating
11 czerwca 2019

Niekiedy potrzeba pomocy z nieuczciwymi klientami i właśnie w takich sytuacjach niezastąpiona jest kancelaria Ultimatum. Polecam

Cyprian

Polecam firmę

5,0 rating
11 czerwca 2019

Miałam okazję korzystać niedawno z pomocy kancelarii Ultimatum i muszę przyznać, że są to dobrzy specjaliści i profesjonalnie pomogli mi uporać się z nieuczciwym klientem. Sama na pewno bym sobie nie poradziła w tej sytuacji gdyby nie to biuro windykacyjne.

Zyta

Dali radę odzyskać cały dług

5,0 rating
10 czerwca 2019

Mimo tego, że dłużnik ukrywał się przede mną to Kancelaria Ultimatum namierzyła go i cały dług wrócił na moje konto. Dziękuję!!!!!!!!!

Berenika

Kancelaria Ultimatum pomogła mi nie raz odzyskać utracone pieniądze

5,0 rating
10 czerwca 2019

Działają szybko i fachowo – przekonałam się o tym już 3-krotnie jak walczyli o moje pieniądze i to 3 razy z pozytywnym zakończeniem sprawy.

Kinga

Obsługują klientów w całym kraju

5,0 rating
10 czerwca 2019

Bez znaczenia gdzie się mieszka to KANCELARIA ULTIMATUM obsłuży naszą sprawę – osobiście mieszkam 300 km od Warszawy, ale dla tego biura windykacyjnego nie stanowiło to najmniejszego problemu i odzyskali dług co do złotówki.

Leon

Szybka pomoc eksperta windykacyjnego w każdej dziedzinie prawa krajowego i zagranicznego

5,0 rating
9 czerwca 2019

Trzeba przyznać, że obsługa pomocna a także miła. Bardzo polecam kancelarię ULTIMATUM jeśli chce ktoś odzyskać szybko i pewnie swoje pieniądze.

Jarogniew

Kancelaria Ultimatum to najlepsza firma ściągająca długi w stolicy

5,0 rating
9 czerwca 2019

Niezwykle skuteczna i profesjonalna kancelaria odzyskująca długi od firm i osób prywatnych.

Leda

Kancelaria Ultimatum to bardzo profesjonalna firma odzyskująca długi w całym kraju

5,0 rating
9 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum zna się na swojej pracy najlepiej na świecie. Poradzą sobie z każdą nawet najtrudniejszą sytuacja. Szybko wiązali się z mojego zlecenia. Bardzo polecam jeśli macie problem z dłużnikiem.

Laurentyna

Świetny partner w biznesowych potyczka z kontrahentami

5,0 rating
8 czerwca 2019

Rzetelne i realistyczne podejście do wszystkich spraw bez jakiegokolwiek lania wody. Szybkość dziania i dobry kontakt to ich na pewno największy atut.

Józefa

Zadowolony klient

5,0 rating
8 czerwca 2019

Sprawdziłem tą firmę i muszę przyznać, że odzyskanie długu z nimi to naprawdę nic trudnego tzn. oni sporo ogarniają, ale ja stałem tylko i przyglądałem się, a na koniec patrzę, a pieniążki wróciły na konto.

Bartłomiej

Kancelaria Ultimatum jako jedyna poradziła sobie z dłużnikiem

5,0 rating
8 czerwca 2019

Odzyskany dług bez najmniejszego problemu. Firma godna zaufania i potrafiąca zrozumieć drugą osobę.

Janusz

Polecam Kancelarię Ultimatum każdej nie zdecydowanej osobie

5,0 rating
7 czerwca 2019

Błyskawiczny kontakt, rozbudowana oferta, sprawdzona procedura postępowania z dłużnikami, daje w efekcie końcowym pozytywne skutki.

Jakobina

Kancelaria Ultimatum to doskonałe biuro windykacyjne

5,0 rating
7 czerwca 2019

Reprezentowali mnie w sądzie i załatwiali wszelkie formalności z sądem i dłużnikiem.

Angelina

ie pobierają zaliczek, a to świadczy o pewności i częstych zwycięstwach jak i było w moich przypadku

5,0 rating
7 czerwca 2019

Profesjonalne podejście do każdego klienta bez znaczenia na wielkość zadłużenia. Błyskawiczna i sprawna windykacja o jakiej marzy wielu z nas. Polecam

Felicja

Polecam bardzo kancelarię Ultimatum w kwestiach związanych z odzyskiwaniem należności finansowych

5,0 rating
6 czerwca 2019

KANCELARIA ULTIMATUM opinie ma rewelacyjne gdyż mają pracownicy tejże firmy windykacyjnej znakomite podejście do klienta wręcz profesjonalne, a miła obsługa jest tą „wisienką” na torcie o jakiej każdy klient marzył, marzy i będzie marzyć. Trzeba podkreślić fakt iż, KANCELARIA ULTIMATUM wywiązuje się z powierzonych im zadań często szybciej niż deklarują.

Lucyna

Gdyby nie Kancelaria Ultimatum spółka, którą zarządzamy musiałaby ogłosić upadłość, dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni za to co dla nas uczynili

5,0 rating
6 czerwca 2019

Nasza spółka zleciła firmie Kancelaria Ultimatum windykację długu od trzech kontrahentów lokalnych z okolic Bełchatowa. Powinni dawno zapłacić za zaległe faktury czego nie uczynili od ponad roku, a owa Kancelaria Ultimatum załatwili dłużnika i odzyskali całość zadłużenia. Dodatkowo trzeba podkreślić fakt iż poradziła sobie błyskawicznie z dłużnikiem i co ważniejsze nie wzięli na początku ani 1 grosza zaliczki – powiedzieli, że jak uda się odzyskać dług to wtedy będą mogli się rozliczyć, ale nie chcieli brać pieniędzy za nic i wg nas jest to bardzo uczciwa postawa o której może marzyć nie nie jedna osoba czy spółka operująca produktami na rynku międzynarodowym. Dziękujemy kancelario Ultimatum za trud, który włożyliście w namierzenie dłużnika ukrywającego się za granicami kraju. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Wam za profesjonalną postawę względem firmy, którą reprezentujemy. Gdyby nie Kancelaria Ultimatum to nie byłoby tak kolorowo i na pewno wielu klientów by nie otrzymało towaru co by nie było fajnym działaniem, ale sum summarum wspólnymi siłami odzyskaliśmy dług stąd KANCELARIA ULTIMATUM OPINIE od nas dostaje maksymalnie pozytywna jak i ocena tejże firmy jest na najwyższym poziomie.

Hurtownia

W kancelarii Ultimatum znają się na swym fachu

5,0 rating
6 czerwca 2019

Nie ma lepszego drugiego takiego biura windykacyjnego jak firma Ultimatum, która obsługuje klientów nie tylko z Warszawy, ale także z całej polski.

Pelagiusz

Kancelaria Ultimatum to konkretna w działaniach firma windykacyjna, a nie jak inne firmy tylko obiecują i każą na siebie czekać

5,0 rating
5 czerwca 2019

Nie zawiedliśmy się nigdy na usługach oferowanych przez panów z firmy o nazwie Kancelaria Ultimatum mieszczącej się w Warszawie, obsługującej klientów z całego kraju. Trzeba jasno i klarownie stwierdzić, że Kancelaria Ultimatum to konsekwentna w decyzjach, niezmiernie uczciwa, profesjonalna kancelaria windykacyjna, która ma świetny kontakt między pracownikami, a klientami, co jest bardzo istotnie przy tego typu usługach.

Magdalena

Polecam usługi ponieważ przetestowaliśmy ich skuteczność i stwierdzamy, że są terminatorami skuteczności w naszej firmie 🙂

5,0 rating
5 czerwca 2019

Wszyscy w firmie (zarząd) chcielibyśmy złożyć ogromne podziękowania firmie Kancelaria Ultimatum za rzetelne i niezwykle szybkie zajęcie się naszą sprawą windykacyjną z którą walczyliśmy sami od przeszło 2 lat. Kancelaria Ultimatum w ciągu 2 miesięcy poradziła sobie z dłużnikiem bez zająknięcia się.

Euracom

W kwestiach związanych z odzyskaniem długu Kancelaria Ultimatum jest numerem uno 🙂

5,0 rating
5 czerwca 2019

Dam wszystkim radę – jeśli nie macie ochoty tracić nerwów na rozmowy z kontrahentem, który unika rozliczenia się to warto skorzystać z usług firmy Kancelaria Ultimatum, która załatwia w ekspresowym tempie i co ważniejsze robi to profesjonalnie. Dzięki tej firmie windykacyjnej długi w naszej firmie stały się przeszłością.

Andrzej

Brawurowo rozwiązana sprawa z dłużnikiem zagranicznym

5,0 rating
4 czerwca 2019

Mieszkam w Polsce okresowo i jedna z osób, której wynajmowałem apartament wykorzystała to ponieważ przestał człowiek płcić zarówno mi za wynajem jak i czynsz za moje mieszkanie gdzie był zobligowany w trakcie najmu opłacać, ale dla niego ta umowa najwidoczniej nic nie znaczyła. Dla mnie ważniejsze jest to, że dla firmy Kancelaria Ultimatum liczyły się dość istotne zapiski w umowie z których jasno wynika, że wynajmujący musi się ze mną rozliczyć, a nie zrobił tego. Kancelaria Ultimatum walczyła zawzięcie, ale co do czego to sprawa trafiła do sądu i w finale wygraliśmy.

Jan

Profesjonalna i fachowa obsługa jak najbardziej polecam kancelarię Ultimatum ze stolicy naszego kraju

5,0 rating
4 czerwca 2019

Już właściwie się pogodziłem jakiś czas temu z tym, ze przepadły pieniądze firmy przez jednego kontrahenta, które był mi winien oddać. Tak naprawdę to w głównej merze zasługa kancelarii Ultimatum, że pieniądze wróciły na konto naszej firmy. Odzyskują długi naprawdę błyskawicznie. Firma Kancelaria Ultimatum zna się na swojej robocie jak mało jaka firma w kraju. Pomogą każdemu w potrzebie!!!!!

Tomasz

Korzystaliśmy z usług biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum już kilkukrotnie i nie mamy żadnych zastrzeżeń

5,0 rating
4 czerwca 2019

Jak korzystała nasza spółka z usług KANCELARIA ULTIMATUM to dosłownie za każdym razem sprawy związane ze ściągnięciem długu zakończyły się z wielkim sukcesem. W ekspresowym tempie odzyskiwaliśmy środki finansowe naszej spółki za niezapłacone faktury przez niektórych naszych nieszczęsnych kontrahentów (czytaj dłużników), dlatego jak najbardziej polecamy to biuro.

Drabolekon

Firma budowlana "dała ciała", ale Kancelaria Ultimatum bez najmniejszego trudu pomogła dłużnikowi zrozumieć jego błąd

5,0 rating
3 czerwca 2019

Zleciliśmy firmie budowlanej zbudowanie naszej nowej siedziby budynku – nic wielkiego, 1 piętro, postawienie wszystkiego od nowa bez problemów po drodze w postaci braku zezwoleń itd. Mieli 8 miesięcy czasu, a wyszło że po roku nie skończyli i się ulotnili… Tak! Uciekli zabierając swoje wszystkie gadżety. Całe szczęście trafiliśmy na biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum i dopatrzyli się w w dokumentacji, że na całe szczęście były kary umowne – Kancelaria Ultimatum sfinalizowała wszystkie tematy związane z odzyskaniem długu wraz z już przelewem w niespełna 6 miesięcy, więc sukces maksymalny.

Prywatna firma

Windykują nawet firmy, które nie zwracają zaliczki i trzeba przyznać, że Kancelaria Ultimatum zna się na rzeczy

5,0 rating
3 czerwca 2019

Kupiłam w dość znanym sklepie z elektroniką w Warszawie ekspres do kawy tzn. chciałam kupić, a tylko formalnie kupiłam ponieważ nigdy go nie otrzymałam. Sprawa wyglądała tak, że spontanicznie na wystawie spodobał mi się ekspres ciśnieniowy, którego akurat w sklepie nie było na stanie, a na wystawie był niekompletny i Pan powiedział, że może zamówić – grzecznościowo zapytałam czy teraz płacić czy przy odbiorze, a Pan na to że przy odbiorze, ale może zaliczkę wpłacić to wpłaciłam. Za 2 tygodnie miałam przyjść po odbiór, a w miejscu tego sklepu sklep z dywanami, ale dobrze mi znana Kancelaria Ultimatum uratowała mnie ponieważ znaleźli na szefa zamkniętego sklepu haczyk. Pieniądze zwrócili na konto po tygodniu. Polecam!

Zofia

Kancelaria Ultimatum to pionier i lider na rynku firm windykacyjnych

5,0 rating
3 czerwca 2019

U nas Kancelaria Ultimatum opinie zyskała celującą po tym jak jedna ze szkół prywatnych chodziła przez cały rok na basen tzn. rzecz jasna kilkadziesiąt dzieci chodziło na naszą pływalnię i miesiąc nie zapłacili, drugi miesiąc, aż minął rok i nie ujrzeliśmy nawet złamanej złotówki. Dobrze, że nasz hotel korzystał z usług firmy o nazwie Kancelaria Ultimatum, która w ekspresowym tempie poskładała szkołę i przemówiła im do rozumu. Oczywiście pieniądze odzyskane.

Krystian

Rekomenduję usługi kancelarii Ultimatum ponieważ nie znam drugiej takiej skutecznej firmy windykacyjnej

4,0 rating
3 czerwca 2019

Polecam kancelarię Ultimatum ponieważ pomogli mi uporać się z dłużnikiem, któremu nie specjalnie spieszyło się z oddaniem mi pieniędzy. Załatwiają wszystko za klienta, a na dodatek nie kasują na początku współpracy żadnej opłaty, więc stać każdego na posilenie się wiedzą tejże firmy ściągającej długi i trzeba przyznać jasno, że nie ma drugiej takiej firmy jak Kancelaria Ultimatum, która obsługuje klientów z całego kraju.

Usatysfakcjonowany klient

Kancelaria Ultimatum ma swoje autorskie rozwiązania i metodykę działania jeśli chodzi o sprawy windykacyjne

5,0 rating
2 czerwca 2019

Po rozwodzie mój mąż regularnie płacił alimenty na dwójkę dzieci, ale z miesiąca na miesiąc przestał – sama próbowałam wyciągnąć od niego to co mi się należy bez większego skutku, ale poznałam firmę o nazwie Kancelaria Ultimatum, która przedstawiła mi dostępne rozwiązania zmierzające ku rozliczeniu się z moim byłym mężem i ojcem dziecka. Trzeba przyznać, że Kancelaria Ultimatum to specjaliści od spraw windykacyjnych do których postępowania alimentacyjne nie są nikomu obce.

Marta

Całe szczęście, że w samą porę poznałem biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
2 czerwca 2019

Miałem problem z ściągnięciem kasy z dłużnika gdzie windykacja zapisów niedozwolonych była na porządku dziennym, ale niestety na własną rękę nie mogłem sobie poradzić z wyegzekwowaniem całej kwoty i posiliłem się pomocną dłonią Kancelaria Ultimatum pomogła mi niesamowicie – tydzień czasu potrzeba było żeby sam dłużnik zaangażował się w spłatę swoich zobowiązań finansowych.

Kuba

Kancelaria Ultimatum opinie ma wyborne ponieważ są to profesjonaliści jakich mało w kraju

5,0 rating
2 czerwca 2019

Poradzili sobie z bardzo trudną sprawą windykacyjną w kancelarii Ultimatum gdzie inni rozkładali ręce i mówili że się nie da lub kazali płacić chore sumy za samo „spróbowanie”. Kancelaria Ultimatum bez chwili namysłu podjęła się sprawą i jak widać poszło im całkiem nieźle bo nie dość że w miesiąc odzyskali cały dług to jeszcze z ustawodawczymi odsetkami. Dziękuję Wam !!!!!

Miłosz

Kancelaria Ultimatum opinie zweryfikowanych osób i firm z terenu całej polski

5,0 rating
1 czerwca 2019

Jak to każdy dług niesie za sobą swoistego rodzaju historię……. u mnie było następująco: miała przyjaciółkę i to taką od serca na którą mogłam zawsze liczyć i ze wzajemnością. Poznała któregoś dnia (w końcu) faceta i na początku jak to w życiu było kolorowo do póki nie skończyły się pieniądze wtem nie czekając długo przyszła do mnie po pożyczkę. Po roku zrozumiałam że sprzedała ona naszą przyjaźń za marne 8 tysięcy złotych!!!!!!!!!! Nie chciała długo oddać pieniędzy, aż trafiłam całkiem przypadkiem na Pana Rafała Jarockiego, który reprezentuje firmę Kancelaria Ultimatum. Pomogli mi namierzyć moją byłą przyjaciółkę i odzyskali pieniądze od tej oszustki. Chwała im za to. Polecam z całego serca też Pana Marcina Protazińskiego, który obsługiwał moją sprawę.

Bożena

Rewelacyjna i konstruktywna umowa z Kancelaria Ultimatum pozwoliła przełamać pierwsze lody i rozpocząć współpracę

5,0 rating
1 czerwca 2019

Dziękujemy za ściągnięcie długu z firmy, która współpracowała z naszą szwalnią. Kancelaria Ultimatum bez zawahania się zajęła się dłużnikiem, którego raz dwa postawiła do pionu, dlatego jak byśmy mieli jeszcze raz wybierać firmę windykacyjną to właśnie Panowie z Kancelaria Ultimatum byliby pierwszymi kandydatami do współpracy z naszą firmą.

Szwabex

Odzyskanie pieniędzy (zaległych) przez Kancelaria Ultimatum od mojego byłego męża

5,0 rating
1 czerwca 2019

Miałam fajne życie do póki mojemu mężowi nie odwidziałam się i nie zażądał rozwodu – miał prawo, wiecznie młoda i piękna nie będę, a na pewno nie zamierzam się z tego tłumaczyć i przystałam na rozwód. Obiecał sprawiedliwy podział majątku i na obietnicach się skończyło. Dobrze, że Kancelaria Ultimatum zaingerowała w nszą sprawę ponieważ po rozwozie bardzo potrzebowałam środków finansowych, których bez pomocy kancelarii Ultimatum bym nie wyegzekwowała.

Milena

Kancelaria Ultimatum bardzo szybko namierzają dłużników

5,0 rating
30 marca 2019

Bardzo dużo plusów ma Kancelaria Ultimatum natomiast minusów nie zauważyłam. Polecam !!!!!!!!

Celina

Błyskawicznie wykonują w kancelarii Ultimatum powierzone im zadania

5,0 rating
29 marca 2019

Oczywiście daje kancelarii Ultimatum 5 gwiazdek, gdyż załatwili wszystko włącznie z dłużnikiem 🙂

Kryspina

Bardzo polecam tą firmę gdyż Kancelaria Ultimatum pomogła mi i jestem jej wdzięczna

5,0 rating
28 marca 2019

Niepodważanie wysoka skuteczność panuje w kancelarii Ultimatum i wg mnie to ich największy plus. Pozdrawiam pracowników

Gracja

Kancelaria Ultimatum to biuro windykacyjne godne polecenia

5,0 rating
27 marca 2019

Możemy potwierdzić, że współpraca z biurem Kancelaria Ultimatum są jak najbardziej nas zadowoliło.

Horacjusz

Kontakt z polecenia dostałem i teraz też mogę polecać usługi kancelarii Ultimatum, bo są boscy!

5,0 rating
26 marca 2019

Rekomendowała ich usługi moja znajoma i jestem zadowolona z firmy Ultimatum.

Liza

W kancelarii Ultimatum dają radę Panowie

5,0 rating
25 marca 2019

Osobiście jestem bardzo zadowolona z Kancelarii Ultimatum gdyż pomogli mi ludzie tam pracujący namierzyć dłużnika, który finalnie spłacił dług w ciągu 3 miesięcy od zgłoszenia.

Delfina

Dla kancelarii Ultimatum wyłącznie pozytywna opinia

5,0 rating
24 marca 2019

Dzięki pomocy Kancelarii Ultimatum moja sprawa o rozwód odbyła się w jak najlepszym porządku i nie było jakichkolwiek problemów których się obawiałam. Pozdrawiam

Paulina

Nieziemsko dobre usługi świadczy Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
23 marca 2019

Miałam problem z wpisaniem zadłużonej osoby na listę dłużników w KRD, a Kancelaria Ultimatum po prostu wpisała dłużnika w rejestr i dłużnik nie może wziąć nic na raty itp. więc wykazali się w tym biurze windykacyjnym.

Malwina

Kompleksowa obsługa windykacyjna

5,0 rating
22 marca 2019

Z usług firmy Ultimatum korzystaliśmy w naszym przedsiębiorstwie 4 razy i musimy powiedzieć, że jeśli chodzi o ich działania to było wszystko w najlepszym porządku dosłownie od A do Z.

Matylda

Konsultacja prawna w sprawie spadkowej

5,0 rating
21 marca 2019

Firma Ultimatum ze stolicy doradziła nam w kwestii spadkowej i wyszliśmy na tym niesamowicie dobrze – oczywiście nie wzięli za samą poradę złotówki.

Liwiusz

Bardzo dobra firma windykacyjna

5,0 rating
20 marca 2019

W firmie Ultimatum powiedzieli mi bez jakichkolwiek opłat co mam uczynić żeby odzyskać pieniądze od dłużnika.

Ścibor

Konsultacje za 0 zł w kancelarii Ultimatum

5,0 rating
19 marca 2019

Zależało mi porozmawiać o mojej sprawie i okazało się że za konsultacje nic nie zapłaciłem w Ultimatum nic.

Erazm

Ekspresowe działania dla wszystkich klientów wykonuje Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
18 marca 2019

Jeśli chodzi o skuteczność to sprawa z zadłużoną firmą załatwiona w 6 dni roboczych i już po pierwszym wysyłanym piśmie dłużnicy zmiękli i oddali pieniądze.

Beatrycze

Duży pozytyw dla kancelarii Ultimatum za ściągnięcie moich pieniędzy od dłużnika

5,0 rating
17 marca 2019

Bardzo skuteczna i wręcz nie m konkurencji Kancelaria Ultimatum – najlepsze biuro windykacyjne w kraju wg mnie i wielu firm z którymi współpracuje.

Mścisław

Pozytywna opinia o Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
16 marca 2019

Odzyskane pieniądze z nierozliczonej faktury VAT w ciągu 25 dni – odzyskiwanie długu odbyło się bez naszego osobistego udziału i co ważniejsze kontaktu z nieszczęsnym dłużnikiem. Polecam

Lech

Można korzystać z usług firmy Ultimatum, bo to sprawdzona biuro windykacyjne

4,0 rating
15 marca 2019

Profesjonalne podeście do tematu windykacyjnego – znają się na swym fachu jak mało kto – 4 gwiazdki ode mnie dostają 🙂

Kaja

Kancelaria Ultimatum to godny partner w biznesowych potyczkach z dłużnikami

5,0 rating
14 marca 2019

U mnie wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie mam zastrzeżeń do przeprowadzonych działań przez kancelarię Ultimatum.

Wit

Wzorowa firma windykacyjna - na pewno wybiorę kancelarię Ultimatum jak jeszcze raz napotkam na swej życiowej drodze dłużnika.

5,0 rating
13 marca 2019

Kancelaria Ultimatum pomaga poszkodowanym osobom bez konieczności uiszczania opłaty wstępnej, dlatego zasługują na pięć dużych gwiazdek. Zapewniam, że to skuteczna firma windykacyjna !!!!!!!!!!!!!

Lucjan

Pozytywny finał sprawy tylko i wyłącznie dzięki kancelarii Ultimatum

5,0 rating
12 marca 2019

Kancelaria Ultimatum świadczy usługi bardzo sprawnie i co ważniejsze umieją zrozumieć pokrzywdzonego człowieka, który bezskutecznie walczy z dłużnikiem.

Flawiusz

Ubyło naszej firmie cztery zadłużone firmy

5,0 rating
11 marca 2019

Bardzo wysoka jakość świadczonych usług obowiązuje w Kancelarii Ultimatum, a na dodatek w całym kraju świadczą swoje usługi – u mnie była bezpłatnie zweryfikowana sprawa.

Oleg

Dług ściągnięty w dwa miesiące, Ja nie mogłam tego uczynić w 3 lata

5,0 rating
10 marca 2019

Osobiście nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób namówili dłużnika do tak ekspresowej spłaty długu, a ja taka zielona w tym temacie nie potrafiłam sobie z tym poradzić przez ponad 3 lata.

Przecława

Bardzo dobry wręcz znakomity kontakt z firmą windykacyjną Ultimatum, więc polecam z czystym sumieniem ich usługi

5,0 rating
9 marca 2019

Zlecona sprawa kancelarii Ultimatum z Panem dłużnikiem jest w trakcie i mogę śmiało rzec, że jest zauważalny „gołym” okiem postęp w przebiegu postępowania windykacyjnego. Duży plus dla Ultimatum !!!!!!!!!!!!!!!!

Herakles

Kontakt z firmą Ultimatum jest na wzorowym poziomie

5,0 rating
8 marca 2019

Nie ważne w jaki dzień i o której ogdzinie kontaktuje się z firmą Ultimatum, ale jedno jest pewne i mogę zaręczyć – kontakt zarówno mailowy jak i poprzez telefon jest na bardzo wysokim poziomie.

Alan

Nasza firma bez kancelarii Ultimatum by nie istniała

5,0 rating
7 marca 2019

Droga Kancelario Ultimatum jestem bardzo wdzięczna za to co dla mnie zrobiliście i to co zrobiliście z dłużnikiem – dziękuję za fachowe porady i szybkie działanie.

Anna

Walka z nikczemnym dłużnikiem

5,0 rating
6 marca 2019

Nasz spółka jest bardzo wdzięczna za trud jaki włożyła firma Ultimatum, aby wyprowadzić nas na prostą przez wrednego dłużnika, który jak się okazało miał pieniądze, ale nie chciał ich oddać nawet jednej złotówki.

Maja

Ściągają długi za nierozliczone faktury VAT w mgnieniu oka

5,0 rating
5 marca 2019

Był problem z uregulowaniem faktury VAT i nie byliśmy w stanie odzyskać środków finansowych od dłużnika, ale dobrze że znajoma firma poleciła mi biuro windykacyjne, które nazywa się Kancelaria Ultimatum gdzie faktury odzyskują maksymalnie w kilka tygodni.

Rufin

Polecam kancelarię Ultimatum - korzystałam z ich usług 2 razy i zawsze było powodzenie

5,0 rating
4 marca 2019

Na chwilę obecną, dzięki kancelarii Ultimatum nie mamy dłużnika w firmie i tym samym nie ma problemów finansowych, a firm odzyskała płynność finansową. Koszt weryfikacji sprawy w tej firmie to 0 zł, więc wiedzą co robią, bo inaczej by nie przetrwali na rynku blisko 20 lat.

Franciszka

Fachowcy pracują w biurze Ultimatum, których polecam innym osobom w tych trudnych chwilach kiedy toczymy bój z dłużnikiem

5,0 rating
3 marca 2019

Pieniądze wróciły na konto wraz z odsetkami, a KANCELARIA ULTIMATUM nie pobrała żadnej zaliczki, dlatego jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi.

Abel

W Kancelarii Ultimatum obowiązuje zupełnie bezpłatna porada windykacyjna

5,0 rating
2 marca 2019

Parę miesięcy temu zadzwoniłem do Kancelarii Ultimatum w celu skonsultowania odzyskania długu windykacyjnego, a w finale doszło do tego że błyskawicznie (max 3 tygodnie) odzyskali pieniądze o dłużnika, który był maksymalnym krętaczem. POLECAM !!!!!

Jerzy

Kancelaria Ultimatum opinie ma dobre nie tylko w Warszawie, ale także w całym kraju, a to mówi samo za siebie - polecam!

5,0 rating
1 marca 2019

Nareszcie pozbyłam się problemów związanych z brakiem pieniędzy i to tylko wyłącznie dzięki kancelarii Ultimatum, która bez chwili namysłu pomogła mi pokonać kłopotliwego dłużnika za co jestem bardzo zobowiązana i rekomenduję ich usługi.

Elmira

Ponad 50.000 zł odzyskała kancelaria ULTIMATUM

5,0 rating
11 lutego 2019

Odzyskali dług w całości za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Dystrybutor sprzętu elektronicznego NA CAŁĄ EUROPĘ

Fachowcy windykacyjni o jakich zawsze nasza firma marzyła. Po przetestowaniu ich usług bardzo polecamy

5,0 rating
11 lutego 2019

Własnie o taka pomoc nam chodziło. Dług odzyskany w niespełna 3 miesiące i jeszcze Kancelaria Ultimatum wywalczyła dla nas odsetki od dłużnika.

Marcin

Kancelaria Ultimatum to niezwykle solidna i rzetelna kancelaria windykacyjna - na pewno warto z nimi współpracować.

5,0 rating
11 lutego 2019

Osobiście musiałem skorzystać z pomocy kancelarii Ultimatum i dzięki nim udało się szybko odzyskać dług od nierzetelnego kontrahenta. Polecam w 100% tą firmę windykacyjną!!!!!

Marcin

Profesjonalna firma windykacyjna

5,0 rating
11 lutego 2019

Kancelaria Ultimatum ma spore doświadczenie w odzyskiwaniu kasy i to bez znaczenia czy mała czy duża kwota jak jest nieuczciwych dłużnik niegdyś klient.. Kancelaria Ultimatum pomogła mi poradzić sobie z wieloma klientami, który nie spieszyło się z uregulowaniem należności.

Paweł

Kancelaria Ultimatum jest skuteczna i przede wszystkim błyskawiczna w działaniach windykacyjnych

5,0 rating
11 lutego 2019

Znakomitą obsługę klienta prezentuje Kancelaria Ultimatum i na pewno nie ma drugiej takiej profesjonalnej firmy w całym kraju. Panowie z kancelarii Ultimatum są skuteczni w odzyskiwaniu pieniędzy za niezapłacone faktury i inne sprawy do których możemy zaliczyć nawet spory alimentacyjne.

Krystyna

Oczywiście, że polecam KANCELARIA ULTIMATUM to lider na rynku Europejskim jeśli mowa o firmach windykacyjnych

3,0 rating
11 lutego 2019

Kancelaria Ultimatum z Warszawy to konkretna firma znająca się na temacie windykacji – odzyskają Wasze pieniądze szybciej niż się spodziewacie. Pozdrawiam z Olsztyna

Tomasz

Indywidualne podejście do każdego klienta

4,0 rating
11 lutego 2019

Mimo, że dłużnik ukrywał się to kancelaria Ultimatum odzyskała cały dług.

Barbara

Nasz stary klient nie płacił za faktury, więc postanowiliśmy zlecić kancelarii Ultimatum zajęcie się problemem, co przyniosło bardzo dobre efekty

5,0 rating
11 lutego 2019

Idealnie trafiłem na właściwą firmę jaką jest Kancelaria Ultimatum ponieważ jest to niezwykle rzetelna firma, gdzie stawia się przede wszystkim na kontakt z klientem, a nie tylko na skasowaniu go i obiecywaniu lepszego jutra. Polecam ich jak najbardziej 🙂

Stanisław

Szybko, rzetelnie no i wszystko można zdalnie załatwić wybierając firmę KANCELARIA ULTIMATUM - super tempo pracy i słowni są od samego początku współpracy, aż do samego końca!!!

5,0 rating
11 lutego 2019

Nasza firma miała okazję współpracować z firmą Kancelaria Ultimatum przy sprzedaży długów i spisali się na medal.

Agnieszka

Kancelaria Ultimatum na 5 spraw 5 wygrała czyli skuteczność w 100%

5,0 rating
11 lutego 2019

Sprawiedliwa i uczciwa firma windykacyjna z owej kancelarii Ultimatum. Błyskawicznie działają w imieniu klienta zlecającego odzyskanie długu – skorzystanie z usług jakie oferuje Kancelaria Ultimatum to gwarancja uzyskania wyniku jaki każdy oczekuje bez znaczenia na wielkość długu.

Agnieszka

Działają w ekspresowym tempie i znają się na kwestiach prawnych - można zawsze na nich liczyć

5,0 rating
11 lutego 2019

Rzetelna firma windykacyjna, której szukaliśmy od bardzo dawna. Odzyskała środki finansowe naszej firmy od dłużnika w bardzo krótkim czasie. Dzieki temu tez i moja firma zaczęła normalnie prosperować. poza tym miła obsługa klienta

Jan

Korzystaliśmy z pomocy firmy Kancelaria Ultimatum, aby dać sobie szanse na odzyskanie pieniędzy od nierzetelnego kontrahenta z Warszawy

5,0 rating
11 lutego 2019

Muszę się pochwalić, że wszystko się udało w naszym przypadku ponieważ Kancelaria Ultimatum bez chwili namysłu i czekania uratowała naszą sytuację finansową, dlatego jeśli chodzi o tego typu działania windykacyjne to własnie polecam tą firmę a nie żadną inną, bo to pewny strzał. Polecam

Małgorzata

Odzyskała nam Kancelaria Ultimatum to co chcieliśmy, dlatego bardzo ich polecamy firmom oraz osobom prywatnym

5,0 rating
11 lutego 2019

Kancelarię Ultimatum oceniam jak bardzo solidną firmę, stosującą niezmiernie uczciwe praktyki, dzięki którym odzyskaliśmy wszystkie pieniądze. Nie było łatwo, bo dłużnik problemowy, ale Kancelaria Ultimatum stanęła a wysokości zadania i dała rad za co ją podziwiam!!!!!!

Andrzej

Kancelaria Ultimatum odzyskała cały dług od naszego starego kontrahenta i za to ich cenię

5,0 rating
11 lutego 2019

Cechy, które najbardziej odzwierciedlają specyfikę działania kancelarii Ultimatum to: Profesjonalizm, tempo działania, duże doświadczenie i kompleksowa obsługa i za to naprawdę bardzo polecam innym osobom właśnie tą firmę windykacyjna, a nie żadną inną w kraju.

Katarzyna

Nie pobierają zaliczek

5,0 rating
11 lutego 2019

Wystarczy do nich pójść i bezpłatnie (bez żadnej opłaty) powiedzą czy da się wygrać sprawę czy nie, jak się da to odzyskują dług i dopiero na koniec rozliczamy się z nimi.

Krzysztof

Polecam zlecenie odzyskiwania niezapłaconych faktur firmie windykacyjnej Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
11 lutego 2019

Odzyskali dla mnie błyskawicznie dług ponad 30 tyś. złotych za prace budowlane od nieuczciwego zleceniodawcy, który skutecznie unikał spłaty swoich zobowiązań kilka miesięcy, ale nie wiedział, że trafi właśnie na kancelarię Ultimatum, która zna się na windykacji jak mało kto. Pozdrawiam

Krzysztof

KANCELARIA ULTIMATUM to na pewno skuteczna pomoc w odzyskiwaniu należności nawet od najbardziej problematycznych dłużników

5,0 rating
11 lutego 2019

Totalnie bez jakichkolwiek zastrzeżeń ponieważ są niezwykle profesjonalni i skuteczni, a to dla mnie najważniejsze. Dzięki kancelarii Ultimatum nareszcie odzyskałam pieniądze.

Maria

Szybko i bezproblemowo Kancelaria Ultimatum egzekwuje długi w całym kraju

5,0 rating
11 lutego 2019

Po wielomiesięcznych, bezskutecznych próbach samodzielnego ściągnięcia długu Kancelaria Ultimatum wzięła owy problem z dłużnikiem na siebie i ściągnęła dług z dłużnika w trymiga! Polecam

Piotr

Szczerze polecam współpracę z firmą Kancelaria Ultimatum

4,0 rating
11 lutego 2019

W ostatniej chwili Kancelaria Ultimatum wyprowadziła naszą firmę na „prostą” – gdybyśmy dłużej czekali z zaangażowaniem się w sprawę w innej firmie windykacyjnej, moglibyśmy mieć ogromne trudności z odzyskaniem środków finansowych ze strony dłużnika.

Piotr

Szczerze polecam - Kancelaria Ultimatum to lider na rynku windykacji

5,0 rating
11 lutego 2019

Osobiście nie spodziewałam się, że w tak skomplikowanej i nietuzinkowej sprawie firmie Kancelaria Ultimatum uda się szybko i bez sądu ściągnąć wszystkie długi naszej firmy.

Anna

Błyskawicznie odzyskaliśmy należności od dłużnika, a to wszystko dzięki biurze Kancelaria Ultimatum, które za sprawą solidnych pracowników sfinalizowali całe postępowanie

5,0 rating
6 lutego 2019

Wszystkim naszym kontrahentom i partnerom biznesowym polecamy usługi świadczone przez kancelarię Ultimatum ponieważ jest to biuro windykacyjne, które ceni sobie współpracę z klientami (poszkodowanym) na klarownych oraz uczciwych zasadach działania. Polecam !!!!!

Mirek

Za sprawą efektywnej interwencji przedstawiciela kancelarii Ultimatum sprawa została zwycięsko (dla nas) zakończona za co dziękujemy z całego serca

5,0 rating
6 lutego 2019

Dzięki niezastąpionej orientacji w branży windykacyjnej, znajomości realiów związanych ze specyfiką dłużników, a także doskonałego wyczucia tematu naszą sprawę udało się skutecznie sfinalizować. Jesteśmy bardzo zadowoleni i jeszcze bardziej dziękujemy za pomoc.

Michał

Są nie do zastąpienia

5,0 rating
6 lutego 2019

Bardzo klarowne i zrozumiałem warunki współpracy.

Favixon

Kancelaria Ultimatum tak jak obiecała, tak zrobiła

5,0 rating
6 lutego 2019

Ujmę krótko i zwięźle – super jest mieć taką sprawdzoną firmę windykacyjną, która w razie problemów z dłużnikami potrafi stanąć na wysokości zadania i odzyskać pieniądze. Polecamy jak najbardziej 🙂

Milenaax

Dłużnik, a właściwie sprawa związane z dłużnikiem została zlecona firmie Kancelaria Ultimatum i muszę pochwalić się, że przebiegła bardzo sprawnie, więc duże 5 gwiazdek

5,0 rating
6 lutego 2019

Kancelaria Ultimatum zna się na swoim fachu i bez owijania w bawełnę z miejsca uruchomili temat odzyskania pieniędzy, a po miesiącu odzyskaliśmy od zgłoszenia sprawy dosłownie całą należność od pechowego dłużnika jaki stanął nam na drodze.

Halina

Z usług kancelarii Ultimatum osobiście korzystałam już nie jeden raz

5,0 rating
6 lutego 2019

KANCELARIA ULTIMATUM to lider na rynku windykacji – jednym z powodów dlaczego mogę to stwierdzić jest fakt iż, za każdym razem pracownicy kancelarii Ultimatum reprezentowali pełen profesjonalizm w realizowaniu powierzonych im zadań, a dodatkowym atutem jest na pewno ciągłe i wiarygodnie raportowanie prowadzonej sprawy.

Leon

Jestem bardzo zadowolona z działań przeprowadzonych przez kancelarię Ultimatum

5,0 rating
6 lutego 2019

Bardzo konkretne biuro windykacyjne dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Monika

Odzyskali dług w 2 miesiące

5,0 rating
6 lutego 2019

Mają niezastąpione techniki, które pozwalają na szybkie i efektywne odzyskanie długu. Polecam

Feniksar

Niech KANCELARIA ULTIMATUM wie, że bardzo dziękuje za pomoc

4,0 rating
6 lutego 2019

Recenzowana KANCELARIA ULTIMATUM dysponuje świetnymi, doświadczonymi i bardzo dyskretni fachowcami windykacyjnymi. Jest to firma windykacyjna idealna do poważnych spraw, a dokładnie do niesłownych dłużników. Polecam ich w imieniu całej naszej firmy.

Herbatox Sp. z o.o.

Najlepsza firma windykacyjna KANCELARIA ULTIMATUM to solidny sprzymierzeniec w walce z nieuczciwymi kontrahentami

5,0 rating
6 lutego 2019

Muszę oznajmić, że tylko firma o nazwie Kancelaria Ultimatum potrafiła stanąć na wysokości zadania i nam pomóc odzyskać utracone środki finansowe.

Elżbieta

Wszystko zdalnie załatwiłem z nimi - jak się chce to wszystko można z takimi firmami

5,0 rating
31 stycznia 2019

Nie wyobrażam sobie korzystać z innej firmy windykacyjnej niż Kancelaria Ultimatum, gdyby nie oni byłbym o kilka samochodów z salonu biedniejszy przez pazerność co niektórych gagatków i to ze znanych spółek dobrze znanych w całym kraju.

Hubert

Super firma tylko szkoda że parking mały pod biurem mają

4,0 rating
31 stycznia 2019

Systematycznie ściągają zaległe pieniądze z naszych kontrahentów, którzy kombinują jak by tu później rozliczyć się, a co niektórzy najchętniej w ogóle by nie płacili. Wielki pozytyw – tak trzymajcie!

Firma logistyczna

Polecam usługi świadczone przez kancelarię Ultimatum

5,0 rating
31 stycznia 2019

Pomogli mi w kwestiach związanych z alimentami i poradzili sobie super, a dodam jeszcze, że tatuś dziecka nie specjalnie chciał się spotkać żeby porozmawiać, a na pisma nie reagował. Szczęście w nieszczęściu spotkałam ludzi z kancelarii Ultimatum i to był strzał w 10-tkę.

Monika

Bez zaliczek działa Kancelaria Ultimatum i całkiem dobrą markę sobie wyrobili u klientów z całego kraju

5,0 rating
31 stycznia 2019

Spotkałem się z kancelarią Ultimatum pierwszy raz w 2009 roku i od tamtej pory już 4 razy korzystałem z usług i muszę powiedzieć, że prawo mają w mały palcu. Nie obiecują jak inne firmy tylko działają jak przystało na renomowane biuro windykacyjne.

Gracjan

Fachowe podejście do tematu windykacji

5,0 rating
31 stycznia 2019

Odzyskali od dłużnika ponad 20.000 zł za co jestem im bardzo wdzięczny.

Miłosz

Bez zaliczek Kancelaria Ultimatum obsługuje klientów z całego kraju i cieszy się wyśmienitymi opiniami

5,0 rating
31 stycznia 2019

Kancelaria Ultimatum bardzo szybko i sprawnie pomogła mi ściągnąć dług od naszego Klienta, który przez bardzo długi okres był winien całkiem sporą sumę pieniędzy. Trzeba przyznać rację, że Kancelaria Ultimatum obsługuje klientów bardzo profesjonalnie. Bardzo polecam usługi świadczone przez tą firmę 🙂

Wacław

Zadowolony klient

5,0 rating
31 stycznia 2019

Mają w kancelarii Ultimatum swoje niezawodne metody odzyskiwania długów, które co jak co, ale działają na dłużników.

Piter Johans

Korzystna oferta

5,0 rating
31 stycznia 2019

Mają bardzo atrakcyjne stawki rozliczeniowe w kancelarii Ultimatum zarówno dla obecnych jak i stałych klientów.

Klient biura windykacyjnego Ultimatum

Dług odzyskany dzięki Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
31 stycznia 2019

Poradzili sobie z misternym planem oszusta finansowego, którym był nasz dłużnik i wyciągnęli w samą porę od niego cały dług zanim uciekł na dobre do Turcji.

Basen

Szybko Kancelaria Ultimatum rozprawiła się z dłużnikiem

3,0 rating
31 stycznia 2019

Kancelaria Ultimatum usprawniła porozumienie między naszą firmą, a kontrahentem pobierającym towar bez uiszczania opłaty – trzeba przyznać, że wiedzą to i tamto o prawie związanym z windykacją ponieważ nie mogliśmy się dogadać z dłużnikiem, a po interwencji kancelarii Ultimatum poszło jak z płatka.

Hurtownia zegarków

Znają się na temacie windykacji najlepiej na świecie

5,0 rating
30 stycznia 2019

Pomoc kancelarii Ultimatum okazała się niezbędna, bo gdyby nie oni nie udałoby się na nam w pojedynkę wyciągnąć pieniędzy (długu) od osoby, która była nam winna zaległe środki finansowe.

Karolina

Pozytywna opinia

4,0 rating
30 stycznia 2019

Dług w wysokości 25.000 zł został ściągnięty z dłużnika. Dziękujemy kancelario Ultimatum!!!

ElectroMax

Świetnie radzi sobie Kancelaria Ultimatum w przedawnionych sprawach bez znaczenia czy na etapie przedsądowym jak i w sądzie

5,0 rating
30 stycznia 2019

Nie mogę nic złego zarzucić kancelarii Ultimatum – potrafią dopasować się do sytuacji klienta tak jak u mnie i nawet pomogą odzyskać dług bez płacenia wpisowego na samym początku. Bardzo sumienna i fachowa pomoc prawna o jakiej może marzy każda osoba wykiwana przez dłużnika. Polecam

Piotr

3 sprawy oddane do Ultimatum i 3 razy powodzenie

5,0 rating
30 stycznia 2019

Łącznie odzyskali dla mnie około 30.000 zł i nie wyobrażam sobie prowadzenia firmy bez takiej kancelarii windykacyjnej jak ULTIMATUM.

Józef

Sprawa przedawniona dla kancelarii Ultimatum to błachostka

5,0 rating
30 stycznia 2019

Miałem przedawnioną sprawę i myślałem już, że jest musztarda po obiedzie, ale gdy Kancelaria Ultimatum wkroczyła do „gry” całkowicie odzyskałem siły witalne i zacząłem walczyć z dłużnikiem od nowa z tą różnicą, że ku boku kancelarii Ultimatum. Polecam i pozdrawiam całe biuro 🙂

Waldemar

Świetnie sobie radzą z dłużnikami w kancelarii Ultimatum

5,0 rating
30 stycznia 2019

Bardzo mi pomogli w windykacji dłużników!!!!! Odzyskane okrągłe 50 tysięcy 🙂

Jakub

Zweryfikowany i wierny klient z Częstochowy potwierdza skuteczność Kancelaria Ultimatum w kwestiach polisolokat inwestycynych o których głośno było

5,0 rating
30 stycznia 2019

Wspomniana Kancelaria Ultimatum jest pomocna przy windykacji opłat likwidacyjnych z polisolokat inwestycyjnych, a nie łatwo w dzisiejszych czasach o dobre biuro świadczące tego typu usługi. Mi pomogli i to bardzo sprawdnie, dlatego rekomenduje usługi świadczone przez kancelarię Ultimatum.

Pośrednictwo finansowe we Częstochowie

Nie pobierają zaliczek

5,0 rating
30 stycznia 2019

Bardzo szybko odzyskują środki finansowe bez znaczenia na stopień trudności powierzonych im spraw windykacyjnych.

Weronika

Dzięki kancelarii Ultimatum odzyskałam pieniądze związane z zaległymi alimentami

4,0 rating
30 stycznia 2019

Doradzają i świadczą kompleksowe usługi z zakresu prawa i windykacji.

Anna

Zadowolona firma

5,0 rating
30 stycznia 2019

Dzięki kancelarii Ultimatum jesteśmy ponad 30.000 zł do przodu.

Szwalnia

Cwana Kancelaria Ultimatum nie ma sobie równych

5,0 rating
29 stycznia 2019

Znają wszystkie triki i sztuczki jak podejść dłużnika o czym się sami przekonaliśmy widząc procentowo ile udawało się im odzyskać dla nas pieniędzy i byliśmy pod wrażeniem jak władają literą prawa i jakie mają znajomości nie tylko w Warszawie, ale i także z tego co słyszałem w całej Polsce. Pozdrawiam

Marcin

Doradzili mi Panowie z Kancelarii Ultimatum jak poradzić sobie z odzyskaniem pieniędzy

5,0 rating
29 stycznia 2019

Pracowałam za darmo 3 miesiące i w następnym miesiącu została m zwolniona oczywiście jak by mógł pamiętać mój były szef o uregulowaniu kwestii finansowych. W sumie 4 miesiące za wynagrodzenie i ekwiwalent za niewykorzystany urlop w sumie wyszło 14 tys. zł. Kancelaria Ultimatum bez wahania zajęła się sprawą i doszło do sprawy sądowej a właściwie do kilku, ale suma summarum wygraliśmy, dzięki kancelarii Ultimatum. Polecam z całego serca!

Martyna

Polecam Kancelarię Ultimatum z Warszawy

5,0 rating
29 stycznia 2019

Miałem problem z odzyskaniem pieniędzy, które pożyczyłem przy świadkach zaprzyjaźnionemu sąsiadowi, który mnie wykiwał i zmył się z osiedla na którym mieszkamy. Nie wiedziałem jak się do tego zabrać, ale Kancelaria Ultimatum wyjaśniła wszystko na spokojnie mi co mam zrobić i wspólnymi siłami wytłumaczyli sąsiadowi że w sądzie przegra i przedstawili mu fakty – pożyczka została mi zwrócona jeszcze z nawiązką w przeprosinach i odsetkami.

Leon

Solidna firma windykacyjna

5,0 rating
29 stycznia 2019

Korzystamy od 12 lat z usług i musimy powiedzieć, że Kancelaria Ultimatum to rzetelny partner w biznesie bez którego bylibyśmy o wiele bardziej biedniejsi. Pomogli odzyskać mnóstwo pieniędzy i w dodatku mają atrakcyjne warunki rozliczania się, więc śmiało można wypróbować usługi Kancelaria Ultimatum nie zawiedzie na pewno!!!!!

Magazyn Centralny

Kancelaria Ultimatum opinie ma dobre ponieważ zajmują się windykacją bez jakichkolwiek ograniczeń

5,0 rating
29 stycznia 2019

Wynajmie mieszkania i w jednym z nich pewien pan zaczął ociągać się z płaceniem czynszu, tak mu się nie spieszyło z uregulowaniem rachunku, że po 5 miesiącach zalegania spakował swoje rzeczy i najzwyczajniej uciekł, ale był na tyle głupi że zapomniał o podpisanej umowie i o tym że mam jego dane. Podałem sprawię do biura windykacyjnego i Kancelaria Ultimatum skutecznie prostaka naprostowała i zachęciła do spłaty zaległości – dług odzyskali od mojego byłego lokatora w tydzień czasu. Skuteczni bardziej niż najbardziej 🙂

Hubert

Pożyczka i pomoc firmy Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
29 stycznia 2019

Pożyczyłam sąsiadce 25 tysięcy nowych złotych i zaczęła mnie unikać i głupią ze mnie robić żebym dała jej spokój, aż miarka się przebrała. Udałam się do biura Kancelaria Ultimatum, opowiedziałam wszystko i bez ponoszenia jakichkolwiek opłat na początku współpracy rozpoczęli działania. Super kancelaria!!!

Łucja

Są szybcy prawnicy w Kancelaria Ultimatum tylko szkoda że nie mają we Wrocławiu biura

4,0 rating
29 stycznia 2019

Wszystko załatwiłem przez internet i 2 razy kuriera zamówili na swój koszt po dokumenty, na początku bałem się współpracy na odległość, ale z czasem przekonałem się, że jest to lepsze i prostsze niż jeżdżenie do biura i stania w kolejce. Rekomendujemy pracowników z Kancelaria Ultimatum potrafią zdziałać cuda!

Norbert

Na pewno Kancelaria Ultimatum ma najlepszych prawników w stolicy

5,0 rating
29 stycznia 2019

Byłem w 10 firmach windykacyjnych i każda mówiła, że ciężki mamy przypadek i że się nie podejmą chyba że wpłacimy kilka tysięcy zaliczki, których najzwyczajniej w świecie nie mieliśmy – dopiero Kancelaria Ultimatum powiedziała, że się podejmie zlecenia i nawet nie trzeba złotówki na start wpłacać, więc zaryzykowałem. Nie żałuje współpracy z kancelarią Ultimatum i mogę tych fachowców windykacyjnych polecić każdej osobie.

Kleofas

Odzyskali dług zanim się zorientowaliśmy, dlatego Kancelaria Ultimatum będzie u nas zawsze na pierwszym miejscu

5,0 rating
29 stycznia 2019

Mieliśmy problem z długiem, a dokładnie z dłużnikiem i sami na własną rękę walczyliśmy 2 lata, aż straciliśmy nadzieje. Dobrze, że znajoma firma nam poleciła właśnie Kancelaria Ultimatum, która okazała się ukojeniem na wszelakie problemy i walkę nie mając doświadczenia. Nasza firma korzysta z usług kancelarii Ultimatum od tamtego czasu i cały czas jesteśmy zadowoleni z tego że pilnują naszych finansów.

Martinates

Poradzili sobie z odzyskania długu od zamkniętej firmy - działalność gospodarcza

5,0 rating
29 stycznia 2019

Kancelaria Ultimatum cieszy się ogromnym uznaniem wśród firm lokalnych takich jak nasza hurtownia. Kontrahent nabrał towaru i zniknął, zanim się zorientowaliśmy zamknął firmę i nie chciał oddać pieniędzy za zaległe faktury wynikające z pobranych produktów, ale Kancelaria Ultimatum poradziła sobie doskonale stąd bardzo dobra opinia jest w mych oczach o tym biurze windykacyjnym.

Zakłady dystrybucyjne

Kancelaria Ultimatum ma godny naśladowania instynkt windykatora, bezproblemowy kontakt i profesjonalne podejście do klienta

3,0 rating
13 stycznia 2019

Moja sprawa została ekspresowo i co najważniejsze pozytywnie zakończona, na szczęście obyło się bez rozprawy sądowej. Brak opłat to dodatkowy plus, ogromny pozytyw za to że swoją prowizja jest na najniższym poziomie, więc nie są drodzy.

Wanda z Katowic

Kompetentni pracownicy znający się na swoim zawodzie. Polecam Ultimatum!!!

3,0 rating
13 stycznia 2019

Kontakt z firmą Ultimatum na bardzo wysokim poziomie, sprawa na etapie sądowym rozwiązana w całości w przeciągu zaledwie 3 miesięcy. Dłużnik spłacił całą zalegającą sumę. Prowizja stosunkowo niewielka w Kancelarii Ultimatum. Zdecydowanie polecam to biuro windykacyjne.

Waldemar

Kancelaria doprowadziła sprawę do końca, jestem zadowolony. Polecam Ultimatum !!!

4,0 rating
12 stycznia 2019

Atmosfera podczas procedury windykacyjnej była fachowa i miła obsługa. Niezwykle przemyślanie podchodzą do każdej sprawy zarówno przed-sądowej i już będącej na drodze sądowej. Umieją doprowadzić nawet najcięższą sprawę do szczęśliwego finału o czym przekonały się już tysiące osób i firm – wg mnie naprawdę warto do nich zgłosić się jak jest dłużnik.

Krysian

Kancelaria Ultimatum doprowadziła moją sprawę do szczęśliwego końca za co serdecznie Wam DZIĘKUJĘ!!! Naprawdę polecam kancelarię ULTIMATUM!!!

4,0 rating
12 stycznia 2019

Osobiście miałam pewne obawy na początku ponieważ moja sprawa nie należała do najłatwiejszych i nie dało się jej załatwić „od ręki”, ale nie zawiodłam się gdyż Kancelaria Ultimatum wykonała należycie powierzone im zadani w niespełna 2 miesiące. Polecam wszystkim zainteresowanym osobom

Mira

Rozwiązania szyte na miarę potrzeb i wymagań klienta Kancelaria Ultimatum opinie jak najbardziej na TAK 🙂

5,0 rating
7 stycznia 2019

Nie omieszkam opisać mojej historii z życia wziętej niczym z horroru ponieważ najzwyczajniej w świecie pożyczyłem koledze pieniądze, a dokładnie sąsiadowi pożyczyłem 35 tys. złotych, które w tamtym okresie dopiero co zarobiłem w Norwegii i nawet nie nacieszyłem się kasą. Miało być pięknie ponieważ kumpel przyszedł do mnie, że jest super okazja i żebym mu pożerował kredyt w banku, ale mówię do niego – czekaj! Pożyczę ci pieniądze, ale podpisz mi się i podpisał się, a na koniec ani auta nie było ani jego. Dobrze, że Kancelaria Ultimatum namierzyła ancymonka, który ukrywał się nad polskim morzem. Nie miał zbyt długich wakacji ponieważ Kancelaria Ultimatum opinie ma nie z kosmosu, a za swą efektywność i nie myśląc długo zaatakowała dłużnika dużą ilością pism i sam się po 2 miesiącach poddał i oddał cały dług. Polecam Kancelarię Ultimatum.

Henryk z Łodzi

Świetna Kancelaria Ultimatum opinie od nas dostaje 10/10 za trud, który włożyła w naszą sprawę

5,0 rating
7 stycznia 2019

Dłużnikowi powiedzieliśmy papa, ale droga nie była prosta lecz bardzo długa i kręta – bez Kancelarii Ultimatum byśmy sobie nie poradzili nawet w najmniejszym stopniu niż ku jej boku ponieważ pracownicy Kancelarii Ultimatum to urodzeni stratedzy niczym Napoleon potrafią zaplanować, zorganizować i w końcu zaatakować, ale z planem przyszykowanym przez Kancelarię Ultimatum żaden oszust finansowy nie ma najmniejszych szans w bitwie z tak wybitną kancelarią jak Ultimatum. Trzeba zaznaczyć dość istotny aspekt, którego nie spotkamy nigdzie indziej, a mianowicie Kancelaria Ultimatum opinie ma pozytywnie nie tylko za ciężką pracę, ale również za to że nie pobierają opłat wstępnych od powierzonych im spraw, co dla mnie było szokiem i ogromnym zaskoczeniem jak się o tym dowiedziałem.

Łukasz z Koszalina

Prawnik i windykator pod jednym adresem Kancelaria Ultimatum opinie ma nie do przebicie nawet na skalę kraju

5,0 rating
19 grudnia 2018

Korzystałem 3 razy i 3 razy uratowali mi tyłek od poważnych tarapatów finansowych przez moje dobre serce ponieważ pożyczyłem znajomemu pieniądze i ślad po nim zaginął, ale dobrze że miałem to na piśmie jak pożyczałem pieniądze, a jeszcze lepiej że szwagier polecił Kancelarię Ultimatum, która ma sporo dobrych opinii.

Roman

Firma godna polecenia z Kancelaria Ultimatum opinie to wybór na miarę XXI wieku

5,0 rating
19 grudnia 2018

Bez znaczenia gdzie mieszkasz czy to Warszawa, Kraków, Szczecin czy Gdańsk to Kancelaria Ultimatum z idealnymi opiniami bez problemu obsłuży Was i załagodzi waszemu problemowi z oszustem lub oszustami finansowymi tzw. dłużnikami.

Feliks

Kancelaria Ultimatum i moja opinia na ich temat

5,0 rating
6 grudnia 2018

Gdybym sama takiej firmy nie poznała jak Ultimatum to nie uwierzyłabym, że ktokolwiek może bezinteresownia działać w imieniu klienta, którego nie zna lub widział 1 raz na oczy. Można na nich liczyć przez cały okres prowadzenia postępowania windykacyjnego jak i po nim. Super firma 🙂

Luiza23904

Uczciwa Kancelaria Windykacyjna obsługująca osoby z całego kraju

5,0 rating
6 grudnia 2018

Bez znaczenia gdzie mieszkasz to właśnie Kancelaria Ultimatum jest w stanie pomóc Tobie i osobom bliskim bez konieczności posiadania pieniędzy – wystarczy, że komuś zależy i zaniesie dokumenty do sprawdzenia i jak przejdzie tą analizę, która nic nie kosztuje to biorą się już bez patyczkowania się za dłużnika jak było w moim przypadku gdzie dług został uzyskany w całości.

Janek92009

Zaliczki

5,0 rating
12 listopada 2018

Miałem kolegę, a dokładnie kontrahenta w świetle prawa, który zadeklarował, że odda mi zaliczkę co miałem na piśmie, a nie zrobił tego. Dobrze, że Kancelaria Ultimatum w ostatniej chwili wkroczyła do akcji i poskłada cwaniaczka na cacy. Nie obchodzi mnie co w telewizji Polsat mówią, ważne dla mnie jest to czy ta kancelaria windykacyjna poradzi sobie z tą sprawą

Mirek

Polecam - jest to dobra kancelaria wierzytelności

5,0 rating
12 listopada 2018

U mnie spisali się na medal przy windykacji z tytułu niewykonania umowy. Inne firmy mówiły, że się nie da natomiast Kancelaria Ultimatum spróbowała bez zawahania i udało się im dlatego opinie ode mnie dostaną perfekcyjną za to co zrobili.

Lukrecja63478

Kancelaria windykacyjna na 5 z plusem

5,0 rating
12 listopada 2018

Obecnie mieszczą się tak jak poprzedni mówca wspomniał pod adresem: kancelaria ultimatum, złota 59, 00-120 warszawa, ale ja już korzystałem 3 razy i nigdy ich nie widziałem. Wszystko mailowo i kurierem się odbywa – najważniejsze, że kasa wróciła za każdym razem.

Mateusz

Teraz żaden pracodawca nie powie mi że nie zapłaci za to co wypracowałem

5,0 rating
12 listopada 2018

Pan Rafał Jarocki i Marcin Protaziński pomogli mi w przetłumaczeniu dłużnikowi że to już koniec i musi oddać kasę lub pójdzie do więzienia, a pieniądze i tak odzyskamy. Jeszcze kiedyś nalazłem ich namiary była tu firma kancelaria ultimatum mieszcząca się na ul.marszałkowska 100/102, 00-999 warszawa, a teraz wiem, że na Złotą się przeprowadzili jak ktoś nie może znaleźć danych to po krs, nip zawsze można odszukać tą kancelarię.

Norbert

Umowa zawarta ustnie

5,0 rating
12 listopada 2018

Prezentowana Kancelaria Ultimatum opinie ode mnie otrzymuje na maxa pozytywną ponieważ poradzili sobie bez mojej ingerencji nie tylko ze znalezieniem dłużnika, ale także z kompletacją dokumentów, które miały oszustowi w świetle prawa przedstawić, że to co robił nie było fair wobec innych.

Remigiusz

Kancelaria Ultimatum biuro kiedyś mieli na ul. złota 59, 00-120 Warszawa

3,0 rating
12 listopada 2018

Muszę poprawić ponieważ na Marszałkowskiej do niedawna mieli biuro, ale obecnym adresem jest adres Złota 59. Wiem bo wysyłałem im tam regularnie listy, ale z racji że szybciej i prościej korespondujemy między sobą listownie. Super firma!!!

Szymon

Kancelaria ULTIMATM mieści się na przy ul. Marszałkowska 100/102, 00-999 Warszawa

5,0 rating
12 listopada 2018

Odwiedzam ich jak tylko w firmie pojawi się dłużnik i radzą sobie wyśmienicie z obecnymi jak i nowymi kontrahentami. Można firmę Kancelaria sprawdzić po numerze NIP lub KRS chyba że się już korzystało to można bezpośrednio pisać w sprawach windykacyjnych.

Jan

Kancelaria Ultimatum Warszawa

4,0 rating
12 listopada 2018

Pomogli mi w windykacji należności z tytułu nieopłaconych faktur za usługi, dostawy, a także produkty. Można ich znaleźć sugerując się danymi kancelaria ultimatum, marszałkowska 100/102, 00-999 warszawa, ale można też zadzwonić, wysłać maila lub list. Fachowa obsługa godna polecenia. Mogliby szybciej odnajdywać dłużnika, bo zajęło im to aż 2 tygodnie.

Jakub

Gdy trafiłem na oszusta to Kancelaria Ultimatum pomogła mi bez żadnych zaliczek

5,0 rating
12 listopada 2018

Bardzo zorganizowane biuro posiadające wiele pracowników, którzy są naprawdę dogłębnie wczuci w to co robią. Prestiżowa i niedroga kancelaria wierzytelności obsługiwana przez Pana Rafała i Marcina z Warszawy.

Leon

Załatwili sprawę (dłużnika) w 3 miesiące

5,0 rating
12 listopada 2018

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Korzystałem 1 raz. Sprawa była rozstrzygnięta w 3 miesiące, a pieniądze po 4 zaczęły wpływać na konto firmowe.

Hurtexo

Firma windykacyjna znająca potrzeby drugiego człowieka

5,0 rating
12 listopada 2018

Zleciłem firmie Ultimatum kilka spraw i na chwilę obecną jest maksymalnie zadowolony ze współpracy, jeszcze złotówki nie pobrali, a już kaska zaczęła spływać. W wielu sprawach zaskoczyli moją osobę naprawdę pozytywnie za co mają ode mnie 5 gwiazdek. Sprawdzają nawet sprawy bezskuteczne i bez szans jak to mówią konkurencyjne firmy.

Marian7620

Odzyskany dług - kancelaria spisała się na medal

4,0 rating
12 listopada 2018

Jestem w bardzo zadowolony. Możliwe, że jeszcze kiedyś będę korzystać tylko odnalezienie dłużnika trwało trochę dłużej niż myśleliśmy, ale nie był to jakiś problem najwyższej rangi.

Tomek

Kancelaria wierzytelności Ultimatum nigdy mnie nie zawidodła

5,0 rating
12 listopada 2018

Mimo, iż zadłużona firma należała do zagranicznej spółki, udało się załatwić sprawę sprawnie, szybko i najważniejsze nie musieliśmy płacić żadnych zadatków na rozpoczęcie sprawy, po prostu zaczęli działać i odzyskali pieniądze. Super firma, bardzo słowna. Pomagała mi Kancelaria Ultimatum 3 razy w uporaniu się z oszustami.

MIchalina

Dłużnik został namierzony, a pieniądze odzyskane

1,0 rating
12 listopada 2018

Kancelaria Ultimatum odzyskała dla mnie 35.000 zł.

Magdalena

Gwarancja zadowolenia

5,0 rating
6 października 2018

Korzystaliśmy z ich usług i nie można się do niczego przyczepić. Naprawdę skuteczność na najwyższym poziomie.

Gabrialscy

Bardzo profesjonalne podejście do klientów

5,0 rating
6 października 2018

Dbają o najdrobniejsze szczegóły gdzie inni patrzyli tylko żeby jak najszybciej załatwić sprawę. W naszej hurtowni Kancelaria Ultimatum załatwiła sprawę z nieuregulowanymi fakturami i zajęła się motywowaniem odbiorców do regularnego robienia opłat z zakupione produkty. Z naszej strony nie ma zastrzeżeń i możemy w 100% polecić tą firmę.

Andrzej z Polbruk

Pozytywna ocena

5,0 rating
15 sierpnia 2018

Jestem bardzo zadowolony.

Mariusz

Polecam

5,0 rating
27 lipca 2018

Całkowicie bez zaliczek!

ANTONI

opinia o kancelaria ultimatum

5,0 rating
30 czerwca 2018

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica.

Artur

Wszystko ok

5,0 rating
23 maja 2018

Konkurencja bierze po kilka tysięcy za przyjęcie sprawy i twierdzą, że coś robią, a tu płacisz za wykonaną usługę i jest 100 razy lepiej.

JAKUB

Polecam

5,0 rating
8 marca 2018

W kancelarii Ultimatum opłaty sądowe pokryli za mnie w 50%, więc duży plus.

JAN

Są genialni

5,0 rating
2 stycznia 2018

Bardzo przypadła mi do gustu ich praca, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Ultimatum za zaangażowanie w moją sprawę.

STANISŁAW

Pozytywna opinia

5,0 rating
30 grudnia 2017

Spisali się na medal! Polecam

SZYMON

Pozytywnie

5,0 rating
29 listopada 2017

Można korzystać z usług Ultimatum – opinia jak najbardziej pozytywna.

FRANCISZEK

Polecam firmę Ultimatum

5,0 rating
28 października 2017

Kontakt na najwyższym poziomie jak i również obsługa klientów.

FILIP

Moja opinia o firmie Kancelaria Ultimatum Polska jest pozytywna

5,0 rating
27 września 2017

Korzystałem 6 razy z usług Kancelarii Ultimatum i zawsze dopinali sprawy na ostatni guzik.

Aleksander

Prawdziwa firma z doświadczeniem i wiedzą

5,0 rating
25 sierpnia 2017

Pełen profesjonalizm!

MIKOŁAJ

Polecam Ultimatum z Warszawy

5,0 rating
21 czerwca 2017

Wszystko w najlepszym porządku z tą firmą – współpracowałem z nimi.

WOJCIECH

Wszystko ok

5,0 rating
19 maja 2017

Zawsze u nich możemy zobaczyć odpowiednie wybadanie tematu, a nie przypuszczenia i domysły jak w innych konkurencyjnych firmach.

KACPER

Polecam Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
16 kwietnia 2017

W Ultimatum zadawali ogrom pytań, widać, że na prawdę chcą poznać sytuację i pomóc mojej rodzinie.

ADAM

Bardzo pomocni

5,0 rating
9 lutego 2017

Uzyskałam pomoc już po pierwszym telefonie.

MICHAŁ

Porady prawne i windykacyjne

5,0 rating
2 stycznia 2017

Udzielają bezpłatnych porad prawny z tematyki windykacyjnej. Dziękuję

MARCEL

Korzystna oferta finansowania

5,0 rating
3 grudnia 2016

Nie pobierają zaliczek tylko mały procent pobierają od wygranej sprawy.

WIKTOR

Naprawdę dobra firma windykacyjna

5,0 rating
29 listopada 2016

Ultimatum to najlepsza firma zajmująca się dłużnikami w całym kraju. Polecam

PIOTR

Bardzo szybko działają w sprawach windykacyjnych

5,0 rating
25 października 2016

Potrafią okazać szacunek klientowi pokrzywdzonemu przez dłużnika i oprócz wsparcia prawnego potrafią dać szczery uśmiech, miłe słowo i wsparcie, które są w tym okresie szczególnie ważne dla poszkodowanego.

IGOR

Skuteczność to ich mocna strona

5,0 rating
23 września 2016

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest bardzo dobra.

LEON

opinie o kancelaria ultimatum

5,0 rating
1 września 2016

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica.

Michał

Opinie o Kancelaria Ultimatum Polska

5,0 rating
19 sierpnia 2016

Współpraca od samego początku miała dobry charakter, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak dać 5 gwiazdek.

NIKODEM

Pozytywnie sfinalizowana sprawa

5,0 rating
13 lipca 2016

Kancelaria Ultimatum potrafi zdziałać cuda, dlatego opinia pozytywna.

Mateusz

Istni profesjonaliści

5,0 rating
15 czerwca 2016

Jak to zawsze bywa w Ultimatum… wszystko bardzo rzetelnie załatwione z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Pieniądze już wróciły na moje konto.

BARTOSZ

Polecam

5,0 rating
18 maja 2016

Mają dobre podejście do tematu windykacji – są ponoć najlepsi w całym kraju.

MAKSYMILIAN

Duże zaplecze prawne

5,0 rating
21 kwietnia 2016

Mają w zanadrzu z tego co wiem duże moce przerobowe dlatego szybciej załatwiają sprawy niż inne firmy.

MIŁOSZ

Dobra opinia o Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
24 marca 2016

Mój ojciec korzystał i odzyskał pieniądze dzięki Ultimatum. Polecamy serdecznie!

TYMON

Super pracownicy

5,0 rating
26 lutego 2016

Bardzo mili i niezwykle zorganizowane osoby tam w tym całym Ultimatum pracują.

OLIWIER

Dobra oferta cenowa

5,0 rating
29 stycznia 2016

Nie kasują klientów za weryfikację sprawy, więc można zaoszczędzić trochę kaski.

ALAN

KANCELARIA ULTIMATUM TO NAJLEPSZA FIRMA WINDYKACYJNA W CAŁEJ POLSCE

5,0 rating
30 grudnia 2015

TAM GDZIE INNI WYMIĘKAJĄ TAM ULTIMATUM Z ŁATWOŚCIĄ SOBIE RADZI.
Pomogli mi namierzyć dłużnika – dziękuję Panowie.

IGNACY

Sprawdzona firma

5,0 rating
28 listopada 2015

Opinia o firmie Ultimatum pozytywna. Polecam

TYMOTEUSZ

Stanowczo POLECAM !!!

5,0 rating
12 października 2015

Zadowolony z usług windykacyjnych, które były świadczone przez Kancelarię Ultimatum.

OSKAR

Fenomenalne biuro windykacji

5,0 rating
25 września 2015

W Kancelarii Ultimatum doradzili jak postąpić, aby dłużnika podejść na patencie bez awantur i krzyków.

DAWID

Polecam ich. Są zawodowcami!

5,0 rating
23 sierpnia 2015

Znam ich od wielu lat, 3 razy korzystałem – są słowni i terminowi.

TOMASZ

Zadowolony klient

5,0 rating
20 lipca 2015

Moja opinia jest pozytywna – pieniądze odzyskane w 5 miesięcy. Dziękuję i pozdrawiam

DOMINIK

Opinie o firmie: Kancelaria Ultimatum z Warszawy:

4.3
4,3 rating
4.3 out of 5 stars (based on 803 reviews)
Znakomite opinie71%
Bardzo dobre7%
Zadowalające7%
Mizerne8%
Słabe7%

605 448 944 Konsultant świadczący usługi prawne firmy windykacyjnej Ultimatum opinie

Kategoria serwisu: Windykacja
Adres: Warszawa

Dział konsultacji prawnych
tel.: (22) 729 11 49
tel. kom.: 605 448 944
fax: (22) 350 68 29
e-mail: [email protected]

Zapraszamy do biura:
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Sobota: Czynne całą dobę
Niedziela: Zamknięte

www.KancelariaUltimatum.pl

Sprawdź także ranking firm ściągających długi od dłużników w całym kraju.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 15343 votes
Brand Name
Kancelaria Ultimatum opinie
Product Name
Kancelaria Ultimatum opinie